Şimdi Ara

Numarasını Avea'ya Taşıyana Her Yöne Aylık 300 dakika Hediye (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
0
Favori
12.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öncelik her açıdan her yöne 300 dakikadaymıiş,sonra patlican 180 dakika,en son avea içi gündüz konuşma paketi...

bu durumda avea içi paket satın almak gereksiz.
  • kredi kartından online bankacılık aracılığıyla 150 kontor yüklesek bi sorun olurmu acaba? yarın avea ya geçişim tamamlanacakmış. böyle bir sorun yaşayan oldumu. kontor gelir elbette ama tarifelerde bi problem çıkarırmı onu merak ediyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: omegama

öncelik her açıdan her yöne 300 dakikadaymıiş,sonra patlican 180 dakika,en son avea içi gündüz konuşma paketi...

bilgi nereden tam düşündüğüm gibiymiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: BakimsizTarzan

kredi kartından online bankacılık aracılığıyla 150 kontor yüklesek bi sorun olurmu acaba? yarın avea ya geçişim tamamlanacakmış. böyle bir sorun yaşayan oldumu. kontor gelir elbette ama tarifelerde bi problem çıkarırmı onu merak ediyorum

sen kontör yüklüyorsun tarifelerle alakası ney anlamadım_
  • quote:

Orjinalden alıntı: HePsİ1LeŞmE

quote:

öncelik her açıdan her yöne 300 dakikadaymıiş,sonra patlican 180 dakika,en son avea içi gündüz konuşma paketi...

avea merkez... bir de bu akdarını buldunuz daha neden şikayetçisiniz imalarına maruz kaldım ya o ayrı bir eleştiri konusu

• quote:

quote:

quote:

avea merkez... bir de bu akdarını buldunuz daha neden şikayetçisiniz imalarına maruz kaldım ya o ayrı bir eleştiri konusu

normal 1 durum avea müşteri hizmetlerinin her zamnki hali

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: BakimsizTarzan

kredi kartından online bankacılık aracılığıyla 150 kontor yüklesek bi sorun olurmu acaba? yarın avea ya geçişim tamamlanacakmış. böyle bir sorun yaşayan oldumu. kontor gelir elbette ama tarifelerde bi problem çıkarırmı onu merak ediyorum

sen kontör yüklüyorsun tarifelerle alakası ney anlamadım_

Şöyle oluyor dostum k.k online olarak vodafone cep aile hattıma 100 kontor yükledim cep aile süremi uzatmadı. yani normalde 100 kontor yüklediğimde aktif olan 1 aylık süre k.k ile alınca uzamadı. avea da da boyle bi sorun olurmu diye sormuştum ama denedim olmuyormuş. yükleyince anladım

• quote:

quote:

ÖNCELİK heryöne dakikalar olduğu için

pekiyi akşam 17'ye kadar sınırsız avea içi ücretsiz konuşma paketimiz varsa bu durumda hangisi kullanılıyor,bedava dakikalar mı yoksa sınırsız paket mi? eğer her yöne dakikalar,avea içi ücretsiz konuşma paketiniz var olsa bile öncelikliyse kötü...

Böyle birşey yok. Öncelik Avea sınırsız pakettedir, sonra patlıcan ve dk paketlerinde.

Yani gün içi sınırsız paketiniz varsa hiçbir kontör ve dakika düşüşü yaşamassınız avea aramalarında.
    patlıcan yada aveaiçi dakika paketinizde varsa akşam 5'ten sonra onları kullanırsınız heryöne300 dakikanızdan gitmez.

mantık bu şekilde, ben kullandım 1 ay boyunca şimdi 2. 300dk yüklensin diye bekliyor hat cepte.

• quote:

Orjinalden alıntı: basturkemin

quote:

quote:

ÖNCELİK heryöne dakikalar olduğu için

pekiyi akşam 17'ye kadar sınırsız avea içi ücretsiz konuşma paketimiz varsa bu durumda hangisi kullanılıyor,bedava dakikalar mı yoksa sınırsız paket mi? eğer her yöne dakikalar,avea içi ücretsiz konuşma paketiniz var olsa bile öncelikliyse kötü...

Böyle birşey yok. Öncelik Avea sınırsız pakettedir, sonra patlıcan ve dk paketlerinde.

