Şimdi Ara

327. DÖNEM(Nisan 2009) DH KD. ve YD. SB. ADAYLARI (535 KRAL EFSANE MEHMETÇİK) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.553
Cevap
22
Favori
1.097.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: yiğidolar58

KARDEŞLER. SİVAS ASKERLİK DAİRESİ BAŞKANLIĞINI ARADIM. ŞİMDİ DE ŞUBATIN İLK HAFTASI KENDİ ŞUBENİ ARA DEDİLER. BİRŞEY ANLAMADIM BU İŞTEN.

YİĞİDOLAR BENİMDE ŞUBEM SİVAS.BANADA İLK HAFTASI DEDİLER. AMA ŞUBEM ZATEN ORASI DOLAYISI İLE ORAYI ARAYACAM..HEP SALLAMASYON ANLAMADIM Kİ....
  • quote:

Orjinalden alıntı: elegend

quote:

Orjinalden alıntı: Aknyldz

quote:

Orjinalden alıntı: kefren58

LİSTEYE BENİ EKLEMEMİŞLER.
    TANER ÖZDEMİR.ANADOLU ÜNV.İŞLETME

Ekledim.

Benide ekleyebilirsin artık elegend / Engin ÖZDEMİR / Ankara / Başkent Üniversitesi

ekledim kardeş
  • 2 Ocak'ta dilekçemi Eskişehir'den İstanbul Halıcıoğlu As.Şb.Bşk.'na göndermiştim. yarım saat önce aradım şubeyi Nisan celbine kabul edilmişim. 1-31 Mart Arası şubene geliyosun dediler. sanırım tuzla'da sınava girecez. Darısı tüm bekleyen tertiplere

Gökhan Duryılmaz/Eskişehir/Anadolu Üniversitesi

listeye girebilirim artık :)
  • İyi iyi gün geçtikçe liste kabarıyor
  • KASTAMONU AS.DAİRESİ BAŞK. ARADIM DİLEKÇEM KABUL OLMUŞ NİSANDA ASKERİMMM DARISI HEPİNİZİN BAŞINA....
  • tertipler aranızda A grubu arızalı varmı benim boyla kilo orantısızmış o yüzden bu gruba giriyomuşum.. sınava giricemiz zaman yine boya ve kiloya bakılıyomuş galiba öyle duymuştum bu konuda bilgisi olan varmı ??
  • ii akşamlar arkadaşlar... bi ricam var liste düzenleyici arkadaştan... dilekçesi kabul olmuş arkadaşları listeye ekliyoruz ya benim memleket kısmı istanbul olarak yazılmış acaba onu uygur kırmızıtaş karaman anadolu ünv. işletme şeklinde değiştirebilirmiyiz.. ve ricam bu durumdaki herkesin de memleket ismini de belirtmesi sanırım memleket ismi verilmesse direkt listede istanbul olarak yansıyo teşekkürler
  • Arkadaşlar benide ekleyin listeye bu gün kocaeli askerlik dairesi başkanlığını aradım dilekçem ulaşmış kayıda almışlar 31 ocaktan itibaren kendi şubeni ara öğren dediler herhalde kabul edilmeme gibi bi durum söz konusu olmaz buarada askerlik durum belgesinde benimkindede A grubu arızalı yazıyordu herhalde kötü bi şey değildir...........
  • slm
    arkadaşlar 7 ocakta dilekçemi Diyarbakır Askerlik Şubesi Başkanlığı na iadeli taahhütlü gönderdim ama ama bugün Viranşehir askerlik şubesini aradım gözükmüyosun dediler dilekçeni Diyarbakır Askerlik Dairesi Başkanlığına göndermen gerekiyodu dediler. Şimdi ben bekliyeyimmi yoksa D.bakır Askerlik Dairesi Başkanlığına tekrar mı göndereyim
    bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim
    teşk.
  • sayın toros canavarı dilekçeyi şube başkanlığına değil daire başkanlığına yani yerli şubenin bağlı oldugu daire başkanlığına göndermen gerekli.. orda kayda alındıktan sonra yerli şubene gidiyor çünkü.. bence ilk fırsatta daire başkanlığına tekrar gönderki bi aksama olmasın..
  • quote:

