Şimdi Ara

EFSANELERİN EFSANESİ 331.DÖNEM FEDAİLERİ(Aralık-2009) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI (3802. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76.188
Cevap
37
Favori
2.183.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 38003801380238033804
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teslim olmaya 1 aydan az kaldı tertipler :P dikkaaaat . offf neydi o gece maraş yolları :S
  • Selamın aleyküm merak ettim efsanelerden kimse kaldımı diye gökhan ben
  • inanın bu forma girdimmi hala içimde o heyecen var askerlik heyecanı vay be zaman aktı geçti...331 lere selma olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clive

Ne günlerdi gerçekten ya, zaman ne ara geçmiş dün gibi burdaki muhabbetleri hatırlıyorum.Bu Aralıkta gidecek 343.dönemlere bakıyorum daha 4.sayfa olmuşlar harbi harbi efsaneyiz ve bence hep öyle kalacak.

343. dönemde askere gidecek birisi olarak 331 lere imrenmemek elde değil gerçekten de Tam 1269 sayfa .

Orada olmazsa olmaz, lazım olacak her türlü tavsiyelerinizi bekleriz 343 ler olarak.

http://forum.donanimhaber.com/m_51390189/tm.htm
  • saniye dakikada 1 sayfa geçiyorduk hey gidi hey yine heyecanlandım bak tüm devrelerime selamlar tekrardan
  • herkese selam benden de...
  • arkadaslar 331. donem olarak askerlik yapıp edevlet sifresi uzerinden yoklama yaptırmayan var mı? ben bunu atlamısım simdide yoklama yapamıyorum. eve de herhangi bir ceza vs gelmedi. vergi mudurlugune gidip ceza mı odemem gerekiyor? bilen var mı?
  • Herkese selamlar Tertiplerim :) Arada sırada konuya mesaj yazıldığını görünce diyorum yine mi gidiyoruz hemen kapıp gelim silahımı :D:D
    Ne günlerdi askerlik günlerimiz ya... Mardin / Nusaybin Sınır Karakollarında görev yapan tüm kardeşlerim Allah'a Emanet Olun. Hudut Namustur! Unutmayın; ve en büyük tavsiye benden size Nöbetlerinizin Hakkını Verin Kardeşlerim!!
  • Adiyaman JÖH selam olsun sana 331 kral devre
  • 331.donem Ankara guvercinlikte yaptım tüm askerlere hayırlı teskereler.. Bu isin anahtarı sabir
  • Uzun zaman oldu başlığı görünce
  • efsaneyiz o kadarrr
  • Yedeklik yoklamasıyla ilgili aklıma takılan 1-2 sey var!

E-devlette :

Bir önceki yedeklik yoklamanız onaylanmıştır. Son yedeklik yoklama tarihiniz ve sayınız : 04.04.2011 / xxx (Bu 04 nisan 2011'de yaptırdığım anlamına mı geliyor?)

6.Yedek Subay, Astsubay iseniz 1 Ocak – 30 Haziran tarihleri arasında, askerlik hizmetini Uzman Jandarma, Uzman Erbaş, Erbaş veya Er olarak yaptı iseniz 1 Ocak – 31 Ekim tarihleri arasında yedeklik yoklamanızı yaptırmanız gerektiğini unutmayınız. (2012 yılı için 1 ocak 2012'den sonra mı yaptırmam gerekiyor?)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orkun_ -- 15 Kasım 2011; 13:12:43 >
  • hey gidi belli olunca konuşulurdu burda nası olcak nası bitçek die. gittik yaptık geldik bittide üzerine bi buçuk yıl geçti...(hakkari il merkez jandarma karakolu 331.ksd)
  • bu saatten sonra ben mi gidim
  • 331'ler arasında sadece Jandarma olarak toplam 17 bin kişi askere gitmişti.http://www.milliyet.com.tr/jandarma-genel-komutanligi-aktutun-de-kisa-donem-yoktu/siyaset/sondakika/11.02.2010/1197591/default.htm

Diğer kuvvet komutanlıklarının emrine ne kadar verildiği ile ilgili net bir sayı yok ama. 343'ler 16 Kasım itibarıyla 30 sayfayı zar zor geçtiler. 331'ler zamanında 16 Kasım'da 800 sayfadan fazla içerik vardı forumda. Bu bile 331'lerin ne kadar kalabalık bir devre olduğunu gösteriyor. Toplam sayı 100 binin çok üzerindedir sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orknt

Yedeklik yoklamasıyla ilgili aklıma takılan 1-2 sey var!

E-devlette :

Bir önceki yedeklik yoklamanız onaylanmıştır. Son yedeklik yoklama tarihiniz ve sayınız : 04.04.2011 / xxx (Bu 04 nisan 2011'de yaptırdığım anlamına mı geliyor?)

6.Yedek Subay, Astsubay iseniz 1 Ocak – 30 Haziran tarihleri arasında, askerlik hizmetini Uzman Jandarma, Uzman Erbaş, Erbaş veya Er olarak yaptı iseniz 1 Ocak – 31 Ekim tarihleri arasında yedeklik yoklamanızı yaptırmanız gerektiğini unutmayınız. (2012 yılı için 1 ocak 2012'den sonra mı yaptırmam gerekiyor?)

?
  • Valla bana maras cikti . Sizleri bilmem :D heygidi askerlik hey 2 sene oldu yav dilek olay... :) acaba hala askerlik kisalacak mi :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: dalla bona

331'ler arasında sadece Jandarma olarak toplam 17 bin kişi askere gitmişti.http://www.milliyet.com.tr/jandarma-genel-komutanligi-aktutun-de-kisa-donem-yoktu/siyaset/sondakika/11.02.2010/1197591/default.htm

Diğer kuvvet komutanlıklarının emrine ne kadar verildiği ile ilgili net bir sayı yok ama. 343'ler 16 Kasım itibarıyla 30 sayfayı zar zor geçtiler. 331'ler zamanında 16 Kasım'da 800 sayfadan fazla içerik vardı forumda. Bu bile 331'lerin ne kadar kalabalık bir devre olduğunu gösteriyor. Toplam sayı 100 binin çok üzerindedir sanırım.

Soyle diyeyim. Marasta 2009 da 331 donem yemin toreninde 107 piyade 17 jandarma vardi :D anlayin artik durumu ^^
  • 
Sayfa: önceki 38003801380238033804
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.