Şimdi Ara

SHOPTO Kampanya/İndirim/Oyun Satın Alma Rehberi [İLK SAYFA GÜNCELLENMİŞTİR] (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.941
Cevap
53
Favori
812.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aynı anda birden fazla oyun alan oldu mu?. Hepsi bir pakette mi geliyor yoksa ayrı ayrı mı?
  • hmm ewet gördüm teşekkürler cevap için...

yanlız bariz şekilde 56 YTL fiyat farkını bir kez daha gözüme soktu yau nedir bunun mantığı acaba ?? neden pound olarak ödeyemiyoruz ??
  • Bu arada Little Big Planet tekrar stokta...
  • ben pound olarak ödedim. euroya çevirmeleri yada pound olarak hesap kesmeleri bankanızla alakalı bir durum..
  • ozzy hangi banka kartıyla yaptınız alışverişi?

şimdi kafamda bir soru oluştu.sitede shipping and delivery kısmında bilgiler yazmışlar ve bir başlıkta eğer oyununuz içi boş olarak gelirse diye yapılacakları yazmışlar.nasıl yani bu site boş paket gönderebilecek kadar gittigidiyor mu? o site aracı mı aynı gg deki gibi 3.kişiler mi yolluyor bu oyunları?
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

ozzy hangi banka kartıyla yaptınız alışverişi?

şimdi kafamda bir soru oluştu.sitede shipping and delivery kısmında bilgiler yazmışlar ve bir başlıkta eğer oyununuz içi boş olarak gelirse diye yapılacakları yazmışlar.nasıl yani bu site boş paket gönderebilecek kadar gittigidiyor mu? o site aracı mı aynı gg deki gibi 3.kişiler mi yolluyor bu oyunları?

• ya arkadaşlar artık firmayla ilgili olumsuz şeyleri atın kafanızdan...adamlar iadeli taahhütlü gönderiyor. postacı imza karşılığında size veriyor. fiyatlar ucuz, ulaşım sorunsuz daha ne olsun...sadece fatura çıkmıyor içinden.
  • Şimdi evden aradılar benim oyun da gelmiş. Postacı kapıya kadar getirip imza karşılığında vermiş oyunu. Bu siteyi tuttum. Bundan sonra yurtdışı alışverişlerimi buradan yapacağım. Hızlı sorunsuz ve güvenilir bir site. Bu kampanyayı bize haber veren arkadaşa teşekkür ederim. Ucuza istediğim oyuna sahip oldum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: eto82

arkadaşlar bu siteyle ilgili 1-2 sorum olacak. ilk olarak üzerinde ON SALE ibaresi olan oyunlar var, bu neyi ifade ediyor? ikincisi, sitedeki oyunların hepsi "0" değil mi? yani 2. el oyun olma ihtimali falan yok?

oyun satın alıp eline ulaşanlardan birisi bi zahmet edip kısa bi cevap yazsa?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eto82 -- 17 Aralık 2008; 11:43:55 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: coda

ya arkadaşlar artık firmayla ilgili olumsuz şeyleri atın kafanızdan...adamlar iadeli taahhütlü gönderiyor. postacı imza karşılığında size veriyor. fiyatlar ucuz, ulaşım sorunsuz daha ne olsun...sadece fatura çıkmıyor içinden.

ya paket boş çıkarsa ne yaparsın o zaman?olmaz deme çünkü adamlar öyle bir durum olduğunda .... diye yazmışlar. bizim postacı geldiğinde abi ben bunu almam dediğinde nasıl bir tepki veriyor onu bırak ups den gelenler bile siz önce imzalayın diyor ya diyorum benim hakkım paketin içeriğini kontrol etmeden imzalamam desemde böyle bir anlaşmazlık yaşanıyor getirici ile bizler arasında.

hadi oldu boş geldi yada oyun çalışmadı .imzalamayıp o adrese geri gönderin dicez? bndan sonraki prosedür nedir?

• quote:

Orjinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

quote:

Orjinalden alıntı: coda

ya arkadaşlar artık firmayla ilgili olumsuz şeyleri atın kafanızdan...adamlar iadeli taahhütlü gönderiyor. postacı imza karşılığında size veriyor. fiyatlar ucuz, ulaşım sorunsuz daha ne olsun...sadece fatura çıkmıyor içinden.

ya paket boş çıkarsa ne yaparsın o zaman?olmaz deme çünkü adamlar öyle bir durum olduğunda .... diye yazmışlar. bizim postacı geldiğinde abi ben bunu almam dediğinde nasıl bir tepki veriyor onu bırak ups den gelenler bile siz önce imzalayın diyor ya diyorum benim hakkım paketin içeriğini kontrol etmeden imzalamam desemde böyle bir anlaşmazlık yaşanıyor getirici ile bizler arasında.

hadi oldu boş geldi yada oyun çalışmadı .imzalamayıp o adrese geri gönderin dicez? bndan sonraki prosedür nedir?

valla dostum bugüne kadar yurtdışında birsürü alışverişim oldu bugüne kadar dediğin olaya hiç rastlamadım bu adamları türkiyedeki esnaflarla karıştırmayın

• bu 3dsecureyi kim icat etti kartın şifresini bilmiyoruzki.babamada bankayı aratamam aramaznedir bu insanlarda müşteri hizmetleri fobisi anlamıyorum
  • 3d secure tamamen kullanıc guvenlıgı ıcın yapılmıs
    bankadan yapmana gerek yok ınternet uzerındende actırılabılıyor en azından ben o sekılde yaptım
    arkadeaslar bu arada sıte hakkında bırıkı gorus soyleyeyım daha once sendıt plasy asıa tronıx vs vs bır suru sıteden aldım ama hıcbırınde postacı ımza ıstememıstı ama bu sefer ımza karsılıgı verdı pakedı
    bıde dıger sıtelerde 8-13 gun arasında gelırken bu ınanılmaz ama 5 gunde geldı super bence
  • City * : ilçe / Şehir Olarak Yazdım
    County/Region * Karadeniz" Yazdım Yanlışmı Yaptım Acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: Trex_Tr

City * : ilçe / Şehir Olarak Yazdım

country regiona da turkey yazabilirsin ama genelde farketmiyor....
  • quote:

Orjinalden alıntı: harmonyoa

quote:

Orjinalden alıntı: Trex_Tr

City * : ilçe / Şehir Olarak Yazdım

country regiona da turkey yazabilirsin ama genelde farketmiyor....

Teşekkür Ederim İçim Rahatladı
  • Turkey yazman gerekirdi.. düzeltmen lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: by C.

Turkey yazman gerekirdi.. düzeltmen lazım

Orda Ülkede Türkiyeyi Seçmiştim Ama
  • County/Region'a hiç birşey yazmaya gerek yok. Bu bizde olmayan eyalet kavramıdır. Tire (-) çekin geçin.

Country kısmına ise zaten menüden Turkey seçiyorsunuz.

County ile Country farklıdır. İşkembeden sallayıp milleti korkutmayın.
  • evet 3d secure güzel bi sistem ona lafım yok.intrnet şubesine girdim.3d secure ile ilgili bişi bulamadım dogrusu.benim bilgimi kaer şifresi ile aynı oluyor.kart şifresini bilmedigim için değiştiremiyorumdakart finansbank bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UgggU™ -- 17 Aralık 2008; 14:32:21 >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.