Orjinalden alıntı: karamanoglu

sayın toros canavarı dilekçeyi şube başkanlığına değil daire başkanlığına yani yerli şubenin bağlı oldugu daire başkanlığına göndermen gerekli.. orda kayda alındıktan sonra yerli şubene gidiyor çünkü.. bence ilk fırsatta daire başkanlığına tekrar gönderki bi aksama olmasın..

saol dostum pazartesi tekrar göndereyim
    çok geç kalmışmıyımdır yani nisana yetişir mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: toroscanavarı

quote:

Orjinalden alıntı: karamanoglu

sayın toros canavarı dilekçeyi şube başkanlığına değil daire başkanlığına yani yerli şubenin bağlı oldugu daire başkanlığına göndermen gerekli.. orda kayda alındıktan sonra yerli şubene gidiyor çünkü.. bence ilk fırsatta daire başkanlığına tekrar gönderki bi aksama olmasın..

saol dostum pazartesi tekrar göndereyim
    çok geç kalmışmıyımdır yani nisana yetişir mi?

merak etme arkadaşım erken sevk için dilekçe gönderimi bir ay daha ertelendi 25 ocak' a kadar olan süre 25 Şubat oldu... ama sen yinede acele et ne olurrrrrr ne olmasssss.... nisanda hepimiz ordayız

• slm tertipler.gun gectikçe sayımız artıyor.dilekcelerde kabul olmaya başlamışistanbuldaki arkadaşlarla tuzlaya buyuk bir gurup halinde gideriz artık
  • Selam forum sakinleri,bende bugun işlemleri bitirdim bir tek dilekce vermek kaldı o da pazartesi gari bilmiyorum sizede oldu mu ama subeye girer girmez üzerimde bir baskı hissettim
  • quote:

Orjinalden alıntı: fiore45

Selam forum sakinleri,bende bugun işlemleri bitirdim bir tek dilekce vermek kaldı o da pazartesi gari bilmiyorum sizede oldu mu ama subeye girer girmez üzerimde bir baskı hissettim

şubede baskı hissettiysen kışlada napcan
  • Benide ekleyin arkadaşlar

ozgurozane - Özgür Ozan - Manisa - Girne Amerikan Üniversitesi
  • Ben 325. dönem askeriyim şuan kıbrıs-lefkoşada usta birliğinde askerliğimi yapıyorum...burdaki butun kısa dönem arkadaşlar olarak sizleri dört gözle bekliyoruz çabuk gelin be torunlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: hazırasker
    şubede baskı hissettiysen kışlada napcan

kışlada kişi başına düşen baskı sayısı azalır diye umuyorum subede yanlız basınaydım ama kışlada binlerce ben olucagız
  • quote:

Orjinalden alıntı: fiore45

kışlada kişi başına düşen baskı sayısı

Kişi başına düşen baskı sayısı ha bu da iyimiş hemşerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurozane -- 17 Ocak 2009; 0:27:56 >
  • Arkadaslar merhabalar erken sevk icin yazilacak dileke boyle midir bi eksigim yanlisim varsa duzeltir misiniz? besiktas mi istanbul mu yazmam gerekio soru isareti koydugum yere

ASKERLIK DAIRESI BASKANLIGINA
    ISTANBUL

BESIKTAS??? Askerlik Şubesi Başkanlığına kayıtlı yedek subay aday adayıyım.

AGUSTOS 2010 Celp Döneminde sevke tâbi olmama rağmen, ailevi sebepler dolayısıyla NISAN 2009 Celbinde silah altına alınmak istiyorum.

Gereğini arz ederim.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.