Şimdi Ara

İSTANBUL'DA EN UCUZ LPG HANGİ İSTASYONDA?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
94
Cevap
0
Favori
15.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ŞU AN İSTANBUL'DA HANGİ İSTASYONDA LPG DAHA UCUZ BİLEN VAR MI?
    BUGÜN E-5 ÜZERİNDEN BÜYÜKÇEKMECEDEN BEŞİKTAŞA GELİRKEN YOLLARDAKİ İSTASYONLARA BAKTIM VE EN UCUZ CEVİZLİBAĞ'DAKİ SHELL O DA 1,71...
    DÜN İSE BİR SEYEHATTE İDİM TEKİRDAĞ TARAFLARINDA ORADA BİR İSTASYON VAR "SOİL" DİYE YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM. GİDERKEN DE GELİRKEN DE DEPOYU FULLEDİM. LPG Yİ DE PEŞİN ALIYORMUS VE 1,57 DEN SATIYOR.
    ACABA İSTANBUL'DA EN UCUZ HANGİ İSTASYONDA... TAKSİCİLERİN MUTLAKA BİLDİKLERİ UCUZ BİR YER VARDIR.
    BİZİ DE BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİZ.

• Ben her zaman takip ederim. Şimdiye kadar gördüğüm bilinen istasyonlar arasında en ucuz Shell'ler satıyor. Diğerleri 1.74-1.75, Shell 1.71-1.72. Mesela diğerler 1.72 iken 1.67 satan shell'ler vardı. Hepsi bir olmuyor ama, yani her shell ucuz olacak diye birşey yok. O bahsettiğiniz yeri de duymuştum ama kim gidecek şimdi oraya kadar LPG almaya

Anlamakta zorluk çektiğim bir nokta da şu: Sadece LPG satan yerler var kıyıda köşede. Geçen milangaz vardı aldım. Aygaz da var. Tek tük var böyle işte. BU ADAMLAR SİNEK AVLIYORLAR VE HALA LPG'Yİ BENZİN İSTASYONLARI KADAR, HATTA BAZEN DAHA PAHALI SATIYORLAR. Kimse kusura bakmasın da bu dangalakların çok değil, az birşey kafaları çalışsa, 10kr ucuza satsalar istasyonları önünde kuyruk oluşur. Ama bunu anlamıyorlar. Bu nasıl ticari zihniyettir, bu nasıl vurdumduymazlıktır ben de bunu bir türlü anlayamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi catalyst -- 30 Kasım 2008; 16:59:42 >

• VATAN CADDESİ EMNİYET ÇIKIŞINDA BİR LPG İSTASYONU VARDI HALI SAHANIN YANINDA NE ZAMAN ORADAN GEÇSEM BİR SÜRÜ TAKSİCİ ORADA KUYRUK OLUYORDU ACABA ŞİMDİ DURUYOR MU HALA?
  • istanbulda küçük lpg istasyonları neden kapandı bilen varmı.yani shell,opet gibi benzinde satan istasyonlar var sadece diğer firmaların ruhsatları neden iptal edildi bilen varmı.bildiğim kadarı ile diğer şehirlerde bu küçük firmalar sadece lpg satabiliyorlar dolayısı ile rekabet ortamı var.istanbulda durum niye farklı yoksa bu büyük şehir belediyesinin bir parmağımı var bu işte.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ayavas

istanbulda küçük lpg istasyonları neden kapandı bilen varmı.yani shell,opet gibi benzinde satan istasyonlar var sadece diğer firmaların ruhsatları neden iptal edildi bilen varmı.bildiğim kadarı ile diğer şehirlerde bu küçük firmalar sadece lpg satabiliyorlar dolayısı ile rekabet ortamı var.istanbulda durum niye farklı yoksa bu büyük şehir belediyesinin bir parmağımı var bu işte.

Hala açık olanlar var. Kapananlar dediğim gibi batmış olabilir.

