Şimdi Ara

DAT. UZANTILI VİDEOLARI NASIL İZLERİM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
35.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bie siteden izlediğim videolar temp int file dat.uzantılı olarak kaydoluyor.Ne yaptıysan izleyemşyorum.Eskiden flv diye kaydediyordu rahatça izliyordum.Dat dosya uzantılı videoları izlemek için ne tavsiye edersiniz.

• üzerine gelip sağ tıkla > birlikte aç > windows media player
  • evet normal şartlarda .dat dosyalarını açması lazım wmplayer'ın . ama wmplayerda açmazsa sen vlc player'ı dene . (: orada kesin açar diye düşünüyorum . baktın gene olmadı aviye çevir ordan izle :D ahah bu kadar oluyo ancak :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mühendis Yarısı -- 4 Aralık 2008; 22:17:24 >
  • gom veya bs player
  • Jetaudio
  • Dosya uzantısı: DAT
    Uzun Tam Adı: Video veya Bilgi dosyası
    Dosya Açıklaması: * CD filmlerinde Dat uzantısı olarak bulunan dosya film dosyasıdır. Açmak için çift tıklayıp "Birlikte aç" listesinden Media Player programını seçip açabilirsiniz.

* Bazı yazılımlar veritabanı dosyası olarak DAT uzantısı kullanır. açmak için ilgili yazılımı veya gelişmiş bir veritabanı programı kullanmalısınız.

yani media playeriniz açmıyorsa elinizdeki dat video dosyası olmayabilir
  • quote:

yani media playeriniz açmıyorsa elinizdeki dat video dosyası olmayabilir

• ya kardeşim bende fotoğraf makinesi bu şekilde videoları kaydediyor ve gom player ve media player açmıyor yardımınızı bekliyorum ortada kaldım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.