Şimdi Ara

EFSANELERİN EFSANESİ 331.DÖNEM FEDAİLERİ(Aralık-2009) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI (2200. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76.188
Cevap
37
Favori
2.184.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21982199220022012202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dewi_L

S.a tertipler iyi akşamlar...

Keyifler nasıl...

Hoşgeldin kardeşim.iyi sayılırız işte bildiğin gibi sen nasılsın?

Bu arada imzan kural dışı olmuş kardeşim.Galatasaray yazmak yasakmış
    Şaka bi yana imzan kural dışı olmuş.En fazla 4 satır olması ve satırlar arası boşluk olmaması gerekiyor tertip ok? benim imzaya bakarsan onun gibi kısa kısa yazarsın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuceeren

quote:

Orijinalden alıntı: auysal85

quote:

Orijinalden alıntı: Brain Wave

Buldum ama çok pahalıymış bu! S:

http://www.diniurunler.com/category.php?id=92449

http://www.cepna.com/

yok dostum bunlar çok pahalı böyle bişey değil. en fazla 5-10 tl lik bişey.

arkadaşlar işinize karışmak gibi olmasın bilmediğimden soruyorum illa seccade şart mı ? Merak ettiğim için soruyorum yani herhangi gazete vs. birşeyin üstünde kılsanız olmuyor mu namazınızı ? Bir de ek bilgi yapayım arkadaşım ankarada yaptı askerligini hakkaten bir mescid varmıs ve kimsenin dini inancına namazına niyazına karışmıyorlarmış yalnızca bazen kaza etmeniz gerekebiliyormuş bu tarz hassasiyetleri olanları bilgilendireyim dedim.

kardeş gazete kağıdı üzerinde namaz kılamazsın çünkü resim olur illa ki.. ama seri ilanlar sayfası olursa o başka
    gittiğimiz yerde mescid olsa gerçekten süper olur.. mescid olmasa da koğuşta kılmaya izin versinler yeter.. temiz bir koli bulmak yeter.. onu da kantinden edinebilir sanırım.. ama herhalde cumalara izin vermiyorlardır değil mi? "bi namaza çıkıp gelebilir miyim komutanım?"
  • HERKESE SELAMLAR TERTIPLER ZONGULDAK DEVREK TEN 331 DONEM YEDEK SUBAY ADAYIYIM 1 HAFTADIR TAKIP EDIYORUM ANCA GIRMEK NASIP OLDU HERHESE IYI AKSAMLAR
  • Selamün Aleyküm tertipler.
    Ben de misafir modundan kayıtlı moda geçmiş bulunmaktayım, çaylaklıktan kurtulmak için de imanım gevredi, sonunda tam üye olabildim.

Ben iş dolayısıyla şubeye gidemiyorum, ayın 24ü veya 25inde gideceğim. Yalnız şubeden ayın 18 ine kadar yerli şubeleri veriyoruz, 18inden sonra yabancı demişler, ben yerli şube olarak gideceğim ama 18 inden sonraya dek gelecek. Bir sorun çıkarabilirler mi, sonuçta yasal olarak ayın 26 sına kadar alma hakkımız var "sarı zarf"ı.
  • arkadaslar bu arızzalı faalan nerde yazıyor ben hıc gormedım kagıtlarda nerde yazıyolar bunu askerlık subesındemı....
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdarkblue

HERKESE SELAMLAR TERTIPLER ZONGULDAK DEVREK TEN 331 DONEM YEDEK SUBAY ADAYIYIM 1 HAFTADIR TAKIP EDIYORUM ANCA GIRMEK NASIP OLDU HERHESE IYI AKSAMLAR

İyi akşamlar tertip aramıza hoşgeldin.Bu mesajın imza kısmından listemize kayıt olabilirsin.Ayrıca sormak istediğin bişey varsa bildiğim kadarını yanıtlamaya hazırım...

