Şimdi Ara

Boyner de Lee Wrangler 1 alana 1 bedava

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
21
Cevap
0
Favori
6.451
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugun İzmir Çiğli Kipadaki Boyner e gittim.Bir çok üründe 1 alana 1 bedava kampanyası yapmıslar.1 alana 1 bedava olmayan ürünlerdede %15 turkcell e özel indirim war (Turkcell hattınızla boyner yazıp 7030 gonderiyorsunuz gelen şifreyi we telefon numaranızı kasada bildiriyorsunuz.)Bir ugrayın derim.

Birde cok güzel bir Lee kaban begendim fiyatı 239 ytl 1 alana 1 bedava kampanyası var .Hemen Mavişehir Egs ye gectim Lee magazasına bakmaya ordada fiyatı 239 ytl peşinde %30, kredi kartına %20 indirim yapmışlar.Yani kabanı kendi magazasından peşin bile alsan 168 ytl ye geliyor. İzmir de yaşayan ve kaban ihtiyacı olan arkadaşlar warsa beraber ortak birgun kararlaştırıp gidip alabiliriz yanlız elimizi çabuk tutmalıyız :D böylece mont bize 120 ytl ye gelmiş olur.

Fikir vermesi açısından Abimizin üzerindeki tarz bir kaban arkadaşlar bi fark biraz daha sade, şapkası tüylü değil ve istege gore cıkarılabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcold1907 -- 26 Aralık 2008; 0:18:49 >

• 1 e 1 olayı başka hangi markalarda var acaba?
  • Aslında benim ihtiyacım kışlık birşeyler oldugu için hep o tarz urunlere baktım ama giyimde epeyi bir markada wardı fakat adidas nike puma ws gbi markalarda yok no fear yards suan için aklıma gelenler.1 alana 1 bedava kampanyası galiba sadece tekstil ürünlerinde war.
  • quote:

Orjinalden alıntı: behchat

1 e 1 olayı başka hangi markalarda var acaba?

arkadaş LEE Wrangler diye sölemiş işte...
  • Kampanya iyi gibi. Ama Türkçe'de sanırım "w" harfi yok.
    Dilimize sahip çıkalım.

Saygılar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: enver78

Kampanya iyi gibi. Ama Türkçe'de sanırım "w" harfi yok.
    Dilimize sahip çıkalım.

Saygılar...

Yanılıyorsunuz bahsi geçen marka özel isim vede isminde "w" var ise yazılması lazım. Eğer senin denildiğine bakılırsa da Amerikadaki bir vatandaşın da Atatürk yerine Ataturk demesi lazımki İNGİLİZCEDE "ü" harfi yok bu da yanlış bir yaklaşımdır.Özel isimler isimlerin orjinali ile yazıldığı gibi her yerde aynı yazılırlar.

Bence lütfen dilimize sahip çıkalım vede her dili kuralları çerçevesinde doğru kullanalım.İngilizce yada Türkçe olması farketmez ama tabiki önceliğimiz Türkçemizdir.

Benim şahsi düşüncem budur vede eğer dil bilgisi açısından TDK da bu bildiğim bilgi yanlışsa da özür dilerim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Alequendil

quote:

Orjinalden alıntı: behchat

1 e 1 olayı başka hangi markalarda var acaba?

arkadaş LEE Wrangler diye sölemiş işte...

Diğer arkadaş da başka hangi markalarda var diye sormuş :)
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swennn -- 25 Mart 2014; 3:35:46 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ve800oni

quote:

Orjinalden alıntı: blackcold1907

%15 turkcell e özel indirim war

bu tür "w" harfleri için demiş olmasın

Özür dilerim ben markanın ismindeki w den bahsediyor sanmıştım, o arkadaş kadar dikkat edememişim.Açıklaman için teşekkürler sağolun.Arkadaşımız haklı Türkçemize sahip çıkalım.
  • Tartışmayı takip edemedim. Gerekli cevaplar verilmiş.
    Amacım da zaten kimseyi rencide etmek değildi.
    Sadece biraz dikkat yeterli olur sanırım...
  • pierre cardin, sarar ve polo markalarında da 1 alana 1 bedava kampanyası devam ediyor boynerde.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fauntumnus

pierre cardin, sarar ve polo markalarında da 1 alana 1 bedava kampanyası devam ediyor boynerde.

Bu kampanya Capitol Boynerde de var mi? Bilgisi olan varsa paylasirsa sevinirim..
  • sadece izmir boynere mi özel
  • lee wrangler kampanyası

İstiney park boynerde de varmış ve tüm boynerlerde olması lazım diye duydum .

ve birde spor reyonunda belirli markalarda indirimsiz fiyat üzerinden 2 al bir öde varmış, markaları bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan -- 26 Aralık 2008; 16:07:23 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: blackcold1907

Arkadaşlar bugun İzmir Çiğli Kipadaki Boyner e gittim.Bir çok üründe 1 alana 1 bedava kampanyası yapmıslar.1 alana 1 bedava olmayan ürünlerdede %15 turkcell e özel indirim war (Turkcell hattınızla boyner yazıp 7030 gonderiyorsunuz gelen şifreyi we telefon numaranızı kasada bildiriyorsunuz.)Bir ugrayın derim.

Birde cok güzel bir Lee kaban begendim fiyatı 239 ytl 1 alana 1 bedava kampanyası var .Hemen Mavişehir Egs ye gectim Lee magazasına bakmaya ordada fiyatı 239 ytl peşinde %30, kredi kartına %20 indirim yapmışlar.Yani kabanı kendi magazasından peşin bile alsan 168 ytl ye geliyor. İzmir de yaşayan ve kaban ihtiyacı olan arkadaşlar warsa beraber ortak birgun kararlaştırıp gidip alabiliriz yanlız elimizi çabuk tutmalıyız :D böylece mont bize 120 ytl ye gelmiş olur.

Fikir vermesi açısından Abimizin üzerindeki tarz bir kaban arkadaşlar bi fark biraz daha sade, şapkası tüylü değil ve istege gore cıkarılabilir

eger kampanya hala devam ediyosa izmir ciglideyim beraber alabiliriz necmierkek@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi necmierkek -- 26 Aralık 2008; 16:07:56 >
  • Balçova kipadaki boynerde Niketa da 2 al 1 öde kampanyası var . 31'ine kadar devam edicekmiş .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quaker -- 27 Aralık 2008; 1:20:31 >
  • @blackcold1907 sagolasın arkadasım sayende arkadaşımla birlikte iki tane mavi jeans kot pantolon aldık... bursa korupark boyner..
  • quote:

Orjinalden alıntı: manu128

@blackcold1907 sagolasın arkadasım sayende arkadaşımla birlikte iki tane mavi jeans kot pantolon aldık... bursa korupark boyner..

Sende saol arkadaşım iyi günlerde giyinin :D
  • bu kampanya içerenköy boynerde varmı
  • Bu kampanya Eskişehir Boyner'de de var. Ayrıca orada bütün spor giyim için geçerli. Onlarca markada var 1 alana 1 bedava:

Mavi,rodi,colins,wrangler... Hepsi için geçerli çok avantajlı oluyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.