Şimdi Ara

Nokia 6300 Yazılım V07.21 Çıktı Kullanabilirsiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
58
Cevap
1
Favori
43.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Nokia 6300 Yazılım V07.21 Çıktı Kullanabilirsiniz

Nokia 6300 Yazılım V07.21 Çıktı Kullanabilirsiniz

Evet sevgili arkadaşlar Nokia 6300 RM-217 Modellerinin Son Yazılım versiyonu 07.21 Çıkmış bulunmaktadır. Kendim deneyerek sorunsuz olarak güncelledim sizlerlede paylaşmak istedim. İsterseniz Nokia'nın Resmi sitesinden Nokia Software yada kendi Upload ettiğim yerden edinebilirsiniz. (<<<<BURADAN İNDİRİN>>>>)Herkese Saygı ve Sevgiler... (Şifresi=memcho)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memcho -- 23 Şubat 2009; 11:34:37 >

• ne değişmiş?
  • valla banda bugün Nokia mesaj gönderdi neleri değiştirdiklerini araştırmadım telefonuda kurcalamadım fazla ama genelde gözle görülmeyen iyileştirmeler yapıyolar bunlar
  • peki ben telefonu alırken eve geldiğimde içinde USB kablosu falan yoktu kazıklandım mı yoksa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARDESTURK -- 10 Aralık 2008; 20:49:19 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: KARDESTURK

peki ben telefonu alırken eve geldiğimde içinde USB kablosu falan yoktu kazıklandım mı yoksa

Bugün bizde Nokia 6300 aldık 289 YTL kampanya var 1000 dak. konuşma ve 1 ay internet paketi bedava
    Fakat USB data kablosu kutudan çıkmıyor onu sen satın alıyorsun sordum ellerinde kalmamış fiyatı 15 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xsw -- 26 Ocak 2009; 1:53:41 >
  • Orijinal Nokia USB data kablosu internette daha ucuzmuş 11 YTL

http://www.teleplus.com.tr/v3/index.php?p=show&pid=55343&k_id=340&kn=AKSESUARLAR
  • gidin bi kart okuyucu alın 10 ytlye
    hem kart okuyucunuz osun hemde 6300usb kablonuz
  • ben 2 gün önce yaptım v7.00 var dedi bana. bi daha deneyeyim bakalım..
  • yaa bu güncelleştirmede acaba tel çalarken önce kısık calıyo sonra artıyo ya o giderilmiş mi acaba denermisiniz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: candanemre

yaa bu güncelleştirmede acaba tel çalarken önce kısık calıyo sonra artıyo ya o giderilmiş mi acaba denermisiniz..

v7.21 yaptım az önce. ses yine artarak çıkıyor.

quote:

Orjinalden alıntı: xsw

Orijinal Nokia USB data kablosu internette daha ucuzmuş 11 YTL

http://www.teleplus.com.tr/v3/index.php?p=show&pid=55343&k_id=340&kn=AKSESUARLAR

bunlara bu kadar para vermeyin.. herhangi bir mp3 plater veya digital foto mak kablosu da oluyor. bildiğiniz usb kablosu her alet için işe yarar. boşuna para vermeyin.

quote:

Orjinalden alıntı: KARDESTURK

peki ben telefonu alırken eve geldiğimde içinde USB kablosu falan yoktu kazıklandım mı yoksa

içinden kablo çıkmaz kutunun. 1-2 ytl lik kablo içi kazıklanma durumu da söz konusu olmaz

quote:

Orjinalden alıntı: memcho

valla banda bugün Nokia mesaj gönderdi neleri değiştirdiklerini araştırmadım telefonuda kurcalamadım fazla ama genelde gözle görülmeyen iyileştirmeler yapıyolar bunlar

haber verdiğin için teşekkür ederim. gözle görünür bir değişiklik görmek zor zaten sistemsel değişiklik/iyileştirme vardır. eğer yabancı kaynaklardan(ingilizce) yenilikler hakkında bilgi bulursan buraya yazarsan sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coco76 -- 11 Aralık 2008; 16:16:17 >

• kullanmak lazım teşekkürler
  • Change Log bulan var mı?
  • Ben yükledim bi değişiklik göremedim. Ama yeni sürüm iyidir diye düşünüyorum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: coco76
    haber verdiğin için teşekkür ederim. gözle görünür bir değişiklik görmek zor zaten sistemsel değişiklik/iyileştirme vardır. eğer yabancı kaynaklardan(ingilizce) yenilikler hakkında bilgi bulursan buraya yazarsan sevinirim.

Nokia Web sitesine kayıt olarak bu tür güncellemelerden ve ipuçlarından seni SMS yoluyla haberdar ediyorlar zaten İngilizce değişiklikle ilgili kaynak bulursam eklerim buraya
  • gözle görülür bir artısı yok herhalde...
  • valla 6.60 a yükselttiğimde donanımlarda şarj zımbırtısı çıkmıştı ama 7.21 de ben de göremedim bi değişiklik. yeni menü oyun falan ekleseler ii olcak valla ama telefonun şarjı biraz daha fazla gitmeye başladı yükselttikten sonra bende. normalde mp3 dinlerken 5 saatte biten şarj bu gün otobüste 9 saat dinlememe ve 20 dakika telefon görüşmesi yapmama rağmen ancak batarya zayıf demeye başladı. var bu işte bir iş ama anlamadım daha. şu şarj olayını bi daha test edicem. fikri olan yazsın bu konuda buraya. bir de şu change log olayı varsa bulunursa iyi olur ya. telefona ne eklemişiz ne çıkarmışız biliriz en azından
  • az once denedım v6.60 var hala bnde oyle gozukuyor hatta v6.60 ı tekrar yukledım belkı sonra v7 yı gorur dıe ama hala v6.60 ı goruyor sız nasıl v7 kurdunuz
  • Dostum verdiğim linkte hem upload ettiğim yerde hemde nokianın kendi sitesinde v07.21 mevcut indir kur ordan sorunsuz bir şekilde yada kurulumda sorun yaşıyorsan nerde olduğunu yaz yardımcı olmaya çalışalım
  • Şarj süresi artıyor mu? gerçekten babama alacağız bir tane kampanyadan şarjı az diye vazgeçmek üzereyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nike -- 15 Aralık 2008; 13:53:46 >
  • Belirli bir artısı yoksa boşuna uğraşmayalım yüklemeye
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.