Şimdi Ara

Dünyanın Gelmiş Geçmiş En Korkunç Filmi Seçildi !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
137.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Badi diye bi film vardı E.tT nin türk versiyonu.
    Ben de onu izlerken çok tırsmıştım.
    küçükkene
  •  Dünyanın Gelmiş Geçmiş En Korkunç Filmi Seçildi !

Filmin adı : Rec (ölüm çığlığı)

Mutlaka izleyin arkadaşlar tabi sonuna kadar dayanabilirseniz.Sinemalarda oynadığında çok ses getiren bir film oldu.Hatta sinemayı terk edip gidenler bile oldu daha fazla dayanamayıp... Şimdi aranızdan mutlaka çıkıcaktır ben korkmam izlerim beni korkutan şu ana kadar hiç bir film olmadı diyenler mutlaka bulun izleyinde görün ne kadar dayanabiliceksiniz...

Filmin konusu : Genç bir TV muhabiri olan Angela ile haber kameramanı Pablo, itfaiyecileri konu edinen bir program hazırlamaktadırlar. Oldukça sıkıcı geçen program bir telefonun gelmesiyle hareketlilik kazanır. Yaşlı bir kadının geçirdiği ev kazası ile ilgili gelen bu ihbar üzerine Angela ve Pablo itfaiyecilerin peşine takılır. Kadının evine varan ekip, evin içinden korkunç çığlıklar duyarlar. Bundan sonrası hafızalardan çıkmayacak bir kabustur.

Filmden bir video ( İdda edenler korkmadıklarını Son ses açıp şu videoyu izlesinler )http://www.youtube.com/watch?v=u6_3C-i5BWE
    [simage][/simage]

• ben çok dırsıyom
    ben korku filmi sevmiyom...

ben dırsı filmi izliyorum o sebep
  • :S Çok saçma bi son sahnesinde irkilmiştim
  • türklerin yaptığı hangi korku filminden korktun hocam şahsen ben bizimkilerin bu konuda yetersiz olduğunu düşünüyorum seslerle milleti geriyolar aniden bi varlık çıkartıp milleti tırstırıyolar bu mudur korku filmi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: KKM

quote:

Orjinalden alıntı: blue night

bana filmlerin linki lazım ya.. bu veya başka filmlerin linkini google dan araştırarak bulabilirmiyiz.. indirmek için yani.. iş yerinde artık sömürü yapacam.. uzun süredir hiç bir şey indirmedim artık başlamaya karar verdimde

paylaşım proğramları kurulmuyor illa indirebileceğim bi adres lazım

bu filme gelince gerçekten korkunca benziyor.. sinemada 3 kişiyle birlikte Saw4 ü izlemiş birisi olarak (2 kişinin filmle alakası yoktu kumrular arkaya geçmiş mööm işleri vardı) beni tırstıran film olacağını sanmam fazla.. ama türk korku filminden korkmuştum

bana psikolojik korku lazım canavarla manavarla hayaletle korkmam ben

şikayet ederüm bilesin

tamam tamam bişey istemiyorum kimseden.. google amca benim tüm soralarıma cevap veriyo

geçen söylemesi ayıp iş yerinde pes 2009 demosu 1.1 gb olmasına rağmen 15 dk indi.. aktarım hızı 2 mb.. evde indirmeye kalksam 30 saati bulurdu kesin

• 4-5 ay önce izlemiştim, sadece konusunu okumuştum.

Süper bir film gerçekten, dar alanda geçsede film her sahnesini merakla, korkuyla, heyecanla izlediğim bir filmdi. Hele sonu çok müthişti
  • Tüm dünyada yasaklanan 1978 yapımı Face Of The Death filmini izleyen var mı ?
  • faces of death olmasın o?? hani belgesel dadında olan?
  • rec çok değişik bi film olmuş izlemiştim tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: KKM

faces of death olmasın o?? hani belgesel dadında olan?

Evet Belgesel tadında olan. Eksik yazmışım
  • bumu korkunç
  • ya bence o film korkunçtür ya ben zaten böle her filme korkunçtur demem izlerim ama ilk sahnesinde kapatırım çünkü korkakrım ama bunda gerçktn korkunçtur die diorum ben şimdi onun fragmanını izleyemem hemde son ses hiç izleyemem çok tırsıorum:):)
  • Benim son zamanlarda izlediğim en "korkunç" film Watchmen'di. 3 saat boyunca nasıl böyle gereksiz bir filmi izlemeye dayandım kendime şaşırıyorum. IMDB notu 8 neredeyse.
  • The Blair Witch de aynı etkiyi yaratmıştı. Keramet filmde değil, amatör çekimde...
    [Rec] kaliteli bir film, ortalamanın üzerinde bir film ama öyle İstanbul'un fethi gibi bir çağı kapatıp yeni bir çağı açacak bir film değil...
    Cloverfield adındaki saçma film bile sırf amatör kamera tekniği ile çekildiği için imdb'de 7.5 puan almış.
    Bırakın yauuv!
  • Bu filmin neresi korkunç ya.Son karanlık sahneye kadar uykum geldi.Orada biraz irkildim hepsi bu, vasatın üzerine cıkamayacak bi film.Kendi düşüncem tabi Fazla korkmadığım ama konusu cok şahane olan martyrs filmini tavsiye ederim en azından başından sonuna izlettirip çoğu sahnede vay a. dedirtior
  • quote:

Orijinalden alıntı: the enemy

türklerin yaptığı hangi korku filminden korktun hocam şahsen ben bizimkilerin bu konuda yetersiz olduğunu düşünüyorum seslerle milleti geriyolar aniden bi varlık çıkartıp milleti tırstırıyolar bu mudur korku filmi ?

ben ole olunca cok korkuorum
  • Ardarda zoekenler izleyin çok daha fazla korkarsınız. Böööaaağğğğğğğhhhh diye korkutan sıradan bir film. İzledikten 15 dakika sonra etkisi kayboluyor.

Sıradan, böğğğğ diye korkutan filmlerden.
  • Ben bu filmde bir sahnesinde kahkaha atmıştım vallahi.Sanırım yaşlı kadının 2.ci sahnesinde
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.