Şimdi Ara

SHOPTO Kampanya/İndirim/Oyun Satın Alma Rehberi [İLK SAYFA GÜNCELLENMİŞTİR] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.941
Cevap
53
Favori
812.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: ymskn

Neden halen ürün takip nosuna tıkladıgımda , Royal Mil de "Ürün henüz Mevcut değildir , yarın tekrar deneyiniz" diyor??
    Sipariş verenlerde halen böylemi arkadaşlar?

bende Türkiye'ye postalanmıştır diyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: _asparagas_

quote:

Neden halen ürün takip nosuna tıkladıgımda , Royal Mil de "Ürün henüz Mevcut değildir , yarın tekrar deneyiniz" diyor??
    Sipariş verenlerde halen böylemi arkadaşlar?

bende Türkiye'ye postalanmıştır diyor..

Nezaman yazmaya başladı sende bunu?Birde Pre-order mı aldın ürünü , yoksa ürün stoktayken alanlardanmısın?
    @fujivelvia arkadaşta da Postalanmıştır yazdığını belirtmişti ama o ilk alanlardanmış..
  • Your item, posted on 11/12/08 with reference hebehübe has been passed to the overseas postal service for delivery in TURKEY.
    Daha denizaşırı posta servisine gelmiş. Stokta varken aldım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: daemonville

Your item, posted on 11/12/08 with reference hebehübe has been passed to the overseas postal service for delivery in TURKEY.
    Daha denizaşırı posta servisine gelmiş. Stokta varken aldım.

Bendede aynısı yazıyor tarihide aynı ymskn http://track.royalmail.com/portal/rm/trackresults?catId=22700601&pageId=trt_rmresultspage&keyname=3H_track&_requestid=33244 buradan bakıyorsun dimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vedath -- 12 Aralık 2008; 12:37:36 >
  • Evet orası.
  • Evet oradan bakıyorum , 10/12 de alım yaptım , hala kargo ile ilgili bilgi yok Royal mail de..
    Başka varmı benim gibi kimse?
  • Merhaba Arkadaşlar,

bu siteden verdiğiniz siparişler elinize geçti mi ?

Geçti ise kaç gün sürdü ?

Teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yakuza81

Merhaba Arkadaşlar,

bu siteden verdiğiniz siparişler elinize geçti mi ?

Geçti ise kaç gün sürdü ?

Teşekkürler

ben ve başka bir arkadaşım daha önce ürün aldık yaklaşık 1 hafta içinde geliyor...
  • Bizde Biri Mortal Kombat,Biride PES 09 Olmak Üzere 2 Tane Oyun Aldık...

FIFA Olmadığından Dolayı,PES 2009 Getirtiyoruz.Oyunlar Gelince Sıfır Pes 2009 İle - FIFA 09 Takaslayabilirim Şimdiden Haber Vereyim...

LBP ve Resistance ı Kaçırdık Çok Üzülüyoruz Şuan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senceru -- 12 Aralık 2008; 13:03:22 >
  • ne çok ucuz oyun almak istiyen varmış yaw .sayfaya bak 2 günde zirve yaptı
    alın arkadaşlar alın siz bitirince bizde sizlerden satın alırız ,bizide kazıkçı takas dükkanlarına mahkum etmemiş olursunuz.
  • İlk Yurtdışı Alışverişim Olucak Umarım Sorunsuz Olur...
  • Your item, posted on 11/12/08 with reference ********* has been passed to the overseas postal service for delivery in TURKEY.
    Benimki de verilmiş heyecanla bekliyoruz bakalım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: by C.
    ......................
    ben ve başka bir arkadaşım daha önce ürün aldık yaklaşık 1 hafta içinde geliyor...

İşte güvence arayanlara, garanti adamdan güvence...
  • Benim tracking number dan baktığımda da;
    Information on your item is not yet available. If the International Signed For® item was posted today please note that the majority of items are tracked during the night. Please try again tomorrow.
    yazıyor kaç gündür. Herhalde vermişlerdir diyorum :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: rds

Benim tracking number dan baktığımda da;
    Information on your item is not yet available. If the International Signed For® item was posted today please note that the majority of items are tracked during the night. Please try again tomorrow.

Aynısı bende de yazıyor , moralim bozuldu
  • Mirror Edge 19.99 pound'a düşmüş. Eğer Resistance 2 satışa sunulursa, her ikisini de almayı düşünüyorum. Mirror Edge için almayı düşünen arkadaşlar bu fırsatı kaçırmasın. Güzel esnafımız bu oyunu hala 100-120 aralığından satmakta...
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: rds

Benim tracking number dan baktığımda da;

Aynısı bende de yazıyor , moralim bozuldu

siz pre order mı aldınız acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: SolidRock

Mirror Edge 19.99 pound'a düşmüş. Eğer Resistance 2 satışa sunulursa, her ikisini de almayı düşünüyorum. Mirror Edge için almayı düşünen arkadaşlar bu fırsatı kaçırmasın. Güzel esnafımız bu oyunu hala 100-120 aralığından satmakta...

Ben resistance 2 yi bekliyorum hocam.Halan daha add to cart ibaresi gelmemiş.
  • Bakalım belki haftaya da kalabilir, sen alıyorsun kesin değil mi? ME'yi de yeşillik olsun diye alacağım gibi. Ama Fallout'a da her an dönebilirim..
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.