Şimdi Ara

online film izlerken film donuyor(yardım)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
15.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nette çok aradım çözümünü bulamadım arkadaşlar mototaksiya da diziport ta film izlerken film barı dolduğu anda film donuyor ne yaptıysam çzöemedim explorer de bitti ancak sayfada hata bulundu yazı yo ama firefoxtada bu donma problemi var yardım ltf

• quote:

Orjinalden alıntı: Blue_Knight

Nette çok aradım çözümünü bulamadım arkadaşlar mototaksiya da diziport ta film izlerken film barı dolduğu anda film donuyor ne yaptıysam çzöemedim explorer de bitti ancak sayfada hata bulundu yazı yo ama firefoxtada bu donma problemi var yardım ltf

Önce filmi izlemeden önce playe bascan sonra durdurcan ki film barı dolsun. Sorununu tam anlamadım ama
  • gıcık bir sorun.
    film duruyor bir noktada.
    Ayarlardan geçmişi sil.
    Sayfayı yenile.
    sınırsız internete geçtim torrentle tanıştım, artık diziporrtla muhtap olmuyorum :)
  • Nedir bu torrent? Nasıl faydalanabilirim? İnternet tarifem benimde sınırsız.
  • bendede aynısı oluyordu harddiskinde yeterli alan olmayabilir.çünkü filmi önbellege aldıgı için pcde yer kaplıyor sen o sayfayı kapatınca siliniyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: stnts

gıcık bir sorun.
    film duruyor bir noktada.
    Ayarlardan geçmişi sil.
    Sayfayı yenile.
    sınırsız internete geçtim torrentle tanıştım, artık diziporrtla muhtap olmuyorum :)

O sınırsız internet dediğin bizde de var da youtube'daki videoları da mı torrentten cekcen
    quote:

Orjinalden alıntı: UgggU™

bendede aynısı oluyordu harddiskinde yeterli alan olmayabilir.çünkü filmi önbellege aldıgı için pcde yer kaplıyor sen o sayfayı kapatınca siliniyor.

160GB HDD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doppelgangbanger -- 15 Ocak 2009; 17:16:03 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.