Şimdi Ara

İMPLANT DİŞ YAPTIRANLAR LÜTFEN İÇERİİ..!!! (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.316
Cevap
189
Favori
1.751.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: seyfi84

MIS marka implant için $1000 fiyat verdiler (diş hariç). Bu iyi bir marka mıdır? Fiyat nasıl?

Diş hekimi olarak sonuna kadar güvendiğim ve çok fazla sayıda kliniğimizde uygulanmış bir markadır.. Googledan araştırırsanız dünya çapında tanınan bir marka olduğu görülür
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekrankarti

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aslanturki

quote:

arkadaşlar implant ile ilgili en iyi diş sağlığı merkezi olarak Oral Dent i tavsiye ediyorum

internet sayfaları

www.uzmandisdoktoru.com

www.implantdisfiyatlari.gen.tr

arkadaşlar bence bakmanızda fayda var. en kaliteli 3 tane implant kullanılıyor ve gerçekten çok uygun fiyatları var. ayrıca doçent doktor onur bey implant uygulamalarını ağrısız olarak 5 dakika gibi bir zamanda yapmaktadır.

Kesinlikle tavsiyemdir bakmanızda büyük fayda göreceksiniz.

5 dakika gibi kısa sürede implant yada ağrısız olması ile neyi anlatmak istediniz?

5 dakikalık zaman içinde implant tedavisinin ağrısız bir şekilde yapıldığını anlatmak istedim. Türkçe olarak yazmıştım halbuki.

bırakın şimdi başka yerleri kötülemeyi. zamanımızda implant uygulamaları artık diş çekiminden bile daha kolay hale gelmiştir. eğer siz yapamıyorsanız kedinin ulaşamayacağı et misali başka yerleri kötülemeyin. bundan 8 sene önce ameliyatla yapılan implant dişler şimdi ise çok kısa zamanda tamamiyle ağrısız olarak yapılmaktadır. uygulaması yapılacak yerin uyuşacağı zaman kadar diyelim. ayrıca Türkiyede ve istanbulda en iyi implant merkezi oral dent ağız ve diş sağlığı polikliniğidir. binlerce hastaya implant yapılmıştır.

Başka yerlere gitmeden öncelikle Oral Dent e danışmanızda %100 fayda olacağını söylüyorum. Danışmaktan ve bilgi almaktan hiç bir zarar gelmez. Danışmaktan ve bilgi almaktan zarar geliyorsa bu yazdıklarımıda kötüleyin. Ben sadece tavsiye ediyorum.

Kesinlikle En iyi implant Merkezi Oral Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğidir.

www.uzmandisdoktoru.com

bir bakın derim. ÜCRETSİZ MUAYENE YAPTIRARAK SİZDE KARAR VEREBİLİRSİNİZ. BURADAKİ YAZILANLARA BAKMAKSIZIN.

MIS implant için 1000 dolar normal ama birde buraya sor bakalım. ücretsiz muayene.

• quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar implant ile ilgili en iyi diş sağlığı merkezi olarak Oral Dent i tavsiye ediyorum

internet sayfaları

www.uzmandisdoktoru.com

arkadaşlar bence bakmanızda fayda var. en kaliteli 3 tane implant kullanılıyor ve gerçekten çok uygun fiyatları var. ayrıca doçent doktor onur bey implant uygulamalarını ağrısız olarak 5 dakika gibi bir zamanda yapmaktadır.

5 dakika gibi kısa sürede implant yada ağrısız olması ile neyi anlatmak istediniz?

5 dakikalık zaman içinde implant tedavisinin ağrısız bir şekilde yapıldığını anlatmak istedim. Türkçe olarak yazmıştım halbuki.

bırakın şimdi başka yerleri kötülemeyi. zamanımızda implant uygulamaları artık diş çekiminden bile daha kolay hale gelmiştir. eğer siz yapamıyorsanız kedinin ulaşamayacağı et misali başka yerleri kötülemeyin. bundan 8 sene önce ameliyatla yapılan implant dişler şimdi ise çok kısa zamanda tamamiyle ağrısız olarak yapılmaktadır. uygulaması yapılacak yerin uyuşacağı zaman kadar diyelim. ayrıca Türkiyede ve istanbulda en iyi implant merkezi oral dent ağız ve diş sağlığı polikliniğidir. binlerce hastaya implant yapılmıştır.

