Şimdi Ara

Host Olmak İstiyorum (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
465
Cevap
6
Favori
132.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Otogara git başvuru için internetten basvuruda cevap alman zor...
  • otogara git kardeşim,demekki içinde istek yok,git otogara,bütün firmaları gez sırayla form doldur,tam sezon vakti,her başvurduğun firmaların seni işe alma ihtimali çok yüksek....
  • anında alınmak varken 4-5 gün zarar ediceksin onuda para vurursan 40 liralık sefer atsan 200 lira kafadan zararda baslıyosun :D
  • Varanın istanbul ankara izmir dışında eleman alımı yok arkadaşlar.
    Pamukkale,Nilüfer ve Kamıl Koç bu iller dışında Bursası var..
  • yarın esenler otogara gideceğim pamukkale turizme başvuru yapmak için. başka hangi firmalara gitmemi önerirsiniz ? :)
  • ben açık meslek lısesınde okuyorum.mezun olmak için tek dersim kaldı.sonuçta lıse mezunu deyılım.askerlık tecirlı.21 yaş.benı alırlar mı kı...
  • işin içinde olanların genel olarak yorumları pek iç açıcı deyil.katiliyorum haklılardırda ama bu zamanda da hangi işe kolay denile bilirki.afedersiniz ama hiç bi patron yönetici veya ,üst.altında çalışan hiç bi elemanı kucagına uturtupta başini okşamaz.hepimiz hayatımızın belirli dönemlerınde çeşitli işlerde çalişmışızdır,bu işlerin içinde dierlerıne göre kolayı da zoruda çıkmıştır.bazen iş agırdır.ama iş arkdaşların olsun.üstündeki çalişan olsun iyi ise işin zorluğu pek koymaz.ama iş kolay olsada patronun lafları bazen ınsanın çileden çıkartır ve en agır işten kötüdr.burda bırazda şans meselsı.allh herkezın gönlune göre versın.bu iş kariyer işi deyil.işin içinde olsakda olmasakda bu bilinıyor.18 ve 25 yaş arası çalişan ıstıyorlar.bu donem eger hevesınızde varsa bence zorlugunu düşünmeyin kolay iş yok.işsiz kalıp düşünmektense,uyuz olup kaşinmak iyidir.gecesi gunduzu belli deyildir.uykusuzluk vardır ama.yinede iyi yönleri agır basıyo.değişik yerler görmek olsun.yenı çevre yapmak olsun.hem 3,5 kuruşta harçlık çıkar.bence meslekten çok ögrencılerın tatıl vea boş donemlerınde yapılması gereken bı macera işidir.zevkli.yazın tatıldesın.evde oturyosn yapcakta iş yok.bu duruma göre değişik bı macera anı olur.neyse lafı uzatmayım.ilerki yaşlarda ardınıza donup baktıgınızda ne yaşadım ne gördum dediğinizde.olumsuz düşünmenızı engellıcek bı iş.eğlenceli.bu benim şahsi fikrim.kolay iş yok..çekilir ve eğlenceli yapan iş arkadaşları vardır...

• pamukkale turizm ile görüşmeden sonra evrak listesi verdiler. cuma günü hepsini yetiştiremedim. pazartesi günü tamamlayıp tekrar gideceğim. bu iş oldu gibi
  • Arkadaşlar, bugün evraklarımı teslim ettim ve sefere çıkmak için işlemlerimin halledilmesini bekliyorum. özel mesaj yollayan arkadaşa cevap veremedim cep telefonu onayı yapmadığım için. sorusu olanlara buradan cevap verebilirim.

Özel mesaj atan fearless_canary ; Pamukkale Turizm'in kuralları bayağı sert. 18 yaşını doldurmuş olman gerekiyor. Bugün evrak tesliminde gelen bi arkadaş da 18 yaşını doldurmasına 1 ay olduğundan geri çevrildi. İstanbul Seyahate gidip görüşmeni tavsiye ederim.
    Bol şanslar :)
  • ne evraklar istediler senden..
  • 6 adet vesikalık fotoğraf
    sabıka kaydı
    ikametgah
    sağlık raporu
    4 adet kimlik fotokopisi
    kan kartı ya da ehliyet fotokopisi
    diploma fotokopisi
    askerlik tecil belgesi
    akbank hesabı
  • askerlik tecil belgesi bu askerliği tecil ettirmek için okuldan aldıgımız belgemı yoksa şubeden mı alcaz..
  • hostluk yapıp üni öğrencisi olan arkadaşlar; ssklı olduğundan bu işe girince otomatikmen burs veya kredi kesilmiyor mu ?
  • istersin vermezler istemezsin zorla ssklı yaparlar...:)
  • aynen yapmayın işte ssk falan siz de kazanın biz de kazanalım :)
  • cankaef nezman başlıyosun işe kardeş...
  • ankarada uni öğrencisi için en iyi host firması hangisi acaba yada suan eleman arayan host firması
  • Metro Turizm;
    Adana, Denizli, İzmir, Karabük, Kayseri, Konya, Sakarya, Samsun, Trabzon, Bartın, Kastamonu, Sivas,Zonguldak ve İstanbul'da ikamet eden Host arıyor arkadaşlar bilginize..^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dew!Lso0n.^ -- 7 Temmuz 2011; 18:02:47 >
  • ön eğitim verilar mı yoksa direk sefere mı başlıyosun.
  • Çok kısa bir staj süresi var.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.