Şimdi Ara

Eşime doğum günü hediyesi tavsiye...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
2
Favori
119.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar eşime bir hediye almak istiyorum doğum gününde, bu defa kafam çalışmadı resmen, öyle gözüme batan bariz bir ihtiyacı da yok. Alternatif fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim...

• quote:

Orijinalden alıntı: deniz c

kesinlikle çanta

hiç bir bayan çantaya hayır demez. aynı modelin farklı rengini alsan bile mutlu olurlar
    bu özelliklerinden ötürü hediye alma konusunda işimizi kolaylaştırdıkları için hiç eleştirmem çanta hastası olmalarını

Alıntıları Göster
    bu doğum gününde bişey alma sürpriz olsun eşine
  • Parfüm , saat DH nin en popüler 2 hediyesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: EMİN3M

Parfüm , saat DH nin en popüler 2 hediyesi
    takı alabilirsin(altın ya da gümüş) parfüm güzel bir hediye ama kalıcı değil çanta filan olabilir..
    beğenmeme ihtimaline karşı değiştirme kartınıda koydurursun..sorun filan kalmaz
    evde,mutfakta filan bir eksiği varsa onuda alabilirsin..
    bayana hediye almak kolay aslında

• quote:

Orijinalden alıntı: elif1907

takı alabilirsin(altın ya da gümüş) parfüm güzel bir hediye ama kalıcı değil çanta filan olabilir..
    beğenmeme ihtimaline karşı değiştirme kartınıda koydurursun..sorun filan kalmaz
    evde,mutfakta filan bir eksiği varsa onuda alabilirsin..
    bayana hediye almak kolay aslında

Alıntıları Göster
    kesinlikle çanta

hiç bir bayan çantaya hayır demez. aynı modelin farklı rengini alsan bile mutlu olurlar
    bu özelliklerinden ötürü hediye alma konusunda işimizi kolaylaştırdıkları için hiç eleştirmem çanta hastası olmalarını

• quote:

kesinlikle çanta

Alıntıları Göster

• quote:

kesinlikle çanta

Alıntıları Göster
    hocam hediyeyi çantanın içine koymayı planlıyorum zaten çanta banko :P

quote:

Orjinalden alıntı: deniz c

kesinlikle çanta

• quote:

kesinlikle çanta

Alıntıları Göster
    quote:

kesinlikle çanta

yok yok..beyaz olmasın bu renkler içinde

• quote:

quote:

kesinlikle çanta

yok yok..beyaz olmasın bu renkler içinde

Alıntıları Göster
    Şöyle içime sine sine alacağım bişey olsa diyorum ama, bakalım nolucak... Düşündüğüm bir kaç şeyinde fiyatları çok yüksek...

• quote:

Orijinalden alıntı: Sovereign_Khan

Şöyle içime sine sine alacağım bişey olsa diyorum ama, bakalım nolucak... Düşündüğüm bir kaç şeyinde fiyatları çok yüksek...

Alıntıları Göster
    Hiç mi yakın zamanda güzel bi hediye alanınız arkadaşlar...
  • quote:

Hiç mi yakın zamanda güzel bi hediye alanınız arkadaşlar...

Alıntıları Göster
    çantanın içine birşey koyucam diyorsun..cüzdan olabilir ya da ilk mesajımdaki gibi takı olabilir..bir de malum kış ayı,eldiven filan olabilir
    başka ne konulur ki çantanın içine ayrı bir hediye olarak

• quote:

çantanın içine birşey koyucam diyorsun..cüzdan olabilir ya da ilk mesajımdaki gibi takı olabilir..bir de malum kış ayı,eldiven filan olabilir

Alıntıları Göster
    ne yapardım diye düşünüyorum da bu işlerden anlamam, hediye almak ve vermeyi pek sevmem

ama şöyle birşey yapabilirsin, herhalde bayanlar en çok takıdan hoşlanır ya da gül yaprakları vs vs cancanlı şeyler

neyse bilen biri çıkar zaten

• quote:

Alıntıları Göster
    Özel birşey düşünmüştüm ama, aklıma gelmedi artık fix bişey alıcaz galiba... teşekkürler fikirler için...

quote:

Orjinalden alıntı: elif1907

• quote:

Özel birşey düşünmüştüm ama, aklıma gelmedi artık fix bişey alıcaz galiba... teşekkürler fikirler için...

quote:

Orjinalden alıntı: elif1907

Alıntıları Göster
    Tria al.
    Hem bir alana ikincisi yüzde elli kapmanyası var

• quote:

Orijinalden alıntı: Silver Shadow

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Vanilla__

Helal

Yemek hazırlamakta iyi olur. Oda işe yarayan eski bir yöntem. Mumlarla çiçeklerle dolu romantik bir yemek masası gayet etkileyici olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: kenex

quote:

Orjinalden alıntı: Vanilla__

Helal

Yemek hazırlamakta iyi olur. Oda işe yarayan eski bir yöntem. Mumlarla çiçeklerle dolu romantik bir yemek masası gayet etkileyici olur.

Alıntıları Göster
    kac yıllık evlisin.. illa hediye diye tutturma.. hediye almak cok klişe oluyor artık.. biyerde birsuru balon al.. hatta çekinmezzen şişirilmiş balon al baya.. mahalle bakar sana ama :) eşin eve geldiginde manyak bi supriz olur.. balonların arasına pamuk şekerleri koy bikac tane.. bebeginiz yoksa arasına bir iki babek corabı koy ki daha da mutlu olsun... falan filan iste..

• quote:

Orijinalden alıntı: onurmaurer

kac yıllık evlisin.. illa hediye diye tutturma.. hediye almak cok klişe oluyor artık.. biyerde birsuru balon al.. hatta çekinmezzen şişirilmiş balon al baya.. mahalle bakar sana ama :) eşin eve geldiginde manyak bi supriz olur.. balonların arasına pamuk şekerleri koy bikac tane.. bebeginiz yoksa arasına bir iki babek corabı koy ki daha da mutlu olsun... falan filan iste..

Alıntıları Göster
    1 paket çikolata al sonra bu çikolata paketini aç.. Her çikolatadan 1 kere çok az ısır.. Daha sonra bir not yaz ve çikolataların üzerine koy.. Paketi kapat ve sevgiline ver…

paketteki not: hepsinin tadına baktım, hiçbiri senin kadar tatlı değil aşkım…

• quote:

Orijinalden alıntı: koraystyle

1 paket çikolata al sonra bu çikolata paketini aç.. Her çikolatadan 1 kere çok az ısır.. Daha sonra bir not yaz ve çikolataların üzerine koy.. Paketi kapat ve sevgiline ver…

paketteki not: hepsinin tadına baktım, hiçbiri senin kadar tatlı değil aşkım…

Alıntıları Göster
    limit yoksa eğer

• quote:

Orijinalden alıntı: saviola83

limit yoksa eğer

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar eşimin bugün dogum günü konyu bi hortlatayım ..

Fikirleriniz varsa paylaşabilirmisiniz lütfen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Extrem

Arkadaşlar eşimin bugün dogum günü konyu bi hortlatayım ..

Fikirleriniz varsa paylaşabilirmisiniz lütfen..

Alıntıları Göster
    takı çanta ayakkabı

bunlar hanımların tüketim zincirinde essasss halkalar

yahu güzel bi çiçek yaptır bide takı al

• quote:

Orijinalden alıntı: sinuhe.s

takı çanta ayakkabı

bunlar hanımların tüketim zincirinde essasss halkalar

yahu güzel bi çiçek yaptır bide takı al

Alıntıları Göster
    Bugünse işin zor

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.