Şimdi Ara

..:::OPEL INSIGNIA --TüM DetaylarıylA:::.. (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.200
Cevap
3
Favori
241.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sayın turquaz72 öncelikle hayırlı olsun hayalimdeki aracı anlattınız yani

ifadelerinizden anladığım 1.6 turbo motor haziran ayında gelecek ama santiego-39'a ise bayi martta gelecek demiş. bu konuda bilginiz var mı?
    ayrıca premium paket yerine sadece dvd800 navigator seçeneği var mı?
    son olarak sipariş verirken kapora bıraktınız mı
    biraz fazla oldu ama araç daha piyasaya çıkmayınca belirsizlikler çok oluyor.

quote:

Orjinalden alıntı: turquaz72

Merhaba Arkadaşlar,

Ben de Insignia siparişi verenlerdenim. Ama ben diğer arkadaşlara göre daha fazla bekliyecem
    GM batmazsa, siparişimin başına bir şey gelmezse Haziran ayında alıcam.

Insignia 1.6 turbo 180 bg sedan cosmo paket
    EXTRALAR

Flexride Adaptive Stability Technology (Spor-normal-touring) 2250 ytl
    Infinity müzik sistemi 1500 ytl
    DVD800 Navigator 2800 ytl
    Metalik renk 1000 ytl
    TOPLAM: 68000 YTL olacak

Umarım 6 ay sorunsuz geçer; ayrıca bir kriz olmaz, euro anormal artmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uergun -- 27 Aralık 2008; 22:29:28 >

• Benim sipariş ettiğim renkte Teknik gri.
    İç kumaş rengide : Morrocana-Avenue, schwarz (Siyah) olacak.

10 senedir aynı arabayı kullanıyorum. 28 Aralık 1998 yılında Golf 4 1.8 almıştım.
    Artık değiştirmemim zamanı geldi diye düşünüyorum. Aslında 1-2 sene piyasada kullanılmadan
    araba almak bir risk ama bazen risk almak gerekiyor.
  • Banada Haziran dediler. Aslında bayilerinde çok bilgisi yok. Ama Opel merkezden gelen bilgi Hazirandan önce 1.6 Turbo motorların olmayacağı yönünde.

Benim istediğim araç COSMO paket. Bu nedenle PP içerisinde herşey zaten var. Sadece DVD800 isterseniz
    ekleme yapıyorlar.

Evet, 3.000 ytl civarı kapora bıraktıım, daha doğrusu Pazartesi günü bırakacam.
  • DVD800Nav 2800ytl pahalı değil mi?Premium paket 5000 ytl ve DVD800Nav bunun içine dahil ve paketin içinde afl,park senörü,katlanır aynalar ve bunun gibi birçok önemli özellik var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oromë -- 27 Aralık 2008; 22:48:01 >
  • güzel araba..
  • Doğru söylüyorsunuz. Ben çalıştığım için babam gitti konuştu.
    Bilgisayarın verdiği fiyat böyle. Tekrar sordurucam.
    Ama şöyle bir şey olabilir diye düşünüyorum,
    İlk 156 araç için lansman fiyatıyla (dvd800) getireceklerini söyledir.
    Araç Haziran ayında geleceğinden lansman dışı tutuluyor olabilir ve normal koşullarda DVD 500
    sistemi geliyor olabilir. Tabi tüm bunlar varsayım. Pazartesi, kaporayı yatırmadan önce bir kaç yere daha soracam. Çünkü bazı şeyler çok açık değil.
  • Bayilerde bilgisiz aslında turquaz arkadaşımızın dediği gibi.

Bana dedikleri en geç mart ayında geleceği yönünde idi.

Zaten şu ana kadar(3 günde)12 tane sedan insignia siparişi verilmiş.SIRF TEK BAYİYE.

Onlarda 2 tır insignia geleceğini,bunların 9 unun 115 bg 1.6,diğerlerinin ise 2.0 dizel olacağı bilgisini verdiler.

Yani ortada bir anlaşılmazlıkta olabilir.

SAYGILAR..
  • 1.6 180 hp lik motora otm vites koysalar peynir ekmek gibi satar.
  • infinity mzüik sisteminde 1500ytl edecek ne var? Bose yada Harman Kardon falan mı kullanmışlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratt45 -- 27 Aralık 2008; 23:46:54 >
  • Muzik sistemi aşağıdaki gibidir. Araç müzik sistemlerinden fazla anlamam ama zamanında Pioneer deh7750 için 750 ytl.
    Ipod bağlamak için kit 300 ytl harcadığımı ve profesyonel müzik sistemi yapan yerlerin benden hoparlör ve sub için
    min. 2000 eur istediklerini düşününce 1500 ytl mantıklı geldi.

Infinity Premium Sound System

For absolute premium sound the Opel Insignia also offers the option of a special Infinity sound system. This uses 7 x 45W direct channels with DSP (Digital Signal Processors) to drive 9 speakers. These comprise twin rear mounted 6 x 9" sub-woofers or – with the Opel Insignia hatchback – a large sized load floor mounted subwoofer, 4 door-mounted 6.5" wide-band speakers, 1 front mounted 3.5" medium range speaker and twin A pillar mounted 1” tweeters. Internally the amplifier uses DAC (Digital to Analogue) technology for accurate sound response from 4 analogue inputs. The result is an fascinating acoustic experience under all driving conditions.

