Şimdi Ara

EFSANELERİN EFSANESİ 331.DÖNEM FEDAİLERİ(Aralık-2009) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76.188
Cevap
37
Favori
2.183.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.asal.msb.gov.tr/ bu adresten yedek subay işlemlerine bakarsan bütün ayrıntılar orada yer alıyor kardeşim, yinede takıldığın bir yer olursa cevabını birlikte arayalım
  • vay paşa abi inşallah aynı birlige düseriz :)
  • arkadaslar burda hep birlik olalım bakarsınız aynı yere düşeriz irtibatı koparmıyalım 331 lerdenim bende
  • quote:

Orjinalden alıntı: 331kd_engin

arkadaslar burda hep birlik olalım bakarsınız aynı yere düşeriz irtibatı koparmıyalım 331 lerdenim bende

Doğru söylüyosun engin belki aynı yerlere düşeriz cep tel falan alırız.herkes yardımcı olur birbirine...
  • aynen ibo daha zaman var hayırlısı bakarız burda takılalım artık burayız ben
  • Zaman dediğin su gibi akar geçer... umarım kısa ve iyi bir askerlik dönemi geçiririz...
  • önemli olan aralık kontenjanının dolmaması arkadaslar nisana kalırsak işler iyice karışır.
  • kontenjanın dolma ihtimalidemi var? abi ozaman yandık işte..
  • 331.. .mi. öyle bir celp mi var ya :):)
  • var var..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ibo_seba

kontenjanın dolma ihtimalidemi var? abi ozaman yandık işte..

kontejyan dolması olmaz ama eğer aralık son kısa dönem diye millet yüklenir...
  • ağustos içinde aynı şeyi diyolardı rahat olun her celp dönemine asker çekmeye çalışıyolar.Aralık celbinden öncede böyle bi açıklama daha yapar genelkurmay bu seferde aralık dolup taşar sonra çıkıp gene daha var der..
  • quote:

Orjinalden alıntı: erkanerler

ağustos içinde aynı şeyi diyolardı rahat olun her celp dönemine asker çekmeye çalışıyolar.Aralık celbinden öncede böyle bi açıklama daha yapar genelkurmay bu seferde aralık dolup taşar sonra çıkıp gene daha var der..

aralığın dolup taşacağı zaten kesin...ama biz aralıkta gideriz mayısta kanun değişirmi acayip olur o zaman işte..
  • kalbim sizinle torunlar.
    şu asker öğretmenlik şansım olmasaydı tertip olacaktık. ama asker öğretmenliğin sadece ağustosta olduğunu bildiğim için mecburen tecili iptal ettirdim.
    zaten hemen ardından uzama ihtimali çıktı, iyiy ki iptal ettirdim dedim.
    siz de çok konuşursunuz uzama ihtimalini, hadi kolay gele
  • selam torunlar.yaw askere gitmeden torun sahibi oldum ya.çok mutluyum.

torunlar roro yu tanıyormusunuz siz.2-3 ay sonra sizin topiğinize takılır.

sağlam kaynak var askerlik uzadı der.

bizim yani 329 topiğini takip edin arada.roro ile nasıl başa çıkılır öğrenin.

bu kıyağımı da unutmayın.aralıkta yanımıza gelirken biletlerimizi cebinize koyup getirin.
  • RORO BACIMIZ:=)

SANA HER DAİM MUHTACIZ:=))))
  • roro diyosa doğrudur...
  • roroyu tanımayanmı var yau :) ona laf yok ne derse doğrudur
  • Paşa abinizle aynı birliğe düşün siz kral dedeyi tanımam bu yaştan sonra yok mu benim gibi 76'lı? 77 ? 78 bile olur

Şaka bir yana 331. Dönem farklı olsun forumda çığır açalım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: paşa 76

Paşa abinizle aynı birliğe düşün siz kral dedeyi tanımam bu yaştan sonra yok mu benim gibi 76'lı? 77 ? 78 bile olur

Şaka bir yana 331. Dönem farklı olsun forumda çığır açalım...

Abi 33'e kadar nasıl tecil ettirdin?Doktora mezunusun heralde.Öğrencilik tecili doktora dahil 35 yaş son olduğuna göre koğuş ağası büyük ihtimal sen olursun.

Bende 85'liyim.Hadi bir yaş ortalaması alalım arkadaşlar.Paşa abiye yakın kimse varmı bakalım.

Benimde Ağustos'u gözüm kesmedi o sıcak, 2 bayram tatili filan.Umarım malum kanun tasarısıyla ilgili bir sakatlıkla karşılaşmayız.Askerde bu roro gibi tiplerden eminim çok vardır.Mapusa düşmeden bitirmek için sabır taşına döneceğiz anlaşılan.

Aralık için başvurular 1 Ağustos'tan 25 Ekim'e kadar deniyor ASAL'ın sitesinde.Aralık'ta gitmeyi kafasına koyan arkadaşlar bu işi Ağustos ayı içinde bitirsinler.Sonra kontenjan dolar filanda Nisan'a sallayabilirler.Dikkat etmek lazım.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.