Tabi bunun yanında ist.da rekabet olmamasında büyük firmaların parmağı olduğu da kesin.
  • İstanbulu bilemiyorum ama Denizlide teco adlı bir istasyon pamukkale gaz diye bişiy satıyor 1.55 dün yani 30,11,2008 de deneme maksatlı 10-ytl lik gaz aldım burdan henüz 40km oldu bakalım kaç km götürecek.
  • quote:

Orjinalden alıntı: varslan

VATAN CADDESİ EMNİYET ÇIKIŞINDA BİR LPG İSTASYONU VARDI HALI SAHANIN YANINDA NE ZAMAN ORADAN GEÇSEM BİR SÜRÜ TAKSİCİ ORADA KUYRUK OLUYORDU ACABA ŞİMDİ DURUYOR MU HALA?

anadolugaz yada güney gazdı o.
    şuan açık mı bilmem ama fiyatı diğer istasyonlarla aynıydı.
    shell istasyonlarında ucuz olan ipragaz satanlar.
    ben istanbul'da ucuz satan göremedim.
  • ankarada neredeyse 1.30 lara bulunabiliyor. ve şunuda ekliyim en kralı 1.50 ankarada..şunuda ekliyim uzun süredirde istanbulda bulunuyordum en kralı 169 du. istanbul dönüşü shellden aldım arabam bozuldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bymami78 -- 1 Aralık 2008; 19:32:47 >
  • bizi hep kazıklıyolar ıstanbulda yasamak gercekten zor adamlar 1,25 dena lıyo bız en ucuz 1,60 bole seymı var ya..
  • quote:

bizi hep kazıklıyolar ıstanbulda yasamak gercekten zor adamlar 1,25 dena lıyo bız en ucuz 1,60 bole seymı var ya..

Arada 0.35 kuruş gibi fahiş bir fark var ve devlet buna seyirci. Hoş ben Ankara'dayım ve durumdan memnunum ama Ankara'da 1.25-1.30 gibi fiyatlarla kar edildiğine göre tüm Türkiye'de LPG 1.60-1.63 aralığından satılıyor birileri çok fahiş kar elde ediyor.
  • istanbulda e-5 te kozyatağında Akpet var benim gördüğüm en ucuz orası 1.49 ytl onun biraz ilerisinde yine akpet istasyonu var orada da 1,50 ytl
  • evet en ucuz yer ben aldım oradaki yetkiliye sizin gaz neden ucuz dedim rekabetten dolayı olduğunu söyledi ,peki gazın nerden geldiğinide sordum AYGAZ getiriyor biz satıyoruz dedi gaz kalitesi iyi gibi geldi bana iyi aksmlr

quote:

Orjinalden alıntı: bruteforce

istanbulda e-5 te kozyatağında Akpet var benim gördüğüm en ucuz orası 1.49 ytl onun biraz ilerisinde yine akpet istasyonu var orada da 1,50 ytl
  • E5 te kartal kaynarca istikametinde nakit 1.57 falandı..
  • DÜn gece bağcılarda bir shell'de 1.55 gördüm.
  • bizim buralarda ole istasyon yok maalesef o yuzden 1.59 a devam milangaz shell..yada aygaz opet oda 1,60..yazık vallahı yazık..
  • quote:

Orjinalden alıntı: abrams

evet en ucuz yer ben aldım oradaki yetkiliye sizin gaz neden ucuz dedim rekabetten dolayı olduğunu söyledi ,peki gazın nerden geldiğinide sordum AYGAZ getiriyor biz satıyoruz dedi gaz kalitesi iyi gibi geldi bana iyi aksmlr

quote:

Orjinalden alıntı: bruteforce

istanbulda e-5 te kozyatağında Akpet var benim gördüğüm en ucuz orası 1.49 ytl onun biraz ilerisinde yine akpet istasyonu var orada da 1,50 ytl

bugün bostancı e5 den geçerken bende gördüm ters istikamette olduğu için alamadım, çok güzl fiyat
  • en ucuz gaz size en yakın gaz istasyonundaki gaz
  • Bildiğimiz markalardan gaz alın o piyasadan 10-20 kuruş ucuz satanlar DÖKME GAZ diye tabir edieln ne olduğu bilinmeyen pis pis koku yapan gazlardan satıyolar.Sonrada lpg sisteminin regülatörü bozulduğundada cepten 100-150 lira verince tasarruf falan kalmıyo
  • kırıkkalede bugun baktım 1111 akpet gaz vardı.istasyon buyuk ve guvenilir .
    burda rekabet muthis
    shell 1135--1145 civarı
  • quote:

Orjinalden alıntı: cemali74

kırıkkalede bugun baktım 1111 akpet gaz vardı.istasyon buyuk ve guvenilir .
    burda rekabet muthis
    shell 1135--1145 civarı

1111 dediğin 1 milyon 100 bin mi?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.