• quote:

Orjinalden alıntı: Alegiance

1.6 180 hp lik motora otm vites koysalar peynir ekmek gibi satar.

Katılıyorum. Koymalılar !!!
  • Bencede koymalılar ama Almanyada bile yok. Adamlarda bizdeki gibi ötv, kdv gibi
    sorunlar olmadığı için 1.6 modellerine hiç otomatik şanzıman koymamış. Hep 2.0 litre dizel ve benzinli modellerde var.
    2010 yılına kadar da geleceğini sanmıyorum. Keşke otomatik olsa.
  • otomatiğin hızlanması 0-100 ü manuele göre birz yüksek
    o yüzden geç gelecek zannedersem
    yoksa almanyadan yola çıkmıştır
    saneye kasım aralıkta Tr de olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: ice-cruiser

otomatiğin hızlanması 0-100 ü manuele göre birz yüksek
    o yüzden geç gelecek zannedersem
    yoksa almanyadan yola çıkmıştır
    saneye kasım aralıkta Tr de olur

• quote:

Orjinalden alıntı: turquaz72

Merhaba Arkadaşlar,

Ben de Insignia siparişi verenlerdenim. Ama ben diğer arkadaşlara göre daha fazla bekliyecem
    GM batmazsa, siparişimin başına bir şey gelmezse Haziran ayında alıcam.

Insignia 1.6 turbo 180 bg sedan cosmo paket
    EXTRALAR

Flexride Adaptive Stability Technology (Spor-normal-touring) 2250 ytl
    Infinity müzik sistemi 1500 ytl
    DVD800 Navigator 2800 ytl
    Metalik renk 1000 ytl
    TOPLAM: 68000 YTL olacak

Umarım 6 ay sorunsuz geçer; ayrıca bir kriz olmaz, euro anormal artmaz

peki bu donanımda eksik kalan birşey oluyormu
    sunroof paketi yok herhalde dimi

• dvd800 navili premium paket 7600 ytl (lansman için 5000 ytl-156 araç)

quote:

Orjinalden alıntı: Maskelikevin

DVD800Nav 2800ytl pahalı değil mi?Premium paket 5000 ytl ve DVD800Nav bunun içine dahil ve paketin içinde afl,park senörü,katlanır aynalar ve bunun gibi birçok önemli özellik var.
  • Arkadaşlar peki araca sadece ,el freninin yanında kumanda yı taktırabiliyormuyuz?

• oradakiler turn-push (çevir-bas) tuşu navigasyon ile alınabiliyor (bazı araçlarda navi yok ise yok bilgisayarı, müzik sis. kontrolünde de kullnılabiliyor
    şu anda bmw 5 Audi A6 ve üst mercedes modellerinde de bu düğme grubu var

diğeri elektronik park freni yine editionda yok üst donanımlarda var

bu ikili insignia'nın rakiplerinde olmayan bir donanım
    (bazılarında elektronik park freni var)

benimde çok hoşuma gidiyor ve tercih sebebim
  • Aracı benimde inceleme fırsatım oldu gerçekten güzel bir arac ancak beğenmediğim daha başka birşey var.Edition sport ve cosmo paket haricinde satıcı bana bir sürü ekstradan bahsetti kafam karıştı doğrusu.Bundan önce vectrada hangi paketi alıyorsan aracın özellikleri o paketin içinde net bir şekilde belliydi,vectrada comfort modelini alıyorsan net bir şekilde aksesuarları biliyorduk.Bunda adama incelediğim araba ne diye sordum cosmo paket dedi,fiyatına bir baktım bana verdikleri fiyat listesinden 8000 ytl daha pahalı ,adama niye diye sordum cosmo paketin üstüne bayağı bir aksesuar eklenmiş
    En sevmediğim şey doğrusu.Listeye bakınca aracların fiyatı ucuz gibi görünüyor ama tek tek aksesuarları koyunca 1.6 115 beygirlik modeli 58.000 ytl yi buldu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gh912

Aracı benimde inceleme fırsatım oldu gerçekten güzel bir arac ancak beğenmediğim daha başka birşey var.Edition sport ve cosmo paket haricinde satıcı bana bir sürü ekstradan bahsetti kafam karıştı doğrusu.Bundan önce vectrada hangi paketi alıyorsan aracın özellikleri o paketin içinde net bir şekilde belliydi,vectrada comfort modelini alıyorsan net bir şekilde aksesuarları biliyorduk.Bunda adama incelediğim araba ne diye sordum cosmo paket dedi,fiyatına bir baktım bana verdikleri fiyat listesinden 8000 ytl daha pahalı ,adama niye diye sordum cosmo paketin üstüne bayağı bir aksesuar eklenmiş
    En sevmediğim şey doğrusu.Listeye bakınca aracların fiyatı ucuz gibi görünüyor ama tek tek aksesuarları koyunca 1.6 115 beygirlik modeli 58.000 ytl yi buldu.

opsiyon listesindeki fiyatlar astronomik olmadığı sürece, istediğin donanımı, aksesuarı seçebilmek daha mantıklı, örneğin benim için elektronik fren şart değildir, navigasyon isterim, x lazım değildir y isterim.. hepsini koy "cosmo" yap. 10 tanesini çıkar "comfort" yap. 10 donanım daha eksilt "essentia" yap.. bu daha kötü. istediğin donanımı almak için istemediğin opsiyonlara para ödüyorsun.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.