Başka yerlere gitmeden öncelikle Oral Dent e danışmanızda %100 fayda olacağını söylüyorum. Danışmaktan ve bilgi almaktan hiç bir zarar gelmez. Danışmaktan ve bilgi almaktan zarar geliyorsa bu yazdıklarımıda kötüleyin. Ben sadece tavsiye ediyorum.

www.uzmandisdoktoru.com

bir bakın derim. ÜCRETSİZ MUAYENE YAPTIRARAK SİZDE KARAR VEREBİLİRSİNİZ. BURADAKİ YAZILANLARA BAKMAKSIZIN.

MIS implant için 1000 dolar normal ama birde buraya sor bakalım. ücretsiz muayene.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

internet sayfaları

www.uzmandisdoktoru.com

www.uzmandisdoktoru.com

Evet Gerçekten Kaliteli bir sağlık merkezi. Fiyatlarıda çok uygun. straumann marka implant kullanılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: medcezir82

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

internet sayfaları

www.uzmandisdoktoru.com

www.uzmandisdoktoru.com

Evet Gerçekten Kaliteli bir sağlık merkezi. Fiyatlarıda çok uygun. straumann marka implant kullanılıyor.

oral dente 3 tane implant yaptıracağım. gittim muayene oldum. strauman marka implant ile anlaştım. tanesi 1500 lira. başka yerlerde aynı marka implantı araştırdım tanesine 2500 ile 3000 lira dediler. haftaya implant tedavime oral dent doçent doktoru olan onur bey başlayacak. toplam tedavis süresinin 30 dakika oldugunu ve tamamiyle ağrısız geçeceğini söyledi. implantlar yapıldıktan sonra gelişmeleri yazarım.

gördüğüm kadarıyla implant konusunda oral dent ciddi anlamda profesyonel bir implant merkezi. implant fiyatlarıda çok uygun aslında ben 1000 lira olandan yaptıracaktım ama strauman markasını araştırdığımda çok kaliteli oldugunu anladım ve oral dentin verdiği fiyat tam cebime göre. umarım dedikleri gibi mükemmel sonuçlar çıkar. dediğim gibi deneyimlrimi yazacagım herkese saygılar.

• allah askına bu tarz reklam yapan fırmalar hele ki konu saglık oldugunda bırakın en ıyıyı en ucuza yapmayı,cogu kısının artık bedava bıle yapsanız sıze gelmeyecegini anlamıyor musunuz ?

bırakın artık 2 mesajda bır reklam yapmayı burdan sıze musterı cıkmaz.cunku bu tarz yaklasımlar ınsanlarda sıze karsı ıtıcılık hıssı uyandırıyor.bırısı reklam yapıyor 10 dk sonra yenı uyelık evet bu fırma super bır fırma vs vs.sız burdakılerın yas ortalaması 10 fılan sanıyorsunuz sanırım ?
  • Herkese geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cfergul -- 21 Aralık 2012; 18:20:06 >
  • 2 gün önce yaptırdım 2 implant tanesi 1.250 tl.ye geldi.giderken çok heyecan ve korkum vardı bu korku yüzünden hep erteleyip durdum zaten sonunda bir cesaretle yola çıktım.ilk implatım takıldı daha operasyon bitmeden ağrı başladı doktora söyledim iğne yaptı ve geçti.2.implantımı taktı her şey bitti ameliyat koltuğundan kalktım bu sefer bunda da ağrı başladı feci bir ağrıydı iğne yapmasını istedim iğne yapar yapmaz geçti.ilk 1 saat tampon vardı ağzımda tamponları attıktan sonra kanama falan olmadı ağrıda hiç olmadı sol tarafta hafif şişlik var sadece oda hiç rahatsız edici değil belli belirsiz bir şişlik.ilk gün sıvı tükettim ertesi gün her şeyi yiyebiliyordum hatta yemek yaptım temizlik yaptım çok iyi hissediyordum kendimi bu kadar olacağını hiç beklemiyordum.ameliyata karar vermeden önce bu siteden yorumları okumuştum kimi yorum korkuttu kimisi cesaret verdi en çokta matkaptan korkardım o katkapta öyle abarttıkları gibi değilmiş küçücük bir alet.yaptırmak isteyenler bence korkuya kapılmayın iyi yorumlar size cesaret olsun.sonrasını düşünün ben sonrasını düşünerek kendimde kuvvet buldum ameliyata gittim.sonrası korkusuzca gülümseme özgüven.tabi bu işte en önemli unsur doktorun tecrübesi doktorunuz ne kadar iyi olursa sizin ameliyatınızın öncesi ve sonrası iyi geçiyor. çene cerrahı olmasında da fayda var bana göre.ben doktorumu uzun araştırmalar sonucunda buldum öncesinde implant konusunda diş doktorlarıyla konuşmuştum ama cesaret edemedim.benim şanssızlığım doğu da görev yapıyoruz ve koskoca ilde 1 tane çene cerrahı var 2.bir seçenek yok yani ve ben onu uzun araştırmalar sonucu buldum ve çok memnun kaldım.eğer istanbul da olsaydım emin olun özel bir klinikten ziyade üniversite hastanelerini tercih ederdim.

