DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Bankalar ve PTT Ne Zaman Açılır?
4
Cevap
0
Favori
4.272
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Bankalar ve PTT Ne Zaman Açılır?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      8527 Mesaj
      Şehirler arası bir alışerişim için, özellikle Garanti Bankası ve İş Bankası ile PTT Kargo lazım olacak ama bayram tatili nedeniyle kapalıymışlar. Bayram tatili banka ve PTT için Cuma mı, Pazartesi mi bitiyor?

• Binbaşı
      1204 Mesaj
      Her türlü işini bankamatikte halledebilirsin. Hesabına anında para yatırmak ta buna dahil. Kargo bayram sonuna kadar açılmaz yanlış bilmiyorsam. PTT de aynı şekilde

• Yüzbaşı
      472 Mesaj
      cuma

• Binbaşı
      1087 Mesaj
      Cuma günü bankalar açılıyor..

• Yarbay
      8527 Mesaj

quote:

Orjinalden alıntı: fatihgülçiçek

Her türlü işini bankamatikte halledebilirsin. Hesabına anında para yatırmak ta buna dahil. Kargo bayram sonuna kadar açılmaz yanlış bilmiyorsam. PTT de aynı şekilde

Bankamatiklere güvenmiyorum. İki kere para yatırıken paramı yutmuştu İş Bankasının eşşoğlu banmatiği.
      Garantinin biraz daha sağlıklı ama o da kıllık çıkartır diye endişeleniyorum. Garantiden para çekmiştim de para yatırmadım. Kendi internet sitesindeki demoda da 20'şer liralık banknotlar halinde para verin diyor, bendekiler 50 ve 100'lük banknotlar.

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Bankalar ve PTT Ne Zaman Açılır?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.