Şimdi Ara

EN UCUZ YENİ OTOMATİK VİTES Lİ ARAÇ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
30.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar son kampanyalar la değişen fiyatları forumda takip etmeye çalışıyoruz. Her ne kadar araba sitelerinde yazsa da gerçek fiyatlar oraya gidildiğinde değişiyor. O yüzden 0 km otomatik vites li en ucuz araç fiyatı soran lar varsa öğrenmek istiyorum. Ben hyunda i den getz modelinin otomatik viteslisi için 21.700 fiyat aldım. Araç marka model özellik aramaksızın fiyat bilen öğrenen varsa paylaşırsa memnun olurum.

teşekkür ederim.

• Yapılan son indirimler ile otomatik vitesli araçlarda C segmentinde Fiyat/Performans olarak en iyileri sayayım

Mitsubishi Lancer 1.5 Inform AT 29.500 YTL
    Mitsubishi Lancer 1.5 Invite AT 32.500 YTL
    Mitsubishi Lancer 1.8 Intense CVT 39.900 YTL
    Bayi: Yıldızlar Otomotiv - Halkalı - İstanbul

Mazda 3 Sedan Touring AT 33.300 YTL
    Mazda 3 Sedan Sport AT 36.500 YTL
    Bayi: Şahsuvaroğlu - Maltepe - İstanbul

Fiat Bravo T-Jet 120 Dynamic Dualogic 34.800 YTL (1.500 YTL'lik kasko hediyesini düşersen 33.300 YTL)
    Fiat Bravo T-Jet 120 Emotion Dualogic 36.200 YTL (1.500 YTL'lik kasko hediyesini düşersen 34.700 YTL)
    Fiat Bravo M-Jet 120 Dynamic Dualogic 38.500 YTL (1.500 YTL'lik kasko hediyesini düşersen 37.000 YTL)
    Fiat Bravo M-Jet 120 Emotion Dualogic 39.900 YTL (1.500 YTL'lik kasko hediyesini düşersen 38.400 YTL)
    Bayi: Birmot - Ataşehir - İstanbul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4FEE439E4 -- 5 Aralık 2008; 19:05:49 >
  • bravonun fiyatlarıda fena değil...
  • Hyundai Accent ler de 23500 YTL ye otomatik 1.4 motor var. Ben düşünüyorum almayı.
  • dostum 21-22000 sıfır alma zorun yoksa sıfır gıbı 2007-2008 cok ıyı japon var otomatiğe benımde takıntım var ama ben özellikle honda jazz o paraya elit bulursun ne dıye hyunaiye 1 yıl yenı dıye düşük markaa alasın yani özellikle bu aralar iyi şanslar
  • yokmu daha ucuz otomatik vitesli araç :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: derbey34

dostum 21-22000 sıfır alma zorun yoksa sıfır gıbı 2007-2008 cok ıyı japon var otomatiğe benımde takıntım var ama ben özellikle honda jazz o paraya elit bulursun ne dıye hyunaiye 1 yıl yenı dıye düşük markaa alasın yani özellikle bu aralar iyi şanslar

haklısın ama bence honda jazz hyundai den bile daha düşük seviye bir araç.
  • atladıgın şu dostum bu aranan araba otomatik vtek honda herseyden önce marka hyundai araba tercihinde yeri var lakin otomatikte hondayla kıyaslamam sadece tercıhe saygı dyarım
    quote:

Orjinalden alıntı: monodoks

quote:

Orjinalden alıntı: derbey34

dostum 21-22000 sıfır alma zorun yoksa sıfır gıbı 2007-2008 cok ıyı japon var otomatiğe benımde takıntım var ama ben özellikle honda jazz o paraya elit bulursun ne dıye hyunaiye 1 yıl yenı dıye düşük markaa alasın yani özellikle bu aralar iyi şanslar

haklısın ama bence honda jazz hyundai den bile daha düşük seviye bir araç.
  • amaç hem ucuz hem 0 hem kredili hem garantili hem faturalı bir araç almak olduğunda eldeki ucuz otomatik vitesli sıfır araç ların sayısı çok fazla diğil gibi.

20 civarı otomatik vitesli sıfır bir araç yok sanırım.
    sandero ların fiyatları iyi ama oto seçeneği yok ama 2. elde 13000 lere bile 1.3 lpg li oto vites li hyundailer var bu da makul gibi o da başka.
  • en ucuz otm vitesli sizinde yazdıgınız gibi hyundai getz
  • kimse yanlış anlamasın arkadaşlar hyundai getz resmen teneke. Kaporta sacı çok çok ince dikkat edin derim.(Şahsi düşüncem lütfen polemiğe girmeyin :) )
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gladiotürk

kimse yanlış anlamasın arkadaşlar hyundai getz resmen teneke. Kaporta sacı çok çok ince dikkat edin derim.(Şahsi düşüncem lütfen polemiğe girmeyin :) )

neye göre ince ya da sana göre hangisi daha iyi :)
  • En Ucuz Otomatik Vitesli Arabalar en ucuzdan pahalıya değişik markalar var..hepsi benzinli tabii..
  • Kaliteli hortlama olmuş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.