• quote:

MIS marka implant için $1000 fiyat verdiler (diş hariç). Bu iyi bir marka mıdır? Fiyat nasıl?

Sizin 1000 dolara yaptıracağınız mis implant oral dentte 1250 tl hemde ömür boyu garanti veriliyor.

ayrıca herkes ameliyat kızartma köfte bişeyler atıp tutmuş. hangi yılda yaşıyorsunuz kardeşim. ben size oral dentte en fazla anestezi harici 5 dakika sürüyor diyorum burada köfte yağ kızartma ameliyat deyip duruyorsunuz. toplamda anestezi için iğne yapılıyor 3 dakika iğne 5 dakikada implant desek 8 dakika hadi 2 dakikada monitörden bakma zamanı diyelim toplamda 10 dakikalık zamanda ömür boyu kalacak olan dişlerinize kavuşuyorsunuz.

İMPLANT YAPTIRACAK OLAN ARKADAŞLARA SESLENİYORUM.

İMPLANT YAPTIRACAKSANIZ MUTLAKA ORAL DENTE BAŞVURUN. İSTANBUL`DAKİ EN İYİ İMPLANT MERKEZİDİR FİYATLARIDA ÇOK UYGUN VE EN KALİTELİ İMPLANTLARI ÖMÜR BOYU GARANTİLERLE YAPMAKTADIR.

KULLANILAN İMPLANTLAR;

1- STRAUMANN
    2- MIS

BU MARKALARI ARAŞTIRABİLİRSİNİZ.

www.uzmandisdoktoru.com

oral dent web sitesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekrankarti -- 17 Eylül 2012; 2:48:51 >

• 1000 dolara yaptıracağın bende 1250 tl gel hemde ömür boyu garanti diyorsunuz... Bu şekilde bir tüccar zihniyet nasıl oluyor anlamak zor.. 1000 dolara implant yapan hekim arkadaşı tercih eden hasta sanki bir kusur işlemiş.. sizden 250 tl daha pahalı diye belki yıllardan beri tedavi olduğu güvendiği hekimimi değiştirmesini istiyorsunuz.. Bu ticari ahlaka yakışan bir davranış mıdır? Yapılan iş manavda karpuz kavun satmak gibi basitleştirilebilir mi.. Kliniğinizdeki doktor arkadaşlar yapılan tedavileri, vakaları varsa yeni bir teknoloji yada uygulamaları buyursun paylaşsınlar.. Fakat sizin gibi Gel 5 dakikada biter,, o doktora yaptırma bana yaptır gibi bir iletişim içine gireceklerine ihtimal vermiyorum.. kurumsal bir kliniksiniz yetkin donanımlı hekimleriniz mevcut.. ama bu yaklaşımınız kliniğinize puan kaybettiriyor emin olabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanturki -- 17 Eylül 2012; 13:43:02 >
  • quote:

quote:

Sizin 1000 dolara yaptıracağınız mis implant oral dentte 1250 tl hemde ömür boyu garanti veriliyor.

ayrıca herkes ameliyat kızartma köfte bişeyler atıp tutmuş. hangi yılda yaşıyorsunuz kardeşim. ben size oral dentte en fazla anestezi harici 5 dakika sürüyor diyorum burada köfte yağ kızartma ameliyat deyip duruyorsunuz. toplamda anestezi için iğne yapılıyor 3 dakika iğne 5 dakikada implant desek 8 dakika hadi 2 dakikada monitörden bakma zamanı diyelim toplamda 10 dakikalık zamanda ömür boyu kalacak olan dişlerinize kavuşuyorsunuz.

