Şimdi Ara

AÖF Nasıl bitirilir? (Sınıf geçme garantili yöntem) - İşte Sınav Sonuçları (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
17
Favori
168.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • her dersten en az 10 12 tane gecmıs sorulardan vardı..yanı 10 tanesını dogru yapsan 20 puanlıktan kendın sallasan al sana 50 puan :D
  • Dostum senin sitemine güvendim bu yüzden konuları öğrenmeden geçtim. Matematik ve İktisatta gümledim Ancak hakkını yememek lazım diğer derslerde yine aynı bir sürü soru çıktı
  • ya beyler vize sorularını buldum da bilg. nasıl katdediliyorr
  • zaten arkadaşımız rds sayısal derslere geçmediğini söylemiş bu halde bile bende iktisadın kitabını dahi açmamıştım 50 alırım sanırım.

quote:

Orjinalden alıntı: seizure

Dostum senin sitemine güvendim bu yüzden konuları öğrenmeden geçtim. Matematik ve İktisatta gümledim Ancak hakkını yememek lazım diğer derslerde yine aynı bir sürü soru çıktı
  • Arkadaşlar önemli şekilde vurgulamak isterimki ben sadece bitirmiş olmak için bitirmeye çalışıyorum. Elbette öğrenmeden geçiyoruz ve öğrenipte geçenlere göre eksikliğimiz kalıyor. Bunu daha önceki mesajımda da vurguladım. Ayrıca soruların her sene sorulma garantisi yok ama kurtarıyoruz işte yine :)
    4. sınıf işletme için Muhasebe Denetimi ve Sermaye Ğiyasaları dersinde sorular evet değişikti. Ama kurtarabileceğimize inanıyorum.
  • Ortak dersler için;
    Matematik, İstatistik, İktisada Giriş, Muhasebeye Giriş, Muhasebe Uygulamaları, İktisat Teorisi,
    İşletme 3. ve 4. sınıflar için;
    Finansal Yönetim, Türk Vergi Sistemi, Muhasebe Uygulamaları gibi derslerde sayısal ve tablo işlem soruları olduğu için bu derslerin ilgili ünitelerine çalışmak gerekli. Fakat şu var, bu derslerin sınavlarında da sayısal işlemler ve tablolu sorular inanın çok kolay çıkıyor. Zaten görmüşsünüzdür. Doğal olarak bu yöntem ile sorulara çalışmak yerine, konuları öğrenmek daha kolay. Geçmiş yıllardan çıkmıyor mu? Çıkıyor, değerler aynı cevaplar aynı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: olgu

zaten arkadaşımız rds sayısal derslere geçmediğini söylemiş bu halde bile bende iktisadın kitabını dahi açmamıştım 50 alırım sanırım.

quote:

Orjinalden alıntı: seizure

Dostum senin sitemine güvendim bu yüzden konuları öğrenmeden geçtim. Matematik ve İktisatta gümledim Ancak hakkını yememek lazım diğer derslerde yine aynı bir sürü soru çıktı

Dikkat etmedim ama ben o 50ye bile çok uzağım
  • Bir fikir de benden
    Örgün + AÖF okuyan arkadaş çözmüş
    Geçmiş yıllara ait sınav cevaplarını inceledim gerçekten de öyle çıktı
    Her sınav sorularının cevap anahtarları hepsinde eşit.
    30 soru varsa cevapların 6A + 6B + 6C + 6D + 6E

Doğru bildiklerinizi işaretleyin sınav sonunda da cevaplarınızı sayın
    Hangi şıktan eksikse yapmadığınız sorulara o şıkkı sabit işaretleyin
    Tablo aşağıda istediğiniz dersin cevap şıkkını sayın
    Zaten bunu belki bilen de vardır.
     AÖF Nasıl bitirilir? (Sınıf geçme garantili yöntem) - İşte Sınav Sonuçları
  • Tiske arkadaşım çok sağol Bunu daha önce nasıl düşünemedik yaa

• @TiSKE; eline sağlık.

Bu yöntemi bende sınavlarda uyguladım ama ilk mesajıma yazmadım. Çok kez bu yöntemle soru işaretledim bir iki soru kurtarabiliyoruz bu yöntemle de.
  • İlk sınav sonuçları benden.

