Şimdi Ara

===> Yeni Samsung Ultra Touch S8300 | Tanıtıldı! <=== (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
362
Cevap
1
Favori
79.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aslında enteresan neden derseniz eger esrar06 dostum navı aktıf ettiyse bu lisanslı oldugunu gösterirki sahıs nav yerine kumarhane cekı almıs bu durumda me ına kayıtlı route66 olmaması gerekmezmi ,ayrıca rica ederim esrar06 dostum elimizden birşey geldiyse ne mutlu bize ....
  • quote:

Düzelmiş olmasına sevindim esrar06. Peki Route66 lisans aktivasyonu istemedi mi? İstediyse aktivasyonu kabul etti mi? Bende önceden aktif olduğu için sorun olmamıştı.

Valla dostum cihazın içine hem Türkiye hemde Hollanda haritası attım. İlk başta aktivasyon filan dedi ama sonradan bu haritaları süresiz olarak satın aldınız dedi. Dün uykusuzluktan kafam basmamıştı ama şimdi içime korku girdi. Acaba telefon faturası üzerine bana bu haritaları kakaladılarmı? Ama çok iyi hatırlıyorum bana bu haritaları satın almak istiyormusunuz gibi birşey sorulmadı veya ücrete tabidir diye birşeyde sorulmadı. Ama gerçekten ücret kestiyseler bu telefon bana çok pahallıya mal olacak.
  • abıle gercekten ben anlamıyorum bır cıhazı degıstım foto bulanık cekıyor dıe bundada ole ...bazen net cekıyor genelde bulanık benım yalnısım nerde ıkıncı cıhaz aynı orun olamaz
  • çektiğim 2 foto.aslında çok hasas bir çekimi var.ayarlar bölümünden sarsıntı önle, kaliteli çekim gibi bazı ayarlarını yapmalısın.bir de gece karanlıkta flash a güvenip cektim ama çok kötü çıktı.gece çekimlerini nasıl yapıyorsunuz.
    ben de navigasyonda sorun yaşıyorum, her girişimde sadece Ankara'yı gösteriyor.Başka yerleri göstermiyor.bu sorunu nasıl halledecem.

http://img4.imageshack.us/my.php?image=fotoraf014.jpg
    http://img4.imageshack.us/i/fotoraf013u.jpg/
  • quote:

Orjinalden alıntı: kenanmorbulut

abıle gercekten ben anlamıyorum bır cıhazı degıstım foto bulanık cekıyor dıe bundada ole ...bazen net cekıyor genelde bulanık benım yalnısım nerde ıkıncı cıhaz aynı orun olamaz

Çektiğim bi kaç fotoğraf, bence idare eder. Belki ayarlarında ya da sürümünde bi sorun vardır.

===> Yeni Samsung Ultra Touch S8300 | Tanıtıldı! <===

• ılgınız ıcın tessekurler . makro cekımlerde sorun yok ama normal cekımlerde bulanık bazen arabadan dısarı cekımlerde cok kalıtelı ben anlamadım ... ıkı cıhazda bole yanı sımdı servıse yollucam yapacak bırsey yok yazılım son yazılım yuklu dıor guncellemıyor

ıkı cıhazdada bole olması normal bısey degıl genel bısey yada benım bır hatam var anlamadım
  • dostum ayarları tam yaptıgına en basiti 8.0 megapikselde çektigine eminmisin benimki gayet güzel çekiyor ...
  • kardesım ıkıncı teldede aynı sorun barız bulanık cekıyordu sımdı baska bır tercıh yapacam ...tel mukemmel ama sanırım benım sanssızlıgım
  • fotolar bulanık diyen arkadaşım belki sana sunacağım önerim komik gelecek ama benimde başıma aynısı samsung g600 de geldi lensin önünü pamukla silersen belki faydası olur parmak değmiş ise iz yapar ve bulanık çekime neden olabilir sadece pratik bir tavisiye benden sana pamukla bi silmeyi dene isterse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_84 -- 9 Haziran 2009; 0:15:29 >
  • arkadaşlar telefonu yurtdışından aldım türkçe menü yok route 66 programı yerine google simgesi var acaba route 66 nasıl yüklenebilir asıl merak ettiğim tuş kilidini kaprattığımda arkada sürekli fotoraflar deişiyor(duvar kağıdından bahsetmiyorum) acaba tuş kilidini kapattığızmda çıkan fotoları nasıl ve nerden deiştirioruz bilen varmı???
  • bu konu ıcın esrar06 dostuma dırek mesaj atmalısın oda aynı sorunu yasamaktaydı ve fırmwware guncellemesiyle işi cözmüştü 1 önceki sayfaya bakabilirsin...
  • Bir önceki sayfada verilen linktekileri aynen uygula arkadaşım. Yalnız benim telefonumda Tr menü vardı sadece sendeki gibi navigasyon yoktu.

