Şimdi Ara

Hotmail Şifre kırma programı..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
131.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar eski kız arkadaşımın hotmaildeki gizli sorusu "GM i soruyorum".

Sizce bu GM nedir yaa.Şifreyi bulmam lazımda..

Yada bir program varmıdır şifre kırmak için.??

Lütfen yardım eli uzatın bu garibana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wishcanter -- 12 Mayıs 2005, 13:19:47 >

• gerizekali misin :P
  • şifresini bulsan bile değiştirmek zorunda kalacağından birdahaki email kontrol işleminde kız hesabının saldırıya uğradığını anlayıp SAT komandolarına haber verecektir.
    Telekom ile ortak yapılacak olan bir çalışma sonucu gecenin geç saatlerinde büyük bir gürültüyle camların kırılıp içeri 4 tane 1.90 lık komando girecek, gözünü şişirecektir.
    Gözünün şişmesini ve camlarının kırılmasını istemiyorsan o kızı unut.
    imza: kızın yeni sevgilisi
  • General Motors
  • for more information about GM please visitwww.gm.com.tr
    işin şakası bu tabikide GM birilerinin baş harfleri olabilir yada ingilizce bi kısaltma örneğin Good Man.
  • Geyik Misin
    olabilirmi?
  • Game Master sanırım.Ultima online oynuyorsa garanti odur ama insanların maillerini hacklemek yanlış bir şeydir bu kız arkadaşın olsa bile
  • zugasibere85 diye bir *erefsiz var o *erefsize bir sor çünkü o *erefsiz zuğaşibere85 denen arkadaşın mail'ini haclemişti.Bulunduğun durum yüzünden böylebir teklifte bulundum yoksa o *erefsizin adını bile anmazdım.Ama eski kız arkadaşında sana aynısını diye cektir.Sen bilirsin yinede...
  • zugasibereyi nerden bulacam şimdi yahuu..
  • Sinema-Müzik-Kitap bölümüne gir orada ilk sayfada 'Rap ciler buraya' diye bir topic var onun son sayfasına gir yukarıdan aşağı doğru tara bulacaksındır ordan 'pm'atabilirsin.(resimli olanına 'pm'at)Ha bu arada öğrenirsen bana mutlaka 'pm'at olurmu.Halden sen anlarsın
  • admin@hotmail.com'a bi mail at onlar sana gerekli açıklamayı yaparlar nasıl hackleyeceğini falan anlatırlar hehe
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razer -- 27 Mart 2013; 11:47:25 >
  • hotmail bruteforce die bi program var google dan arat bulursun. programı çalıştırmak için virüs programlarını devre dışı bırakman lazım. hade kolay gele
  • quote:

Orjinalden alıntı: Greenleaf

Game Master sanırım.Ultima online oynuyorsa garanti odur ama insanların maillerini hacklemek yanlış bir şeydir bu kız arkadaşın olsa bile

allahım yaa hem söluyon hemde hack yanlıs bişidir dıyon ..nesın sen yaa
  • arkdaşlar oldu bu işşşşşşşş....Olayı bitirdim ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wishcanter -- 12 Mayıs 2005, 21:34:07 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: wishcanter

arkdaşlar oldu bu işşşşşşşş....Olayı bitirdim ...

neymişş neymişşş sölersın artık demı

• valla bilmem ki bir fake..ama çok başarılı yapılmış..orta düzeyde internetten anlayan tuzağa düşer...İnternette çok gezinen ve anlayan arkadaşlar yemeyebilir...ama bizimki yedi ayrıııııııııııııı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wishcanter -- 12 Mayıs 2005, 21:41:16 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: wishcanter

valla bilmem ki bir fake..ama çok başarılı yapılmış..orta düzeyde internetten anlayan tuzağa düşer...İnternette çok gezinen ve anlayan arkadaşlar yemeyebilir...ama bizimki yedi ayrıııııııııııııı

tahmın edım hotmailiniz 100 m b yapıcaz sıfre gırın felen numarası mı eger ona kandıysaa ben sana acırım nası böle bı salakla cıkdıgın için
  • ne kadar komiksin sen yawww..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.