Şimdi Ara

EFSANELERİN EFSANESİ 331.DÖNEM FEDAİLERİ(Aralık-2009) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI (2182. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
76.188
Cevap
37
Favori
2.183.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21802181218221832184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pulserkan

S. A. tertipler günaydın

a.s kardesim hosgeldin
  • quote:

Orijinalden alıntı: pulserkan

S. A. tertipler günaydın

A.s tertip
  • arkadaşlar 11 kasım da göz probleminden dolayı askerlik şubemden ( giresun) askeri hasteneye sevkimi aldım. bundan 1 gün önce göz muayenesi oldum ki elimde reçetem olsun. Muayene olduğum göz doktoru yakın bir zamanda terhis olmuş. kendiside gözden çürük raporu veren asteklerden. benim gözlerin toplamı -14. doktor bunu teyit etti. neyse ben askeri hasteneye sevkimi aldım ve gittim . orda ki doktor ölçtü ve gözümün derecesi toplam -10 çıktı yani 4 derece fark etti. ama kullandığım lens ve gözlük 14 derece. ve ben bu dereceyle sosyal hayatıma ve araba kullanmaya devam ediyorum. gözlerim kesinlikle -10 değil. neyse komando olamaz raporu verdiler. ve tsk nın gözle ilgili kanununun beni ilgilendien kısmı -14 derece askerlik yapamaz. vermedi ordaki askeri doktor. utanmasa 20 senedir kullandığım gözlüğü takma diyecekti ibiloş. neyse bende mayıs ayında terhis olurum o da.

bende samsunda giricem sınava.

herkese hayırlı işler, bol güneşler! :)
  • Volkan nyeni üyelere yaptığın klasik uyarıyı bir yayınlarmısın büyük puntolarla sana zahmet
  • S.A ARKADAŞLAR
  • Tüm tertiplerime selam olsun. Nasılsınız beyler. Umarım askere gidene kadar ki günleriniz mutlu mesut geçer

Bu arada zarflarını alamyan tertiplere duyrulur. 20 kasımda 89-4 ler şubelere sülüs almak için gidecekler. Çok kalabalık olmadan tertiplerin işlerini halletmesini öneriyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pitx1

Tüm tertiplerime selam olsun. Nasılsınız beyler. Umarım askere gidene kadar ki günleriniz mutlu mesut geçer

Bu arada zarflarını alamyan tertiplere duyrulur. 20 kasımda 89-4 ler şubelere sülüs almak için gidecekler. Çok kalabalık olmadan tertiplerin işlerini halletmesini öneriyorum

A.s tertip allaha şükür bomba gibiyiz sen nasılsın
  • az önce bornova askerlk şubesinden yeğenimle sarı zarfı almış bulunmaktayız. Aldığımız 8.91 lerle güzel bir menemen yedik üstüne gelsin artık askerlik...
  • Selamlar tertipler,

Zarfini alan veya alacak olan butun tertiplere simdiden hayirli olsun diyorum.

Bir suredir yoktum ...forumda hizlanmis baya.Sinav psikolojisine girmeye basladikmi yoksa ? :)
  • S.a tertiplerim. Bende yarın Halıcıoğlu'ndan o meşhur sarı zarfı almaya gideceğim. İnşallah kalabalık olmaz yawww...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KTSL28

quote:

Orijinalden alıntı: birsed

quote:

Hoşbulduk tetiplerim

Birkan bence öyle bir tercih yapma şansın yok ama tabii bu sadece yorum herhangibir kaynağa dayanmayarak yazıyorum

tertip ölede aslında itiraz değiştirme hakkı tanınması lazım diye düşünüyorum sonuçta bir insanın hayatı szö konusu ona göre plan program yapıyor kimi uzun döneme kimi de kısa döneme göre biri uzun dönem istediğinde kısa dönem çıkarsa yada kısa dönem isteyipte uzun dönem çıkarsa insan moralman çok kötü olur sonra yap askerlik yapabilirsen

Eğitim şart profosyonel askerlik şart:Durumun özeti sana.Bu siteme geçildiğinde askerlik sistemi çok güzel işler hemde işsiz gençlere bir meslek sahibi olma konusunda ciddi bir istihdam sorunu çözülür

katılıyorum sana tertip aynen öle
  • Selam tertiplerim s an itibariyle bende sarı zaflılar arasına katıldım 8:00 de subedeydim hiç erken gitme gereği görmedim Çok sorunlu olan umraniye subesinde 9:30 itabiriyle işlemlerimi hallttem bir tertibim şimdi hatırlayamadım bana bir iki tüyo vermişti, onlerde bekle, sıra zaten millete işlerine gore ayırınca bozuluyor , bende aynen dedği gib yaptım 500. yani birinci numarayı aldım hemen bir iki belge verdiler onları doldurdum hallet işimi.