İMPLANT YAPTIRACAK OLAN ARKADAŞLARA SESLENİYORUM.

İMPLANT YAPTIRACAKSANIZ MUTLAKA ORAL DENTE BAŞVURUN. İSTANBUL`DAKİ EN İYİ İMPLANT MERKEZİDİR FİYATLARIDA ÇOK UYGUN VE EN KALİTELİ İMPLANTLARI ÖMÜR BOYU GARANTİLERLE YAPMAKTADIR.

KULLANILAN İMPLANTLAR;

1- STRAUMANN
    2- MIS

BU MARKALARI ARAŞTIRABİLİRSİNİZ.

www.uzmandisdoktoru.com

oral dent web sitesi

Alıntıları Göster
    Herkese geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cfergul -- 21 Aralık 2012; 18:23:10 >

• Bu hastanede diş implantı yaptıran veya duyan / bilen kişilere soruyorum;

İmplant tedavisi konusunda Yeditepe Üniversitesi Diş Hastanesi nasıldır?
    (Kadıköy, Göztepe, Bağdat caddesi üzerinde olan)

Alternatif fakülte ve diş kliniklerine göre karşılaştırırsanız sıralamada nerelerde yer alır?

Hangi implant protez marka veya markalarını kullanıyorlar?
  • Çanakkale kepezdeki ağız ve diş hastehanesinde implant yapılıyor mu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoSöDoKöKo

Bu hastanede diş implantı yaptıran veya duyan / bilen kişilere soruyorum;

İmplant tedavisi konusunda Yeditepe Üniversitesi Diş Hastanesi nasıldır?
    (Kadıköy, Göztepe, Bağdat caddesi üzerinde olan)

Alternatif fakülte ve diş kliniklerine göre karşılaştırırsanız sıralamada nerelerde yer alır?

Hangi implant protez marka veya markalarını kullanıyorlar?

sorumu anlayamayanlar var!!!
    bir daha ve dikkatle okumanızı rica ediyorum....
  • Her kese iyi gunler
    Benim annem 48 yashda 10 yildi dishsiz geziyor... protez falan kullanmamish hi4 bi zaman
    Kendim Bakuden yaziyorum. Istanbulda implant dishler yaptirmaq isterdim anneme
    hangi doktora ve hangi klinikde daha meslehetli olur yapmaq...
    Bide hangi durumlarda implant yaprtirmaq yasak?? Guatr oldukda yasak mi>?

yardimci olsaniz 4ok teshekkur ederim!
  • Haklisiniz! o zaman mumkun kadar en iyi doktor tavsiye ede bilirsinizmi lutfen ?
  • quote:

bilgi ve tecrübemi paylaşıyorum:
    hacettepe'den yeni mezun diş hekimi, bir implant markasının eğitimini alıyor, fakat muayenehanesinde ayda azami 1-2 iş çıkıyor, tecrübe kazanamıyor. Askere alınıyor, bunu hemen Ankara'ya alıyorlar, hergün implant yapıyor (askeriyede devlet karşılıyor herhalde), terhis olduğunda 1000'den fazla implant yapmış halde, müthiş tecrübe.
    Yani hastane adı yerine hekim adı araştırmanızı tavsiye ederim (gidersin bir hastaneye, sıradan biriysen sana en acemi adamı yollarlar). Eğer bunu yapamıyorsanız, biraz üst sınıfın zenginlerin gittiği klinikleri tercih edin, çünkü implant lüks bir işlem, bir dolgu için 50-100tl pazarlığı yapılan yerlerde implant yaptırmaktan imtina edin.

siz genelleme yapmışsınız....

ama ben Yeditepe Üniversitesi Diş Hastanesi hakkında sadece bu hastaneye özel bir bilgi almak istiyorum....

Yeditepe Üniversitesi Diş Hastanesi hakkında bilgisi ve/veya tecrübesi olanların yorumlarını rica ediyorum....

