Şimdi Ara

SHOPTO Kampanya/İndirim/Oyun Satın Alma Rehberi [İLK SAYFA GÜNCELLENMİŞTİR] (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.941
Cevap
53
Favori
812.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bnmde adresim ufak bir sorun var ama kargo takip numarası sayesinde pek bir sorun yaşamayız,sonuçta semtime gelicek oyun ordaki ptt ye gidip alırım en kötü
  • quote:

Orjinalden alıntı: glazer

bnmde adresim ufak bir sorun var ama kargo takip numarası sayesinde pek bir sorun yaşamayız,sonuçta semtime gelicek oyun ordaki ptt ye gidip alırım en kötü

bildiğim kadarıyla pttye gelmez
    bulunduğun ilin ptt gümrük merkezine gelir
    oradan postacılar gidecekleri semte göre paketleri alır dağıtırlar

yurtiçi kargo gibi değil yani
  • kredi kart bölümünden düzelttim adresi normal kartla aldım inş bir sakatlık olmaz
    birde order bölümünde böle bişi yazıyo "If your order has gone missing please click the button below".

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trex_Tr -- 16 Aralık 2008; 16:28:56 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Trex_Tr

kredi kart bölümünden düzelttim adresi normal kartla aldım inş bir sakatlık olmaz
    birde order bölümünde böle bişi yazıyo "If your order has gone missing please click the button below".

siparişiniz kaybolursa tıklayın diyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: DXM06

quote:

Orjinalden alıntı: Trex_Tr

kredi kart bölümünden düzelttim adresi normal kartla aldım inş bir sakatlık olmaz

siparişiniz kaybolursa tıklayın diyor

Teşekkürler
  • quote:

quote:

bnmde adresim ufak bir sorun var ama kargo takip numarası sayesinde pek bir sorun yaşamayız,sonuçta semtime gelicek oyun ordaki ptt ye gidip alırım en kötü

dier yurtdışı alışverişlerimde olduğunu söliyim,her zaman aynısı oluyor çünkü hemde her sitede,önce Topkapıda ptt kargo müdürlüğü gibi bişee var oraya geliyor,orada ptt her zamanki gibi insanı ağlatana kadar orta tutuyor sonra ilçemdeki kargo dağıtıma geliyor,ordanda dağıtıcılar alıp evime getiriyor..bu sitedede aynı şeyle karşılacağımı düşünüyorum
  • arklar bişey soracağım...

xbox 360 60 gb pro falcon avrupa satış fiyatı nedir?
  • arkadaşlar artık bu yazıyor.
    Your item, posted on 15/12/08 with reference RJ120770717GB has been passed to the overseas postal service for delivery in TURKEY.
  • bende alıcam inşallah
  • quote:

quote:

quote:

dier yurtdışı alışverişlerimde olduğunu söliyim,her zaman aynısı oluyor çünkü hemde her sitede,önce Topkapıda ptt kargo müdürlüğü gibi bişee var oraya geliyor,orada ptt her zamanki gibi insanı ağlatana kadar orta tutuyor sonra ilçemdeki kargo dağıtıma geliyor,ordanda dağıtıcılar alıp evime getiriyor..bu sitedede aynı şeyle karşılacağımı düşünüyorum

istanbulu bilemem ankarada ivedikte gümrük vardır her şey oray geliyor
    tüm postacılarda ordan alıp ankaraya dağıtıma çıkıyorlar

kratos bendede aynı mesaj var. paket ingiltereden çıkmış şimdi 1-2 içinde türkiyeye gelmesilazım ve takip numarasını girmeleri gerekiyor
  • yani türkiyeye gelirse kesin hemen yazarmı ptt ninsitesinde?
    ve bizim ev 6. kat 13. daire.acaba adam asansörle çıkarıp verir mi?yoksa kapıya atar mı:?
  • quote:

Orjinalden alıntı: K®ATOS

yani türkiyeye gelirse kesin hemen yazarmı ptt ninsitesinde?
    ve bizim ev 6. kat 13. daire.acaba adam asansörle çıkarıp verir mi?yoksa kapıya atar mı:?

ürün türkiye'de ptt nin eline geçince ptt.gov.tr anasayfada kargo takip no dan öğrenebilirsin ürünün durumunu
  • arkadaşlar ekstreye 59 ytl olarak yansımış..23.5 sterlin 54 ytl ediyor(2.3 ytl idi aldığımda) sizde nasıl? acaba biz pound seçtik ama otomatikman euro olarak mı çektiler parayı çünkü euro olarak çekilince bu 59 ytl oluyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: _asparagas_

arkadaşlar ekstreye 59 ytl olarak yansımış..23.5 sterlin 54 ytl ediyor(2.3 ytl idi aldığımda) sizde nasıl? acaba biz pound seçtik ama otomatikman euro olarak mı çektiler parayı çünkü euro olarak çekilince bu 59 ytl oluyor?

TRdeki bankalar onu direk ya dolara yada euroya çeviriyor,o yüzden sitedeki oyunlara bakarke euroya çevirip bakın
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: _asparagas_

arkadaşlar ekstreye 59 ytl olarak yansımış..23.5 sterlin 54 ytl ediyor(2.3 ytl idi aldığımda) sizde nasıl? acaba biz pound seçtik ama otomatikman euro olarak mı çektiler parayı çünkü euro olarak çekilince bu 59 ytl oluyor?

TRdeki bankalar onu direk ya dolara yada euroya çeviriyor,o yüzden sitedeki oyunlara bakarke euroya çevirip bakın

gafil avlandık yani..aslında seçtiğimiz para birimini çekmeleri lazım yani bütün döviz politikaları euro dolar üzerinden olsa bile müşterinin tercihine uymalılar ama.
  • Arkadaşlar postacılar aldığınız ürünleri kapıyamı bırakıyorlar yoksa eve kadar cıkartıyorlarmı? Ürünleri gelen arkadaşlar bilgi verirse çok sevinirim..
  • Şimdi Bi Mail Daha Geldi Şöle Yazıyor "This order has been sent using ROYAL MAIL

Your Package Tracking Number is : RJ122772485GB" Postaya Verilmiş Anladığım Kadarıyla
  • Yeni bir site daha ekledim, bilgiler ilk sayfada... Ucuz alışverişe devam.

Düzeltme:
    Maalesef Türkiye'ye gönderi yapmıyorlarmış....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolidRock -- 16 Aralık 2008; 19:16:48 >
  • Heyecanlandırdın Bizi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: SolidRock

Yeni bir site daha ekledim, bilgiler ilk sayfada... Ucuz alışverişe devam.

Düzeltme:
    Maalesef Türkiye'ye gönderi yapmıyorlarmış....

Tam ben yazıcaktım play.com Türkiye'ye gönderi yapmıyor diye.
    Benim paket 3 gündür Ankara ptt de gözüküyor. Adamların insafına kaldık. Arkadaşlar ne zaman uygun görürlerse geitrirler artık oyunu.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.