Şimdi Ara

---David Beckham Saç Stilleri---Açıklamalı (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
330
Cevap
7
Favori
136.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: kby

quote:

Orjinalden alıntı: osstation

Taft tek başına tutuyorsa niye ayrıyetten wax-dax-mess up falan kullanılıyor ki?

Bir de şu ikisi aynı galiba. Bu şekilde yapabilmek isterdim.

---David Beckham Saç Stilleri---Açıklamalı

Evet aynı saç stilleri. Benim de en hoşuma gideni bu.
    Şimdi bir kaç resmimi ekleyim de daha sağlıklı yorum yapabilelim:

yukarıdaki resimlere yukarıdaki beckham modeli gider mi? ne dersin? ya da daha başka önereceğin modeller de var mı?
    mesela çok uzun gider mi? ben kendimi hiç hayal edemiyorum uzun saçlı, hiç denemedim daha.
    tabi bunun yanında sakal olarak da bir sürü çeşit var. fotolarda sakalsız çıktığıma bakma, devamlı olarak
    sakal koymaya başladım osman tan modeli..
    yukarıdaki beckham saç stiline uygun sakal çeşidi önerileri de bekliyorum.
    güzel konu olmuş, onun için de tebrikler.

edit : misal şu aşağıda eklediğim çizimdeki saçlar da çok hoş, bazen uykudan uyandığımda filan bu hale geliyor arka ve yan taraflar,
    önleri de kendim hallediyorum. yakışır mı sence bu saç stili? eğer yakışırsa bu saç stilinin formülü nedir? kulakların üzerindeki saçlar nasıl öyle
    dik durabiliyor? şimdiden teşekkürler..

bu resim senin avatardaki saçlara da benziyormuş, yeni farkına vardım

gözden kaçan koca mesajı görülmesi için uplıyorum...

• @kby

fotolarından dalgalı ama kalın telli saça sahip oldugunu görüyorum.beckhamın o saç stilerri sana uyar mı uyar.saçların onunki gibi sekil alabilecegini düşünüyorum.yalnız bi 2 ay filan düzgün bi şekilde uzatman gerek,sadece yanlarında aldırarak.ense kısmıda uzun olması gerekir kulak altlarından cıkması için,enseye sadece ara makas attırabilirsin.yapımınıda kısaca anlatıyım; oncelikle soldakinde wax kullanılmıs,sağdakinde ise fön ve sprey.aslında yapımı hemen hemen aynı ama kullandıgı malzemeler farklı.ön kısmı üst ve yanlara göre daha uzun olması gerekir.yine az bi föne ihtiyacımız var saçı havalandırmak için.sonra ister sprey ister de wax ile ön tarafı yaparsın.kulak arkası için yeterli uzunluga gelidignde saçın orasını yaparken iki elinle saçlarının orasını kulak altında gozukecek sekilde çek sprey sık ve fön ile kurut ki tekrar düzleşip sürekli görünsün oradan

alttaki fotoda yan taraflar için biraz saçı uzatman gerek,yani şu an senin saçının üstleri nasılsa belki de daha fazla olması gerek yan tarafların.kulak filan kapanıcak.oraları yaparken ısınabilen saç maşası çok iyi olur,saçı tutturup kıvırabilirsin.eğer saç maşası bulma imkanın yoksa saçlarını kalın telli saç fırcası ile tuttur ve fön ile o sekli ver.fırca ile saçını kıvırcaksın(umarım anlatabilmişimdir).sonra eğer cok kıvrıldıysa ellerinle biraz daha indirirsin ve sprey ile özelikle sprey diyorum cünkü jole,wax,mess up gibi ürünler bu kıvraklıgı tutmayabilir

• quote:

Orjinalden alıntı: black jack

quote:

Orjinalden alıntı: black jack

Peki hocam bu resimdeki saçları yapabilirmiyim daha dogrusu benım saçlar böyle olurmu yok daha uzatmam lazın mı yani hiç kestirmeden bu şekilde , olurda bir zahmette nasıl yapacagımı anlatırmısın .