Yani gün içi sınırsız paketiniz varsa hiçbir kontör ve dakika düşüşü yaşamassınız avea aramalarında.
    patlıcan yada aveaiçi dakika paketinizde varsa akşam 5'ten sonra onları kullanırsınız heryöne300 dakikanızdan gitmez.

mantık bu şekilde, ben kullandım 1 ay boyunca şimdi 2. 300dk yüklensin diye bekliyor hat cepte.

avea iletişim merkezi'ne gittim oradaki mağaza müdürü aveamerkezi özel hatlarından aradılar bayii kodunu vererek...

mağaza müdürüne öncelik sırası her yöne 300 dakikada dediler. bunun sebebi de ilk önce hattınıza hangi promosyon yüklenirse onun önceliği varmış.

• Ben kullandım, böyle bir öncelik yok diye gördüm..
    Ben de ana bayii'de çalışıyorum.
    Bazen yanlış bilgi veriliyor, ayrıca bayii kodunu vererek ayrıntılı net bilgi alabilecekleri bir kanal yok ya da biz hiç kullanmadık. Aktivasyon merkezi ve evrak kontrol birimleri var ki onlar bu bilgiyi aktaramazlar.
  • o zaman ben avea içi pakette satın alayım,avea içi öğle görüşmelerim 300 dakikadan gitmesin,teşekkürler...
  • quote:

o zaman ben avea içi pakette satın alayım,avea içi öğle görüşmelerim 300 dakikadan gitmesin,teşekkürler...

denenmiş tecrübe var karşında sende deneyerek şahid olabilrsin ozamn hangisinden düştüğüne
  • quote:

quote:

o zaman ben avea içi pakette satın alayım,avea içi öğle görüşmelerim 300 dakikadan gitmesin,teşekkürler...

denenmiş tecrübe var karşında sende deneyerek şahid olabilrsin ozamn hangisinden düştüğüne

eyvallahta emin bey demiş ya önce patlican dakikaları sonra her yöne dakikalar...

ben de bir haftadır kullanıyorum ve avea içi aramamda bile her yöneden dakika düşüyor. aveamerkez demek ki baştan savmak için olması gereken de bu zaten diyerek konuyu kapatıyor. ayrıca mobil öğrenci istediğim hattımı yanlışlıkla hepsi 1 açmışlar,150 kontör istiyorlar sadece tarife geçiş ücreti...bakalım form doldurduk ne sonuç çıkacak.

• quote:

quote:

quote:

eyvallahta emin bey demiş ya önce patlican dakikaları sonra her yöne dakikalar...

ben de bir haftadır kullanıyorum ve avea içi aramamda bile her yöneden dakika düşüyor. aveamerkez demek ki baştan savmak için olması gereken de bu zaten diyerek konuyu kapatıyor. ayrıca mobil öğrenci istediğim hattımı yanlışlıkla hepsi 1 açmışlar,150 kontör istiyorlar sadece tarife geçiş ücreti...bakalım form doldurduk ne sonuç çıkacak.

form ile ilgili bölüme cevap vermek istiyorum.
    sana yardımcı olmazlarsa tamam siz bilirsiniz, hemen diğer operatöre geçeceğim de. o zaman yardımcı olurlar.

• avea mı bu kadar müşterisine önem verecek? ne diyebilirim ki bir mucizeyi yaşarım belki...3.gün bitti daha geri dönmediler zaten,ah be turkcell verdiğin paraya yakışır hizmet alıyormuşuz bilemedik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omegama -- 10 Ocak 2009; 1:37:06 >
  • quote:

avea mı bu kadar müşterisine önem verecek? ne diyebilirim ki bir mucizeyi yaşarım belki...3.gün bitti daha geri dönmediler zaten,ah be turkcell verdiğin paraya yakışır hizmet alıyormuşuz bilemedik.

konuyu fazla dağıtmak istemiyorum ama yine cevap vereyim. aklında bulunsun. 2 ay önce müşteri hizmetlerini aradım. form oluşturdular. 15 gün bekledim geri dönüş yapmadılar. o 15 gün boyunca 2 günde bir müşteri hizmetlerini aradım ne oldu benim iş sonuçlandımı diye sormak için.

baktım sonuçlanmıyor. şikayetvara yazdım. ondan sonra hemen aradılar. tabi yine anlaşamadık. sizi mahkemeye vereceğim deyince yola geldiler. az daha pire için yorgan yakacaktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piri.reis -- 10 Ocak 2009; 1:46:01 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: piri.reis

quote:

quote:

quote:

form ile ilgili bölüme cevap vermek istiyorum.
    sana yardımcı olmazlarsa tamam siz bilirsiniz, hemen diğer operatöre geçeceğim de. o zaman yardımcı olurlar.

