DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
WD 500 Gb adaptör kayıp oldu sanırım
11
Cevap
0
Favori
3.817
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> USB bellek/Harici Depolama >> WD 500 Gb adaptör kayıp oldu sanırım
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1511 Mesaj
      01 Ocak 2009 14:28:37
      evet arkadaşlar amerikadan aldığım bu western digital hd in adaptörü çıkmadı bavulumdan bi türlü de bulamadım nerden temin edilir bi fikri olan varsa çok sevinirim. Teşekkürler

• Yüzbaşı
      667 Mesaj
      01 Ocak 2009 17:27:25
      Mevcut Volt değerlerine uygun farklı bir adaptör alırsanız ürünün çalışabileceğini düşünüyorum. Ama Western Digital HD'in kendine ait olan adaptörünün harici olarak satılabileceğini düşünmüyorum.

(Elinizdeki Fifa09 için mesaj attım ama geri dönüş alamadım. Bana ulaşabilirseniz sevinirim.)

Live: canyucel || PSN: canyucel
    • Binbaşı
      1150 Mesaj
      01 Ocak 2009 23:40:13
      servislerine sorun bulamazsanız yada
      pahalı satarlarsa elektronikçilere yaptırabilirsiniz
      izmirde nereler yapar bilen arkadaslar yazıversin

imza.
    • Yüzbaşı
      690 Mesaj
      02 Ocak 2009 13:27:33
      bende 2 tane WD harici HDD var. istersen birinin adaptörünü sana satabilirim. Bornovada elden teslim alırsın.

Lenovo Club
    • Binbaşı
      1728 Mesaj
      02 Ocak 2009 15:43:07
      İlle orjinal istiyorsanız servise sor bence. Olmadı uygun değerlerde adaptör alabilirsin, sorun çıkarmaz.

• Yüzbaşı
      313 Mesaj
      20 Ocak 2009 10:35:25
      ws hard disk her adaptör ile çalışmıyor. makina kendini bloke ediyo. ayrıca adaptörünü bulmak neredeyse imkansız. iki aydır evde 1 tb lık bi cenaze var hala uygun adaptör arayışı içindeyim

Keşke düşündüğüm gibi konuşabilseydim

• Yüzbaşı
      906 Mesaj
      20 Ocak 2009 15:02:46
      evet benim de adaptörüm bozuldu
      bugün kadıköyde her yere sordum ama aynısı yok, en az 25 ytl istiyolar
      5V ve 12V olması lazımmış..

• Er
      13 Mesaj
      26 Ocak 2010 17:55:12
      Merhaba yardımcı olurmu bilmem ama http://www.adaptorcu.net/detay_0125.htm buradaki adaptörün uyduğu söyleniyor

DA-30C01

Özellikler :
      Input: AC 100-240Vac - 50-60HZ - 0.85A Max. 50VA-80VA

1 Dc Output: 5Vdc - 1.5A
      2 Dc Output: 12Vdc - 1.5A
      L.P.S(Limited Power Source) Asian Power Devices Inc.

mesajın eski olduğunu yeni farkettim fakat aynı problemle karşılaşan arkadaşlarada yardımcı olabileceği kanısındayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzorotti -- 26 Ocak 2010; 18:00:56 >

• Yüzbaşı
      357 Mesaj
      09 Temmuz 2010 20:54:52
      benimde 500GB'lık WD diskin adaptörü bozuldu hiçbir yerde bulamıyorum yenisini.
      en son verilen sitede karman çorman bişe ne neyin adaptör belli değil :(

• Teğmen
      139 Mesaj
      13 Şubat 2011 18:31:05

quote:

Orijinalden alıntı: silent scream

ws hard disk her adaptör ile çalışmıyor. makina kendini bloke ediyo. ayrıca adaptörünü bulmak neredeyse imkansız. iki aydır evde 1 tb lık bi cenaze var hala uygun adaptör arayışı içindeyim

Sorunu halleden oldu mu acaba ? benim de bugün WD Elements 2tb'ın adaptörü patladı, ne yapacağımı bilemez durumdayım :S

• Teğmen
      177 Mesaj
      25 Haziran 2014 20:20:36
      Sorunu bende yaşamaktayım. WD elements 2 TB harddisk yatıyor şu an önümde. Vatan, media market gibi yerleri aradım sonuç alamadım. Perpa'ya gitmemi söyleyenler oldu. Bizim elektrikçi bi abi var. Yarın orjinal adaptörle ona gideceğim. Sonuç alabilirsem yazarım. Başka önerilere de açığım.

• Teğmen
      177 Mesaj
      26 Haziran 2014 21:21:35
      Bugün burdaki elektrikçi abimize geldim. Aynı uçtan bulup bir şekilde başka bir adaptöre entegre edip işimi gördü. Şu an sorunsuz kullanmaktayım.

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> USB bellek/Harici Depolama >> WD 500 Gb adaptör kayıp oldu sanırım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.