Şimdi Ara

ölümcül deney. zombie türünde filmler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
7.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • k.bakmayın 2konu açtımda ölümcül deney türünde zombili o film gibi ben başka güzel film duymadımda izlemedimde sizin bildiğiniz varmı? umarım konularımdan rahatsız olmuyorsunuzdur şimdiden teşekkürler...

• Benim seyrettiğim en güzel virüslü zombili film "I am Legend" , yanlız Ölümcül deneyden bir az farklı zombiler daha az görülüyo..
  • quote:

Orjinalden alıntı: hoguzkhan

Benim seyrettiğim en güzel virüslü zombili film "I am Legend" , yanlız Ölümcül deneyden bir az farklı zombiler daha az görülüyo..

I am Legend, gerçekten güzel bir film ama arkadaşın dediği gibi resident evil daki gibi zombiler çok fazla ön planda tutulmuyor...
  • 28 Days Later ve 28 Weeks Later zombi türü
  • evet.. zombilerin ön planda tutulduğu film Ölülerin Şafağı (Dawn of the Dead) var ..

quote:

Orjinalden alıntı: * Deniz *

28 Days Later ve 28 Weeks Later zombi türü

bunlarda güzel , özellikle ilk film 28 Days Later ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gstrance -- 18 Aralık 2008; 18:17:55 >
  • Mad Max
    I Am Legend
    28 gün sonra ve 28 hafta sonra
    Resident evil serisi bu türün önemli isimlerinden.
  • Ayrıca [REC] de güzel bir zombi & gerilim filmi.
  •  ölümcül deney. zombie türünde filmler

izleyin izlettirin selamlar...

Film korkuyla karışık komedi. süperdi yaa...
    Valla izlemeyenler izlesin...

''Ölülerin Şafağı'' Zombi tarzı türünün en iyisi...aksiyon heyecan hiç bitmiyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: F3mania

Film korkuyla karışık komedi. süperdi yaa...
    Valla izlemeyenler izlesin...

haha , şimdi hatırladım filmi tvde seyretmiştim çok matraktı ... indirip tekrar izliyeyim aklıma gelmişken..
  • hee gercekten cok manyakti bu flim ya
  • ben izlemedim nasıl izleyenbilrm:S bide dawn of the death mı ne onu biraz izlemşm gibiymde onuda tam izleyeblceğim bşi varmı :D msjdan atsanızda olr
  • 28 Days/Weeks Later
    I Am Legend
    30 Days of Night (vampirler üzerinde durmakta. ancak bahsi geçen filmlerdeki çoğu sahneye rastlamak mümkün)

Bunların haricinde zilyon tane eski yapım var. Şu an izlesen pek başarı bulmazsın. Zira klasik haline gelmiş, 100 metreyi 24 saatte geçebilen, ''hede hödö'' vari enteresan sesler çıkarabilen zombi taneciklerini konu almaktalar.
  • Burdaki yazılan filmlerin hepsini izledim tavsiye ederim genelde hep birbirlerine benziolar konu olarak benimkide laf işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hover_Craft -- 19 Aralık 2008; 1:39:10 >
  • bir tane film vardıda bi türlü bulamadım texas ta zombiler falan vardı bi bulsam
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHI

Mad Max
    I Am Legend
    28 gün sonra ve 28 hafta sonra
    Resident evil serisi bu türün önemli isimlerinden.

bu bildiğimiz Mad Max değilmi? Mel Gibson'ın oynadığı mad max? kusura bakma biraz eleştiri gibi olacak ama mad max 'in bahsedilen tarzda film olduğunu düşünmüyorum mad max elinde sawed off shotgun 'la orda burda intikam alan biri

[REC] gayet güzel, korku/gerilim tarzında oldukça güzel bi film. biraz gırgır, aksiyon istiyorsan shaun of the dead, vampirler zombiler falan olabilir diyorsan kesinlikle from dusk till down izle

• shaun of the dead i izledikten sonra bir daha komedi + korku türü film izlemedim... nefret ettim bu türden.

saf korku, gerilim türü izliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: aybars3691
    bir tane film vardıda bi türlü bulamadım texas ta zombiler falan vardı bi bulsam

Bu mudur?

• Ölülerin Şafağı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.