• Yeditepe cok ama cokk iyi.Eger maddi imkanlar elveriyorsa hic düsünmeden tavsiye edebilirim.Ben kendime 2 hafta önce 4 adet alt cene 1 adet de üst cene Nucleoss implant yaptirdim.Istanbulda normal cokda mega özellikleri olan fazla konusmayan isini yapan bir dishekimi denk geldi kapattim gözümü yaptirdim.Allaha sükür agrim sizim olmadi cok az denebilicek sisme oldu dahada fazla sikinti cekmedim.ben cok ama cok arastirdim belki 40 tane dis hekimine muayene oldum fikir ve fiyat aldim.Hepside farkli görüsler farkli fiyatlar verdiler.1000 Dolar diyende vardi 1000 ytl diyende vardi 1500 Euro diyende vardi.Yeditepe yede gittim adamlar gercekten profesyonel calisiyolar laf yok ama benim oralarda ödeme gücüm olmadigi icin orda yaptiramadim.daha sonra Capaya gittim.orasida gercekten mükemmele yakin calisiyor ve bence fiyatlarida cok uygun.Herkese gecmis olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulutfigen

quote:

Orijinalden alıntı: medcezir82

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

internet sayfaları

www.uzmandisdoktoru.com

www.uzmandisdoktoru.com

oral dente 3 tane implant yaptıracağım. gittim muayene oldum. strauman marka implant ile anlaştım. tanesi 1500 lira. başka yerlerde aynı marka implantı araştırdım tanesine 2500 ile 3000 lira dediler. haftaya implant tedavime oral dent doçent doktoru olan onur bey başlayacak. toplam tedavis süresinin 30 dakika oldugunu ve tamamiyle ağrısız geçeceğini söyledi. implantlar yapıldıktan sonra gelişmeleri yazarım.

gördüğüm kadarıyla implant konusunda oral dent ciddi anlamda profesyonel bir implant merkezi. implant fiyatlarıda çok uygun aslında ben 1000 lira olandan yaptıracaktım ama strauman markasını araştırdığımda çok kaliteli oldugunu anladım ve oral dentin verdiği fiyat tam cebime göre. umarım dedikleri gibi mükemmel sonuçlar çıkar. dediğim gibi deneyimlrimi yazacagım herkese saygılar.

Alıntıları Göster

evet arkadaşlar implant yaptırmış birisi olarak burada deneyimlerimi paylaşacağım. öncelikle oral denti tavsiye eden medcezir nikli arkadaşa teşekkür ediyorum.

3 tane strauman marka implant yaptırdım. toplam tedavi süresi 40 dakika civarı sürdü. ama öncelikle 1 hafta öncesinden muayene olmuştum. muayeneden önce çenemin röntgenini çektiler. sonra doçent röntgene baktı ve nasıl bir tedavi olacağını anlatmıştı. muayenede böyle bişey işte. :)

ilk başta çok korkuyordum acılı olacağından dolayı ama sadece iğnenin yapıldığı anda sadece iğnenin verdiği hafif bir acı duydum. buna lokal anestezi diyorlarmış. ben lokal anestezinin öncelikle uyutularak yapılan bir anestezi şekli oldugunu sanıyordum halbuki sadece iğneymiş. sonrasında ise ağzıma birtakım şeyler yapıldı. bunların bazılarını kamerada görme şansım oldu. sonra gene bir takım işler derken geçmiş olsun cümlesini duydum. şaşkınlıkla bittimi dedim. doçent asistanıda bitti ama üst yapısınıda yapmamız lazım bunun ise 2 ile 3 ay sonrasında yapılacağını söylediler. halen şaşkındım. kamerada baktırdım implantların yapıldıgı yerde kanla karışık metalleri gördüm. bir süre beklettiler sonra bunun geçici olan üst kısımlarını yapacaklarını söylediler. bekledim ve plastik gibi bir maddeden üst kısımlarını yaptılar.

bu yazılarımı 3 gün önce yazacaktım ama biraz ağrı olmasından dolayı bilgisayarın başına geçemedim. arkadaşlar implant yapıldıktan sonra aslında pek ağrı olmuyormuş ama ben sigara içtiğimden dolayı ilk 2 gün ( ne kadarda az içsemde ) gene ağrı duydum. ama majezik isminde ilaç kullandım. biraz olsun ağrımı dindirdi. 3. güne geçtim ve şimdi ağrılarım yok denecek kadar az. sadece kaşıntılı bir ağrı gibi ağrım var ama pek rahatsız etmiyor ve sanıyorumki 2 güne kadar bu ağrıda geçer.

