DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Carrefourda Diadora Spor Ayakkabı 20 TL
9
Cevap
0
Favori
6.062
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Carrefourda Diadora Spor Ayakkabı 20 TL
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      420 Mesaj
      10 Ocak 2009 17:28:02
      Ankara Cepa Carrefourda Diadora spor ayakkabılar 20 ytl. hem bayan hemde erkek modelleri var. model olarak koşu/yürüyüş ayakkabısı. oldukça sıcak fırsat olduğunu düşünüyorum.

Dükkanımı; ziyaret edin
    • Yüzbaşı
      762 Mesaj
      10 Ocak 2009 17:38:59
      Güzel fırsat keşke başka bir yerde olsaydı:)Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SupremeXXL -- 10 Ocak 2009; 17:54:28 >

No one stays at the top Forever...
    • Teğmen
      115 Mesaj
      10 Ocak 2009 19:22:50
      Diadora gerçekten çok güzel ayakkabıları var.Ancak hangi modelleri var acaba. 20 ytl ye güzel birşey beklemmek gerekir. 3-4 farklı model almıştım.Özellikle halı saha ayakkabıları çok güzel.Gidip görmek lazım.

BÜYÜK BAŞKAN AZİZ BAŞKAN!
    • Yarbay
      4742 Mesaj
      10 Ocak 2009 19:48:39
      diadora ama "yandan" diadora. yani yan sanayi üretimiymiş. halı saha ayakkabılarına bakmıştım ben, ufak kusurlar vardı. normallerini bilmiyorum.

tüm ford araçlar bakım-servis rehberi: http://forum.donanimhaber.com/m_24210525/tm.htm

Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak.
      Siyu Kabilesi

olur da 75 yıl yaşayabilirsek şu fani dünyada, olmazsa olmaz uyku için bile günlük 8 saatten 25 yıl harcarken, iş için, yani çalışmak için, yani PARA için 10-12 saatten yaklaşık 34,5 yılımız gidiyor.. ömrümüzü bu şekilde tüketmeli miyiz? elbette çalışmalıyız ama biz bunun için mi yaşıyoruz?
    • Yarbay
      4034 Mesaj
      10 Ocak 2009 19:48:51
      Bende halısahaları var Parma için özel model,5-6 yıldır kullanıyorum taş gibi.

Referanslarım için profilimi açınız.Orada hatırlayabildiğim tüm referanslarım yazmaktadır.
      Güzide ses sanatçısı Sevim Tanürek'in ölümünü lütfen araştırınız.Araştırınız dedim araştırmadınız,tekrarlıyorum araştırınız!
    • Binbaşı
      1139 Mesaj
      10 Ocak 2009 20:02:08
      Saçma sapan ayakkabılardandır hcm onlar yahu...biliyorum bende o modelleri ama 2 ay sonra ne ağzı tutuyor ne burnu...

ɠƱʋȜɲ
    • Yüzbaşı
      420 Mesaj
      10 Ocak 2009 23:35:37
      eşime ve kendime aldım. çok uyduruk falan değil gayet güzel ve kaliteli modeller.

işte fotoları. merakınızı gidereyim.

bunların haricinde lacivert bir erkek modeli daha vardı

Ufaltılmış önizleme resmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toggle -- 10 Ocak 2009; 23:37:05 >

Dükkanımı; ziyaret edin
    • Yüzbaşı
      326 Mesaj
      10 Ocak 2009 23:50:25

istanbuldaki carfurlardada varmı bu ayakkabılardan

NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE
      TÜRKİYE TÜRK'LERİNDİR

• Er
      6 Mesaj
      11 Ocak 2009 00:16:22
      evet arkadaslar istanguldaki carrefourlarda warsa nobet tutarken gercekten rahat oluyo bu tarz seyler hem gece nobette kimse sikmi falan diye dikkat etmiyo

• Yarbay
      2563 Mesaj
      11 Ocak 2009 01:13:07
      iyiymiş ya bende bugün hanımla cepadaydım. hiç dikkatimi çekmedi bunlar. boynerden hanıma iki tane güzel nike ayakkabıyı 106 ytl ye aldık ki gerçekten iyi fiyat.% 20 indirim vardı bide üstüne % 15 turkcell indirimi koyunca ayakakbıların ikisi 106 ya geldi. normal nike mağazasında aynısının tanesi 90 civarı

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Carrefourda Diadora Spor Ayakkabı 20 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.