Şimdi Ara

Virus.Win32.Sality.aa virüsü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
3
Favori
108.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Virus.Win32.Sality.aa virüsünü bilenler varmı?
    ne yaptıysam temizleyemedim lütfen bilen biri yardım etsin.formattan başka yolu varmı?

• KAspersky denedinmi?
  • kaspersky 2009 tam güncellemeri yapılmış denedim.buluyo ama silemiyo.bilgisayarı taratmay başlıyorum 2000-3000 tane bu virüsten buluyo.silemiyo.duruma ertelendi yazıyo.
  • Bir de şu programı buldum.Özellikle bu virüs için söz ediliyordu.
    http://www.scanforfree.com/download/virus-win32-sality-aa-remover.php
  • NOD32 yi dene
  • quote:

Orjinalden alıntı: concofil

kaspersky 2009 tam güncellemeri yapılmış denedim.buluyo ama silemiyo.bilgisayarı taratmay başlıyorum 2000-3000 tane bu virüsten buluyo.silemiyo.duruma ertelendi yazıyo.

Hepsini denedim olmadı.Ya ne illet bişeymiş.silinmiyo bi türlü.Başka bi öneriniz:D
  • quote:

Bir de şu programı buldum.Özellikle bu virüs için söz ediliyordu.
    http://www.scanforfree.com/download/virus-win32-sality-aa-remover.php

Bu yazdığıma da bakmışmıydın...
  • hocam dediğini denedim oda yemedi.bulamıyo o program.ne yapıcam?kaspersky buluyo ama silemiyo ertelendi yazıyo
  • Güvenli Kip'de silmeyi denediniz mi?
  • hocam onuda denedim oda olmadı.ertelendi diyo kasper.ağ desteği ile güvenli modda açtım kasperskynin sitesinden online tarattırıyorum bakalım o bulabilcekmi.ama bulsa bile nasıl temizlenir bilmiyorum.3.gününm hala bulamadım çözümünü
  • çoğu exeleri virüs olarak gösteriyo.bilgisayara programda yükleyemiyorum.hata veriyo.
  • "Panda antivirüs" temizliyormuş bunu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: erkan7307

"Panda antivirüs" temizliyormuş bunu.

onuda deniyim hocam.buraya neticeyi yazarım.
  • SuperAntispyware Free Edition 4.0.1154
    http://www.filehippo.com/download_superantispyware
  • okadar ugraşcağına şimdi dosyaları yedekleyip format atardın
  • Bence uğraşılması daha iyi. Bilgisayarda oluşan her türlü problem sonrası önce problemi çözüp , üzerine gitmeye çalışmak en iyisi.Format her zaman bir bilgisayarcı için en son çare olmalıdır kanımca.
  • quote:

Orjinalden alıntı: lasts0ul

okadar ugraşcağına şimdi dosyaları yedekleyip format atardın

arkadaşım format atıcak olsam çoktan atardım.mesele format atmadan çözmek.şimdi avastı denicem bide.dota tarama yapıyoya.onu denicem
  • avastın dos da yaptığı taramada netice vermedi?başka bi fikri olan?
  • benim pc ye ve ağdan diğer pc ye bulaştı bu lanet çözümünü bilebilen varmı ???
  • o çok pis bir virüstür kendini bütün exe dosyalarına kopyalar ve yedeklediğin şeylere dişkkat etmen lazım hepsini temizledikten sonra o virüs bulaşmış dosyayı açarsan tekrar hepsine bulaşır. ben sorunumu avast ile çözmüştüm..ama her pc deki reaksiyonu farklı olabilir
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.