@engişdene tertibim aynı şeyler senin için de geçerli tabii ki.Aramıza hoşgeldiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkanmanyak -- 16 Kasım 2009; 17:20:46 >
  • Selam tertiplerim,

Aramiza yeni katilan arkadaslar hosgelmisler

Bugun nihayet meshur zarfimi aldim memleketten
    1 Aralikta Kucukyalidayim

Cumleten iyi sohbetler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: morhan

Selam tertiplerim,

Hayırlı olsun tertibim
  • BEN ZATEN KAYIT OLMUSTUM TERTİBİM 10 GUN ONCE TESEKKURLER HERSEY ICIN
  • arkadaslar sıze bır sorum olacak GONULLU KOMANDO YEDEK SUBAY OLARAK DOGUYA GITMEK ICIN ne yapmam gerekıyor dılekce falan versem sınavda bır etkısı olurmmu yorumlarınızı beklıyorum.......

arıza falan yok boyum kılomda uygun komando olmak ıcın......
  • [Deleted by Admins]
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuceeren

quote:

Orijinalden alıntı: auysal85

quote:

Orijinalden alıntı: Brain Wave

Buldum ama çok pahalıymış bu! S:

http://www.diniurunler.com/category.php?id=92449

http://www.cepna.com/

yok dostum bunlar çok pahalı böyle bişey değil. en fazla 5-10 tl lik bişey.

arkadaşlar işinize karışmak gibi olmasın bilmediğimden soruyorum illa seccade şart mı ? Merak ettiğim için soruyorum yani herhangi gazete vs. birşeyin üstünde kılsanız olmuyor mu namazınızı ? Bir de ek bilgi yapayım arkadaşım ankarada yaptı askerligini hakkaten bir mescid varmıs ve kimsenin dini inancına namazına niyazına karışmıyorlarmış yalnızca bazen kaza etmeniz gerekebiliyormuş bu tarz hassasiyetleri olanları bilgilendireyim dedim.

Şart deil tertip yeterki namaz kılacağın yer temiz olsun yeter okadar
  • Torunlarımm :) Acemilikte kitap götürürsünüz ama bir iki hafta sonra elinize geçebilir. Kitaplar yasak yayın kontrolüne tabi tutuluyor. Ustalıkda size verilecek göreve göre kitap için bol zamanınız olabilir. Şansınız varsa benim gibi kütüphane sorumlusu olursunuz :) İstemediğiniz kadar kitap ve okumak için zaman. Acemilikte namazı unutun. acemilik çok disiplinli oluyor namaz kılmak yasak olacaktır büyük ihtimalle. Ustalıkda da dediğim gibi size verilecek olan göreve bağlı olarak değişir.
  • Beyler bu aralık celp kagıdını alıp da

kasımda sevke gidip, seni sevk etmiyoruz , almıyoruz askerlige gibi bişey demeleri mümkün mü

Sana sevk çıkmamış gibi ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: engişdene

Selamün Aleyküm tertipler.
    Ben de misafir modundan kayıtlı moda geçmiş bulunmaktayım, çaylaklıktan kurtulmak için de imanım gevredi, sonunda tam üye olabildim.

Ben iş dolayısıyla şubeye gidemiyorum, ayın 24ü veya 25inde gideceğim. Yalnız şubeden ayın 18 ine kadar yerli şubeleri veriyoruz, 18inden sonra yabancı demişler, ben yerli şube olarak gideceğim ama 18 inden sonraya dek gelecek. Bir sorun çıkarabilirler mi, sonuçta yasal olarak ayın 26 sına kadar alma hakkımız var "sarı zarf"ı.

hoşgeldin aramıza tertip sefalar getirdin
  • quote:

Orijinalden alıntı: morhan

Selam tertiplerim,

Hayırlı olsun tertip...
  • [Deleted by Admins]
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdarkblue

BEN ZATEN KAYIT OLMUSTUM TERTİBİM 10 GUN ONCE TESEKKURLER HERSEY ICIN

Tamam tertip ama forum nickin olmadan kayıt olduysan o silinmiştir.listede olup olmadığını kontrol et istersen tamam?

@okann26 : tertip sınava gittiğin zaman orda bu isteğini bildirirsen dikkate alırlar sanırım ok?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkanmanyak -- 16 Kasım 2009; 17:33:08 >
  • arkadaslar sıze bır sorum olacak GONULLU KOMANDO YEDEK SUBAY OLARAK DOGUYA GITMEK ICIN ne yapmam gerekıyor dılekce falan versem sınavda bır etkısı olurmmu yorumlarınızı beklıyorum

arıza falan yok boyum kılomda uygun komando olmak ıcın......

• quote:

Orijinalden alıntı: engişdene

Selamün Aleyküm tertipler.

A.s. kardeşim aramıza hoşgeldin. eğer diplomanızda herhangi bir yazım hatası felan yoksa bir sorun çıkmadan 26 sına kadar alabilirsin sevk evraklarını...
  • 
Sayfa: önceki 21982199220022012202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.