Şimdi Ara

AÖF Öğrenci Kimlik Kartı Ne zaman veriliyor (Bilgi Verin)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
37.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Açıköğretim öğrenci kimlik kartını ne zaman veriyorlar
    bilginiz var mı arkadaşlar bilgisi olan yazarsa sevinirim

• Tekirdağ AÖF Bürosu 19 Ocakta vereceğiz dedi. Telefon ettim sordum.
  • Teşekkür ederim Ben gider sorarım artık
  • 15'i olan hafta olması lazım ya..
  • 27 ocak 17 Subat arası olması lazım...
  • bugun aldım 150ytl limitli hemde :D 150ytl lik harcama yapabiliyorum kredi kartı bi nevi ama en berbat fotomu koymuslar terorist gibi :D o nu degiştirebilirmiyim bilmiyorum :D ama çok güzel bieşy
  • Bursada Aldım 5 ocak'da cktı elimde suan
  • teşekkür ederim..ben ilk kayıt olanlardanım 5 ocak diye biliyordum sağolun arkadaşlar...

ek yerleştirmeden yerleşenler biraz geç alacaklar sanırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: W7K2D!

Bursada Aldım 5 ocak'da cktı elimde suan

Bende Bursada kamu yönetimi açıköğretim öğrencisiyim ek kontenjandan girdim.Pek bilgimde yok açıkçası,kayıt oldum kitap verdiler başka bişey yok daha.

Sorularımı yanıtlarsanız sevinirim bilgisizliğimi mazur görün.

1.Sınavların her ders için ilk dönem nereye kadar olduğunu nerden öğrenebilirim?
    2.Bu kimlik kartı nedir ne işe yarar ? adresime mi gönderilecek yoksa benim mi gidip almam gerekecek ?
    3.Bursa için paso işlemleri başladımı ? Başladıysa biz büroya gidip öğrenci belgesi falan alıp kendimizmi yaptırıyoruz yoksa büro mu bu işi hallediyor ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Permanent.

quote:

Orjinalden alıntı: W7K2D!

Bursada Aldım 5 ocak'da cktı elimde suan

Bende Bursada kamu yönetimi açıköğretim öğrencisiyim ek kontenjandan girdim.Pek bilgimde yok açıkçası,kayıt oldum kitap verdiler başka bişey yok daha.

Sorularımı yanıtlarsanız sevinirim bilgisizliğimi mazur görün.

1.Sınavların her ders için ilk dönem nereye kadar olduğunu nerden öğrenebilirim?
    2.Bu kimlik kartı nedir ne işe yarar ? adresime mi gönderilecek yoksa benim mi gidip almam gerekecek ?
    3.Bursa için paso işlemleri başladımı ? Başladıysa biz büroya gidip öğrenci belgesi falan alıp kendimizmi yaptırıyoruz yoksa büro mu bu işi hallediyor ?

1. Birinci sınavlar her dersten 10 ünite. Finallerde bütün kitaptan sorumlusun.
    2. Kimlik kartı sınavlarda çok işe yarar. Kimliğin yoksa sınavdan çıkartılmaya kadar gider iş.
    3. AÖF bürosunda paso isteyip istemediğini soruyorlar sanırım. Bursa'da da öyle olur herhalde.

• Ünal Korkmaz hocam cevaplar için teşekkür ederim.

Ben gittim büroya paso için öğrenci belgemi ve öğrenci kimlik kartı mı aldım.Bu kimlik kartının aynı zamanda kredi kartı gibi kullanılabileceğini söyledi bir arkadaşım bu doğrumudur ?

Eğer doğru ise nasıl kullanmalıyız nereye müracaat etmeliyiz?
  • Üzerinde Vakıfbank yazıyor zarfın içinde şifreside mevcut sanırım kredi kartı değilde
    Bankamatik yerine kullanılıyor.
  • Evet ben zarfı fark etmemiştim içinde şifresi var.Sanırım hesap açtırılıp kullanılabiliyor neyse pekte bir önemi yok benim için
  • Afedersiniz arkadaşlar ama paso ne işe yarıodu :) unttum :(:(:(:(
  • ya arkadaşlar bende aöf kimlik kartı aldım ama bana da beklemediğim vakıfbank zarfını verdiler ama benimkinde zarf açık verildi ve içinden de kart çıkmadı ben napacam başkası benim adıma kartı kullanırsa ne olacak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.