Siz hepsibir dediyseniz ve bayii M.Ö olarak açmışsa, bayiyi şikayet ettiğinizde bayiye uyarı gider ve masrafınızı karşılamak zorundadır. Bu yanlış faturalı hat aktivasyonlarında çok hassas bir noktadır, kontörlü hatlarda da yaptırımı vardır. 150 kontör geçiş ücreti alınmadan, gerçekten haklı olduğunuz kanaatine varılırsa işlem ücretsiz gerçekleştirilir ve bayiye ceza yansıtılır.

Bayii bilgisizliğinden ceza yiyiyor arkadaşlar. Ama müşteriye yansıyan bir detay yok çünkü müşteri temsilcileri bilgisiz ve ilgisiz; bu koca bir gerçek..

Diğer operatöre geçicem ben dedim, müşteri temsilcisi "siz bilirsiniz" dedi bana. Patlıcan dakikalarım bittikten sonra aveaiçi sınırsız paket ile görüşme yaptım ve saat 5'ten sonra heryöne300dk'mdan düşmesi gerekirken Avea aramalarımda kontör gitti.

ŞikayetVar'a yazdım, hemen aradılar, dedim bayii'de çalışıyorum; hadi ben sizi bir derece anlıyorum, işiniz başınızdan aşkın, yetkileriniz kısıtlı ama şirket yönetiminin uyguladığı politikayı müşteri temsilcileri müşteriye aktaramıyor. Bunu bayii sorumlusu, bölge sorumlusuna kadar aktardım. Bende bir müşteri olarak mağdur edildim ve ŞV'a sikayet etmeseydim çözülmeyecekti, bana temsilci "siz bilirsiniz, geçin geri" dedi dedim.

Düzeltme: Bir kaç yazım hatası düzeltildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basturkemin -- 10 Ocak 2009; 1:55:43 >

• belkide altın cümle şuydu: şirket politikasını müşteri temsilcileri müşteriye aktaramıyor...

dediğiniz gibi ben de başka operatöre geçerim restini çekmiştim ama "2 gün sonra geri dönersiniz" cevabını almıştım. mh temsilcisi de haklı aldığı 3 kuruş maaş sanki o an beni ikna etse prim mi alacak? hiçbirşeyle uğraşmaya niyetim yok 2 ay geçsin her yöne dakikalarım bitsin ben aynen turkcell'e kanatlanırım.

zaten adam olsalar mobil öğrenciyi hala bizbizecellle kıyaslamazlar web sitelerinde... mobil öğrenciyi,kampuscelle karşı karşıya getirip tablo oluştursalar ya...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omegama -- 10 Ocak 2009; 2:04:03 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: piri.reis

quote:

avea mı bu kadar müşterisine önem verecek? ne diyebilirim ki bir mucizeyi yaşarım belki...3.gün bitti daha geri dönmediler zaten,ah be turkcell verdiğin paraya yakışır hizmet alıyormuşuz bilemedik.

konuyu fazla dağıtmak istemiyorum ama yine cevap vereyim. aklında bulunsun. 2 ay önce müşteri hizmetlerini aradım. form oluşturdular. 15 gün bekledim geri dönüş yapmadılar. o 15 gün boyunca 2 günde bir müşteri hizmetlerini aradım ne oldu benim iş sonuçlandımı diye sormak için.

baktım sonuçlanmıyor. şikayetvara yazdım. ondan sonra hemen aradılar. tabi yine anlaşamadık. sizi mahkemeye vereceğim deyince yola geldiler. az daha pire için yorgan yakacaktım.

ben her zamn söylüyorum avea'nın anladığı tek nokta şikayetvar.com
    elbet 1 gün güzelir diye bekliyorum bakalım

• kampanyanın tekrar uzatılmasını istiyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.