Freshap nickli arkadaş bana şu linki verdi ve problemi çözdüm.

http://darkforestgroup.com/forum/index.php/topic,80.0.html

Eğer sadece navigasyon yüklemek istiyorsan öncelikle telefonuna ait route66 lisansı verilmişmi önce onu araştır. Ama Türkçe menü yüklemek istiyorsan bence yetkili servisi arayıp bilgi alıp öyle yükleme yap. Çünkü bazı arkadaşlar belirli durumlarda telefonun garanti dışı kalacağını söylemişti.

Değişen fotoğraflar konusunda hiçbir fikrim yok ve benim telde öyle birşey olmamıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esrar06 -- 9 Haziran 2009; 13:44:32 >
  • abı nıyetım telefonu karalamak degıl ama 2 ncı cıhazdada aynı sey vardı ! makroda sorun yok uzagı odaklamıyordu ben hıc anlamadım ! belkıde bana denk geldı ama suna emınım sanırım samsung almam bu tahlıssız tecrubemden sonra ! cıhaz kotu degıl ama benım yasadıklarım kotu
  • arkadaşlar bu tlf şarjı ortalama kaç gün gidiyor sizde.benimki 2 günü geçmiyor.normal mi?
  • benimkide 2 gün gidiyor bence bu incelige bu normal 2 günü aşanda pek telefon yok zaten dostum...
  • Arkadaşlar navigasyon sistemini çalıştırdığımda konumumu gösteriyor ama sür yada yürü talimatında benden aktivasyon istiyor. Yani cihaz içine attığım haritayı onayladı ama bu seferde adresi tarif etmek için para istiyor. onada baktım 12 aylığı 100 euro ya yakın. Sizdede böylemi yoksa benim bilmediğim birşeylermi var?
  • walla ben m8800 kullanıyorum navigasyonda tamamen ücretsiz olarak sesli tarif ediyor bi yanlışın war route 66 firmasını ara onlar yardımcı olur bence harita da bi problem war

quote:

Orjinalden alıntı: esrar06

Arkadaşlar navigasyon sistemini çalıştırdığımda konumumu gösteriyor ama sür yada yürü talimatında benden aktivasyon istiyor. Yani cihaz içine attığım haritayı onayladı ama bu seferde adresi tarif etmek için para istiyor. onada baktım 12 aylığı 100 euro ya yakın. Sizdede böylemi yoksa benim bilmediğim birşeylermi var?
  • Route 66 Türkiye için kullanılabilecek en iyi navigasyon programı aslında ve bunu tamamen ucretsız vermeleri cok iyi..tanıdığım bi taksici arkadaşta bu cihazdan almış normal navigasyon su kadar e divx de izliom falan diye bir hesap yaptı. telefon bedavaya geliyormuş.:) ne diyeli güle güle kullansın
  • yanlıs anlasılma olmasın ama route66 turkıye ıcın en ıyısı degıl kanımca suan bıle gıttıgım yerlerde dijitalleşmemis sokak cadde yazıyor iphone da ida yuklu ve omnia varken igo vardı daha cabuk baglanıyordu ve harita daha ayrıntılıydı...
  • Arkadaşlar bende de aynı fotografta bulanıklık problemi var, sarsıntı önledim kaliteyi en iyiy ye aldım hep bulanık net değil . Nasıl ayar yapmak gerekiyo yardımcı olurmusunuz. "freshap" ın fotolar harika çıkmış bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goroningo -- 18 Haziran 2009; 13:30:47 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.