Şimdi Ara

İşte polis kimliği

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
41.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İstanbul Emniyeti, sahte polis tartışmaları üzerine, tedbir için sanal aleme yöneldi. Emniyet, nasıl olduğunu vatandaşların bilmesi için polis kimlik kartının bir örneğini internet sitesine koydu.

İşte polis kimliği

• Microsoft Office Power Pointle yapmiş
  • evet çok basit bişeye benziyo bunu ben evde yaparım
  • quote:

Orjinalden alıntı: nefret_1985

evet çok basit bişeye benziyo bunu ben evde yaparım

burdan al yap işte.. bide pvc attın mı oh mis
  • bi 5 sene sonra bundan bendede olucak kart değişmezse ölmezsem we kazanırsam TABİ
  • Hangi delikanlı polise kimlik soracak da polisin kimliğini görebilecek ki? Polis kendine kimlik soran avukatı dövüyor, üstüne de polise mukavemetten hakkında kamu davası açtırıyor. Sonra da İstanbul Emniyet Müdürü Celalalettin Cerrah “Bu tür polis yeleği giymiş, tepe lambalarıyla gelen insanlara kimliklerini sorun.” diyor. Ya Celalettin Cerrah başka bir boyuttaki Türkiye'de yaşıyor ya da biz başka bi boyuttan gelmişiz
  • Geçenlerde trafik polisiyle tartıştım hatta o kadar sinirlenmişimki diğer arkadasıda yardıma geldı tutamadılar bir süre beni çünkü haklıydım sebeb neden göstermeden ruhsatımı alması ve eliyle sus ısaretı yapması çileden cıkardı benı.sahsen sonra gıttım ona ve arkadasına karsı olan tutumumdan dolayı özür diledim neticede bizlerin huzuru ve güvenliği için gece gündüz görev yapan insanlar.. Kimligi biz sormadan gösterip daha sonra durumu izah etmeleri en mantıklısı...
  • Adam paldur küldür basıyor mekanı, kızı tutuyor saçından sürüklüye sürüklüye götürüyor ortalama 60-70 kişi izliyor... Neden? Polis yazıyor arkasında. Hangisi çıkıpta soracak kimliği ?
  • polise sorarsın kimliğinide, sana ne göstereceği hiç belli olmaz..
  • Polise kimlik soyurosun açıp gösterip kapamasıyla birlikte 2 saniye sen nsaıl göreceksin o anlık duygularla hislerle.

Ben inceledim sordum birisine gösterdi sağolsun.Ben bu ülkede vatandaş isem haklı isem kimlik sorma yetkimde vardır.Karşımdakini tanımam için.
  • polis kimlğini sorulmadan göstermeli.ama oda çözüm değil.pc den az bi anlayan sahtesini yapar.
  • Bazen evimin önüne çoluk çocuk genç toplanıyor. N11 de polis kimliği cüzdanı satıyorlar bunu alabilir miyim? Gösterip kapımın önünden dağıtmak istiyorum. Çünkü gece uyku haram oluyor, polisi aradığında da gelmiyor zaten çoğu zaman da geç geliyor. Alabilir miyim?
  • Polise kimlik sor bakalım ne oluyor yaka numarası istemişdim öldürüyodu beni kaç sene önce ayrıca sahte kimlik zor değil zamanında bende de vardı. Ama sigaramı alan polisi asla unutmuyorum alıp şimdi s.. ol git diyen.
  • quote:

Orjinalden alıntı: southsayer

Polise kimlik sor bakalım ne oluyor yaka numarası istemişdim öldürüyodu beni kaç sene önce ayrıca sahte kimlik zor değil zamanında bende de vardı. Ama sigaramı alan polisi asla unutmuyorum alıp şimdi s.. ol git diyen.

önüne geleni polis yaparsan böyle oluyor işte. bazıları varki daha konuşmayı bilmiyor. bunları temizleyip yeni alımlarda daha seçici olmaları lazım. bak askeriyede bunu göremezsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.