up

• quote:

Orjinalden alıntı: gøød chãrlotté

@kby

fotolarından dalgalı ama kalın telli saça sahip oldugunu görüyorum.beckhamın o saç stilerri sana uyar mı uyar.saçların onunki gibi sekil alabilecegini düşünüyorum.yalnız bi 2 ay filan düzgün bi şekilde uzatman gerek,sadece yanlarında aldırarak.ense kısmıda uzun olması gerekir kulak altlarından cıkması için,enseye sadece ara makas attırabilirsin.yapımınıda kısaca anlatıyım; oncelikle soldakinde wax kullanılmıs,sağdakinde ise fön ve sprey.aslında yapımı hemen hemen aynı ama kullandıgı malzemeler farklı.ön kısmı üst ve yanlara göre daha uzun olması gerekir.yine az bi föne ihtiyacımız var saçı havalandırmak için.sonra ister sprey ister de wax ile ön tarafı yaparsın.kulak arkası için yeterli uzunluga gelidignde saçın orasını yaparken iki elinle saçlarının orasını kulak altında gozukecek sekilde çek sprey sık ve fön ile kurut ki tekrar düzleşip sürekli görünsün oradan

alttaki fotoda yan taraflar için biraz saçı uzatman gerek,yani şu an senin saçının üstleri nasılsa belki de daha fazla olması gerek yan tarafların.kulak filan kapanıcak.oraları yaparken ısınabilen saç maşası çok iyi olur,saçı tutturup kıvırabilirsin.eğer saç maşası bulma imkanın yoksa saçlarını kalın telli saç fırcası ile tuttur ve fön ile o sekli ver.fırca ile saçını kıvırcaksın(umarım anlatabilmişimdir).sonra eğer cok kıvrıldıysa ellerinle biraz daha indirirsin ve sprey ile özelikle sprey diyorum cünkü jole,wax,mess up gibi ürünler bu kıvraklıgı tutmayabilir

tşk ettm

• Forever Aloe Stylin Gel'in fiyatı nedir acaba?
  • @Forever Aloe Styling Jeli nerede bulabiliriz, fiyatı ne alemde?
  • kozmetikçilerde bulursun ya. Ama gidipte 30 lira gibi bir fiyatın altında o masum gülümsemeyi verip "akşam kaça kadar açıksınız?" sorusunu sormak istemiyorum
  • Şu jeli bende merak ettim, yokmu ayrıntı ?
  • Merhaba ben 16 yaşındayım saçım hafif dalgalı saç tipim orta uzunlukta ve biraz kalın telli.Hergün düzleştirdiğim için düz duruyorlar ama önleri hep kıvrılıyor ve çok sinir oluyorum.Glatt ile düzleştirmek istiyorum birşey olurmu?Ve saçlarımı hep kendim kesiyorum ustura ile .Dominic monaghanın saçına bayılıyorum nasıl aynısını yapabilirim.Ensedeki saçları kıvrık duruyor onu yapamıyorum ne önerirsiniz?Ve saçım gür ara makas attırsam dominic monaghanınki gibi seyrek olurmu?Cevaplanıdrırsanız çok mutlu olurum

[

• quote:

Orjinalden alıntı: dominicmonaghan

Merhaba ben 16 yaşındayım saçım hafif dalgalı saç tipim orta uzunlukta ve biraz kalın telli.Hergün düzleştirdiğim için düz duruyorlar ama önleri hep kıvrılıyor ve çok sinir oluyorum.Glatt ile düzleştirmek istiyorum birşey olurmu?Ve saçlarımı hep kendim kesiyorum ustura ile .Dominic monaghanın saçına bayılıyorum nasıl aynısını yapabilirim.Ensedeki saçları kıvrık duruyor onu yapamıyorum ne önerirsiniz?Ve saçım gür ara makas attırsam dominic monaghanınki gibi seyrek olurmu?Cevaplanıdrırsanız çok mutlu olurum