İmplant yaptıracak kişilere tavsiyem implantı yaptırmadan 1 hafta öncesinden itibaren sigarayı bırakmaları ve güzel beslenmeli. süt balık ve doğal sebze meyve gibi.

kısacası arkadaşlar implant tedavisinden korkulacak hiçbişey yokmuş. sadece sigara içenlerin bir süre sigarayı bırakıp doğal beslenmesi lazım.implant yaptıracaklara yardımım olduysa ne mutlu bana.

HERKESE SAYGILAR.

ORAL DENT ÇALIŞANLARINADA BURADAN TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM.

www.implantdis.com.tr
    www.uzmandisdoktoru.com
    www.zirkonyumdis.com.tr üst yapıları için web sitelerinden inceleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulutfigen -- 21 Eylül 2012; 2:23:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bulutfigen

evet arkadaşlar implant yaptırmış birisi olarak burada deneyimlerimi paylaşacağım. öncelikle oral denti tavsiye eden medcezir nikli arkadaşa teşekkür ediyorum.

3 tane strauman marka implant yaptırdım. toplam tedavi süresi 40 dakika civarı sürdü. ama öncelikle 1 hafta öncesinden muayene olmuştum. muayeneden önce çenemin röntgenini çektiler. sonra doçent röntgene baktı ve nasıl bir tedavi olacağını anlatmıştı. muayenede böyle bişey işte. :)

ilk başta çok korkuyordum acılı olacağından dolayı ama sadece iğnenin yapıldığı anda sadece iğnenin verdiği hafif bir acı duydum. buna lokal anestezi diyorlarmış. ben lokal anestezinin öncelikle uyutularak yapılan bir anestezi şekli oldugunu sanıyordum halbuki sadece iğneymiş. sonrasında ise ağzıma birtakım şeyler yapıldı. bunların bazılarını kamerada görme şansım oldu. sonra gene bir takım işler derken geçmiş olsun cümlesini duydum. şaşkınlıkla bittimi dedim. doçent asistanıda bitti ama üst yapısınıda yapmamız lazım bunun ise 2 ile 3 ay sonrasında yapılacağını söylediler. halen şaşkındım. kamerada baktırdım implantların yapıldıgı yerde kanla karışık metalleri gördüm. bir süre beklettiler sonra bunun geçici olan üst kısımlarını yapacaklarını söylediler. bekledim ve plastik gibi bir maddeden üst kısımlarını yaptılar.

bu yazılarımı 3 gün önce yazacaktım ama biraz ağrı olmasından dolayı bilgisayarın başına geçemedim. arkadaşlar implant yapıldıktan sonra aslında pek ağrı olmuyormuş ama ben sigara içtiğimden dolayı ilk 2 gün ( ne kadarda az içsemde ) gene ağrı duydum. ama majezik isminde ilaç kullandım. biraz olsun ağrımı dindirdi. 3. güne geçtim ve şimdi ağrılarım yok denecek kadar az. sadece kaşıntılı bir ağrı gibi ağrım var ama pek rahatsız etmiyor ve sanıyorumki 2 güne kadar bu ağrıda geçer.

İmplant yaptıracak kişilere tavsiyem implantı yaptırmadan 1 hafta öncesinden itibaren sigarayı bırakmaları ve güzel beslenmeli. süt balık ve doğal sebze meyve gibi.

kısacası arkadaşlar implant tedavisinden korkulacak hiçbişey yokmuş. sadece sigara içenlerin bir süre sigarayı bırakıp doğal beslenmesi lazım.implant yaptıracaklara yardımım olduysa ne mutlu bana.

HERKESE SAYGILAR.

ORAL DENT ÇALIŞANLARINADA BURADAN TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM.

www.implantdis.com.tr
    www.uzmandisdoktoru.com
    www.zirkonyumdis.com.tr üst yapıları için web sitelerinden inceleyebilirsiniz.

bizde yedik

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.