Şimdi Ara

86 MODEL ARABAMIZ VAR 20 YAŞINI DOLDURDU DEVLET ALIR MI?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
5.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

86 model ford taunus var bizim devlet 20 yaşını dolduran arabaları alıyo gibi bişe duymuştum?Doğruluğu varmıdır?

• dostum 89 a kadar alıyor 5000 ytl veriyor ama yeni araba alacaksan
  • Napıcak devlet senin arabanı Yok arkadaşım eskiden vergi indirimi açısından yaptılar öyle birşey 2004 senesindeydi galiba sonra bir daha olmadı.
  • Sıfır almazsak geçerliliği yok yani!
  • quote:

Orjinalden alıntı: vires

Napıcak devlet senin arabanı Yok arkadaşım eskiden vergi indirimi açısından yaptılar öyle birşey 2004 senesindeydi galiba sonra bir daha olmadı.

Kalktı mı yani arkadaş öle söylemiyo ama
  • Bu sene tekrar yapılacak diyorlar
    Hatta Maslak Sanayide eski araçların plakalarını toplamaya başlamışlar galiba
  • Söylentiler var ama en son geçenlerde okumuştum. Vergi borcu olan eski arabaların borcunu sileceklermiş. 4 sene önceki gibi sıfır arabayı alacağın zaman indirim yapmayacaklarmış...
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrtPlt -- 30 Aralık 2008; 21:29:28 >
  • Bilgisi olan yok mu arkadaşlar yaw
  • up
  • quote:

Orjinalden alıntı: Orcunsau

Söylentiler var ama en son geçenlerde okumuştum. Vergi borcu olan eski arabaların borcunu sileceklermiş. 4 sene önceki gibi sıfır arabayı alacağın zaman indirim yapmayacaklarmış...

Bu yönde bi çalışma yapılacakmış diye duydum. Yani arabanın ödenenmemiş vergi borcu ne kadar olursa olsun arabayı bedelsiz olarak verdiğin zaman borcunu silecekler. Yani elinde bişey kalmayacak. Sıfır arabalarda indirim yapacaklar mı bilmiyorum. Ama krizden etkilenen otomobil sektörünün canlanması için böyle bir şey yapabilirler. Devlet senin arabını alıpta para vereceğini sanmıyorum.
  • öyle bişey yok yemişler seni.Hurda indirimde daha çıkmadı.Devlet elindeki külüstürlerden kurtulmaya çalışırken yeni külüstürmü alacak.
  • 2 jipim var biri 74 biri 60 birde bis var 90 bunlarıda alırlarmı acaba
  • otomotiv sektoru zaten satista rekor kirdi u sene 700 binin uzerinde 0 arac satilmis. piyasayi daha fazla canlandirmaya gerek yokki bide tesvik etsinler, asil tesvik etmek istiyolarsa kaldirsinlar kdv yi otvyi 1 ayligina, patlamayi o zaman gorsunler
  • Otomobilleri değil. 20 yaş ve üstü kamyon otobüs çekici minibüs vs araçları alıyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.