[

dostum senin saçını görmeden glatt konusunda bişey diyip riske girmeni istemem açıkçası

• ya saçları olmayanları da düşünün biraz hiç insafınız yok mu bre

bu david amcamız da saçlarını şekilden şekile sokmuş. hiç mi dökülmez bunun saçı ya, kesin bişiler kullanıyordur bu. sorup öğrenmek lazım. tereyağı ile mi besliyor o saçları napıyor. neyse, yalnız saçları ile çok oyanayan yarın opynayacak saç bulamayınca depresyona girer. gerçi dert değil bu da. saç ektirir o zaman da. neyse bn ufaktan kaçayım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: gøød chãrlotté

quote:

Orjinalden alıntı: dominicmonaghan

Merhaba ben 16 yaşındayım saçım hafif dalgalı saç tipim orta uzunlukta ve biraz kalın telli.Hergün düzleştirdiğim için düz duruyorlar ama önleri hep kıvrılıyor ve çok sinir oluyorum.Glatt ile düzleştirmek istiyorum birşey olurmu?Ve saçlarımı hep kendim kesiyorum ustura ile .Dominic monaghanın saçına bayılıyorum nasıl aynısını yapabilirim.Ensedeki saçları kıvrık duruyor onu yapamıyorum ne önerirsiniz?Ve saçım gür ara makas attırsam dominic monaghanınki gibi seyrek olurmu?Cevaplanıdrırsanız çok mutlu olurum

[

dostum senin saçını görmeden glatt konusunda bişey diyip riske girmeni istemem açıkçası

Peki bu saçı nasıl yapabileceğim hakkında fikrin varmı?

• Arkadaşlar jeli piyasada bulma şansınız yok, distribütörler tarafından alabilirsiniz sadece.

Fiyatı 15,93£
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dante

Arkadaşlar jeli piyasada bulma şansınız yok, distribütörler tarafından alabilirsiniz sadece.

Fiyatı 15,93£

Site ismi?
  • Arkadaslar asıl yapmak istedigim saç bu Straight Medium Hairstyle (Düz Orta Model),ancak berbere gidip bana bu saçı yapmasının kaça patlayacağını sorucam -->Straigh Short Hairstyle (Düz Orta Model
  • güzel konu olmuş

askerden yeni geldim kep etkisinden biraz kurtarabilmek için kısalttım saçları uzayınca buradaki bazı tavsiyeleri uygulayacağım

Bu arada kısa saça mess up güzel sonuçlar veriyor
  • Hocam,saçım su an bundan biraz daha kısa,bu resim gecen yazki hali saçımın.

Karar veremedim böyle kısa saç bana yakısıyormu diye,sizce yakısıyormu?

Gecen sene sacımı uzatmaktaki gayem sacımı boyle yapabilmekdi ama tum yaz tek bir jole veya fön vurmadan gezdim.Bunu su anki sacıma nasıl yapabilirim?Su anki sacım ilk resimdekinden biraz kısa

Son olarak arkadaslar kuafore gidip saçımı boyle yaptırmayı dusunuyorum

• @ρѕусhо

kısa hali bence daha iyi

buda benim saç şuan 1-2 cm daha uzun

• @ρѕусhо

dostum saçlarını kestirmen gerek bence,o kısa saçlı halindekindende uzun olsun..beckhamın o koydugun fotolardaki gibi saçın olsun istiyosan kestirmen şart
  • @NoBLeSaTaN

ben bu saç modelini hiç sevmiyorum,dünyada heralde bi bizim gençlerimiz yapıyo bu şekli..önlerini hatır arka ve üstleri uzun uzun kabartık dik hoş olmuyo bana kalırsa saçların güzel şekil alabilcek tarzda kestir derim,daha güzelce dik veya karıştır
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.