Tertiplerim ben zon.a gidiyorum yarimin yanına 12:30 arabam var
    hakkınızı helal edin hadi hayırlı hoş muhabbet sohbetler kendinize iyi bakın hoşçakalın
  • quote:

quote:

Tüm tertiplerime selam olsun. Nasılsınız beyler. Umarım askere gidene kadar ki günleriniz mutlu mesut geçer

A.s tertip allaha şükür bomba gibiyiz sen nasılsın

Sağolasın tertip güne iyi başaldım. Bugün yaptığım deneylerim tuttu- zarfımı aldım-içim rahat daha ne isterim

Ayrıca tertipler Tuzlada kimler sınava girecek
  • quote:

20 kasımda sülüs almaya gidenlerin teslim tarihi ne zaman... bizden önce mi askere gidecekler, sonra mı?
  • @echoline

Biz sınav psikolojisini 2 yıl önce üniversitede bıraktıık tertip bu arada A.S

@senchaux

Hayırlı olsun para arttımı hiç
  • quote:

Volkan nyeni üyelere yaptığın klasik uyarıyı bir yayınlarmısın büyük puntolarla sana zahmet

tabi kardesim...

aramıza yeni katılan tertipler, bu mesajın imza kısmındaki linki tıklayarak listemize kaydolabilirsiniz

ayrıca foruma üye olduktan sonra cep tel nonuzu profilinize yazmanız gerekiyor kardeslerim... aksi halde yazdıklarınız eş anlı olarak forumda yayınlanmıyor, onay bekliyor... oyle olunca da sayfalar ilerledigi için yazdıklarınız görünmüyor... sonra "kimse bana neden cevap vermiyor" demeyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: senechaux

az önce bornova askerlk şubesinden yeğenimle sarı zarfı almış bulunmaktayız. Aldığımız 8.91 lerle güzel bir menemen yedik üstüne gelsin artık askerlik...

hayırlı olsun tertip
  • quote:

Orijinalden alıntı: AS50

quote:

20 kasımda sülüs almaya gidenlerin teslim tarihi ne zaman... bizden önce mi askere gidecekler, sonra mı?

Tertibim onlar 20 kasımda almaya başalyacakalr sülüslerini bayramdan sonrada teslim olacaklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaferyilmazz

quote:

Orijinalden alıntı: erkanmanyak

quote:

Orijinalden alıntı: PAŞA

günaydın kardeşlerim...

Günaydın PAŞA abi.Liste dün gece coşmuş abi 85 kayıt olmuş sabaha kadar...

Günaydın tertipler
    Faceten buraya azıcık transfer yaptım dün gece tertiplerim

Emeğine sağlık devrem
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahlaskafk

Selam tertiplerim s an itibariyle bende sarı zaflılar arasına katıldım 8:00 de subedeydim hiç erken gitme gereği görmedim Çok sorunlu olan umraniye subesinde 9:30 itabiriyle işlemlerimi hallttem bir tertibim şimdi hatırlayamadım bana bir iki tüyo vermişti, onlerde bekle, sıra zaten millete işlerine gore ayırınca bozuluyor , bende aynen dedği gib yaptım 500. yani birinci numarayı aldım hemen bir iki belge verdiler onları doldurdum hallet işimi.

Tertiplerim ben zon.a gidiyorum yarimin yanına 12:30 arabam var
    hakkınızı helal edin hadi hayırlı hoş muhabbet sohbetler kendinize iyi bakın hoşçakalın

hadi hayırlı olsun kardesim, hayırlı yolculuklar, yengeye slmlar
  • 
Sayfa: önceki 21802181218221832184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.