4193 - İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ 57 - - -
    4195 - MUHASEBE DEN.VE MALİ ANALİZ 40 - - -
    4200 - SERMAYE PİYASASI VE FİN.KUR 50 - - -
    4201 - STRATEJİK YÖNETİM 73 - - -
    4202 - GİRİŞİMCİLİK 90 - - -
    4232 - TÜRK DİLİ 90 - - -
    4459 - ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK 77 - - -
  • quote:

Orjinalden alıntı: catik

ya beyler vize sorularını buldum da bilg. nasıl katdediliyorr

• Merhaba arkadaşlar
    Geçen sene hiçbir sınava giremedim bazı sebeplerden ötürü.
    Bu sene ilk sınava girdim ve hiç çalışmamıştım.Yoğun iş tempon nedeni ile vaktim olmadı ama çalışılmadan geçilemeyeceği bir gerçek.
    Turizm otel işletmeciliği bölümü.1. Sınıfım.
    Matematik hiç bilmem neredeyse.Aldığım notlar şunlar.

DERS AS YS BS BAŞARI
    1001 - GENEL MUHASEBE 30 - - -
    1002 - GENEL İŞLETME 58 - - -
    1003 - DAVRANIŞ BİLİMLERİNE GİRİŞ 37 - - -
    1005 - İKTİSADA GİRİŞ 19 - - -
    1007 - GENEL MATEMATİK 27 - - -
    1099 - TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ 50 - - -
    1216 - YABANCI DİL 73 - - -
    1410 - HUKUKA GİRİŞ 27 - - -
  • quote:

Orjinalden alıntı: be cool

Merhaba arkadaşlar
    Geçen sene hiçbir sınava giremedim bazı sebeplerden ötürü.
    Bu sene ilk sınava girdim ve hiç çalışmamıştım.Yoğun iş tempon nedeni ile vaktim olmadı ama çalışılmadan geçilemeyeceği bir gerçek.
    Turizm otel işletmeciliği bölümü.1. Sınıfım.
    Matematik hiç bilmem neredeyse.Aldığım notlar şunlar.

DERS AS YS BS BAŞARI
    1001 - GENEL MUHASEBE 30 - - -
    1002 - GENEL İŞLETME 58 - - -
    1003 - DAVRANIŞ BİLİMLERİNE GİRİŞ 37 - - -
    1005 - İKTİSADA GİRİŞ 19 - - -
    1007 - GENEL MATEMATİK 27 - - -
    1099 - TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ 50 - - -
    1216 - YABANCI DİL 73 - - -
    1410 - HUKUKA GİRİŞ 27 - - -

mezun olmak istiyorsan matematik mutlaka öğrenmelisin.Dershane vs. başlarsan yararına.
  • Arkadaşlar bende açıköğretim işletme 3.sınıftayım sınavlara hiç çalışmadan girdim ve sonuçlar beklediğinden iyi geldi

benim sizlere bi sorun olacak bu sene kayıt olurken 1986 doğumlu olduğum için aöf benim askerliğimi tecil etmedi ve ben gittim kendi hakkımı kullanarak 2011 e kadar tecil ettim buraya kadar sorun yok

peki diyelim benim okul 2011'e kadar bitmedi tecil zamanımda doldu o zaman aöf benim adıma tecil eder mi
  • quote:

Orjinalden alıntı: sessiz.kral_43

Arkadaşlar bende açıköğretim işletme 3.sınıftayım sınavlara hiç çalışmadan girdim ve sonuçlar beklediğinden iyi geldi

benim sizlere bi sorun olacak bu sene kayıt olurken 1986 doğumlu olduğum için aöf benim askerliğimi tecil etmedi ve ben gittim kendi hakkımı kullanarak 2011 e kadar tecil ettim buraya kadar sorun yok

peki diyelim benim okul 2011'e kadar bitmedi tecil zamanımda doldu o zaman aöf benim adıma tecil eder mi

aöf niye tecil yapmadı anlamadım 2 sene üst üste mi kaldın?
  • Finaller nasıl gidiyor peki:)Bende girdim ama umutlu değilim direk 3.sınıfa geçiş yaptım maliyet falan baya zordu bugun.Yarın TVS ve finanal yonetim sınavı var sizce bu aksam cıkmıs sorulara calıssam nekadar faydası olur?bide bugunki sınavlarda geçmişteki sorulardan soru geldimi?
  • merhabalar sevgili rds bana rica etsem 3.sınıf işletme calısma notlarını yollarmısın acaba ????
  • hoyyt uyanın :)sınaw gelio çalışıonuzmu:)
  • e-öğrenmeden sınav sorularını nasıl indireceğiz?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.