Şimdi Ara

Sinyal Seviyesi ölçümü için program arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
12.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Modemimden aldığım sinyalin seviyesini ölçecek hassas bir program var mı? Özellikle % olarak belirten program arıyorum.Şimdiden teşekkürler

• Çok hassas bir ölçüm bence profesyonel cihazlarla olur diye düşünüyorum ama sen genelde kullanılan network stumbler gibi programlarla da ölçebilirsin burada sinyal seviyesi gürültü direk rakamsal olarak gösterilmektedir % li bir program sanırsam firmaların kendi cihazları için ürettikleri yazılımlarda var daha ziyade ama network stumbler programındanda memnun kalacağını düşünüyorum.Programı açtıktan sonra sol üst köşedeki SSIDs bölünden bağlantının adı seçilirse ve üstüne tıklanırsa grafiksel olarak bağlantı sinyalini görebilir sinyalin azalması ve artmasına göre ve okuduğun değerlere göre testini yapabilirsin.
  • selamlar,

www.my-speedtest.com dan yapabilirsin.

quote:

Orjinalden alıntı: albo

Modemimden aldığım sinyalin seviyesini ölçecek hassas bir program var mı? Özellikle % olarak belirten program arıyorum.Şimdiden teşekkürler
  • Mantık'lı kardeşim,albo kardeşimiz internet hızını öğrenmek istemiyor ki.Kablosuz ağının sinyal çekim gücünü sayısal olarak gösteren bir program arıyor.
  • Bahsedilen program bumu?

http://www.netstumbler.com/

"Welcome to NetStumbler.com, the home of the award-winning wireless networking tool and the best source for your daily Wi-Fi, WiMAX, 3G and VoIP news."

demiş sanki kablosuz ağın sinyal seviyesini ölçmek için gibi geldi bana...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hunter_one

Bahsedilen program bumu?

http://www.netstumbler.com/

"Welcome to NetStumbler.com, the home of the award-winning wireless networking tool and the best source for your daily Wi-Fi, WiMAX, 3G and VoIP news."

demiş sanki kablosuz ağın sinyal seviyesini ölçmek için gibi geldi bana...

Evet öyle bir proğrammış bende nasıl birşeymiş diye kurdum ama arkadaşın istediği gibi birşey değil.
  • wirelessmon
  • Google Desktop tablarında bile var bu özellik.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.