Şimdi Ara

GTA 4 de senaryo bitti % 65'deyim bundan sonra ne yapmam gerek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
22.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyunun senaryosu bitti. dimitriyi öldürdüm. Oyunda % 65'deyim. Görev veren yok. Bundan sonra ne yapmam gerek % 100 olması için.

• gta4'ü oynamak hala nasip olamadı ama bundan önceki gtaları oldukça çok oynadığımdan onlarından senaryosunu bitirdiğinde gene %100 hiç olmuyor,oyunların içinde olan yüzlerce yan görevleri bitirmen gerekiyordu muhtemelen aynı durum söz konusudur hatta gta4te daha çok yan görev olduğunu düşünüyorum birazda o yan görevleri yapmayı dene..ama genede %60larda oyunun senaryosu bitmez
  • Sadece senaryoyu oynarsanız %65 gibi bitiyor oyun.
    Bitince hikaye, mail kutuna 5-6 harita gelecek yada haritaların olduğu web adresi, oradan güvercinleri vs bulup %2-5 tamamlarsın. Telefonla alınan görevler muthemelen duruyordun. Jakop, bruci vs görevleri var... Bruci'nin mail ile attığı aracları tamamlayınca araba listesi alırsın, onları da verince yükselebilir %. İnternetten 3 tane kız arkadas bulup onların hoşlanma seviyesini yükseltirsen ek özellik kazanıyorsun. Bu da yüzde'ye yardımcı olabilir. Polis arabası çal, arananları öldür. 3-4 Farklı bölge icin 10'ar adam var. %2-3 de buradan gelir.
    Thropy'leri izle bence. Hem thropy alırsın, hemde ne yapacağını bilirsin.

+Uğraşma. O güzelim New York'un keyfini çıkar...
  • bnde de ole oldu sonra takasladım
  • Tüm görevleri yaptım sokak görevleri kız arakadaş mail telefon hepsini fakat %67 takılı kaldım, hiç bi görev kalmadı, sadece 1 kaçırılan kız var onunlada bir şey yapamıyorum, başka bir görev yardım ederseniz sevinirim.
  • kardeşim gec olsada bende ceavplayayım yukardakilere katılıyorum birde bazen haritada mavi admalar var git onlara yardım et tamam hadi bakalım
  • madem hortlamış bende nasıl olduğunu yaziyim belki konuya girenler olur

+ Hikaye kısmını bitirin
    + Jacob'dan aldığınız 10 uyuşturucu teslimantını yapın
    + Brucie'in istediği 10 arabayı alın
    + Brucie'in verdiği 9 yarışı da en az 1 kez kazanın
    + Stevie'in istediği 30 arabayı alın ( her araba alımından sonra mesaj atıyor yenisi için)
    + Assassin görEvlerini yapın. ( 3. adada telefon kulübesinden alınıyor görevler)
    + Tüm random karakterleri bulun ve görevlerini yapın. (bazılarının 1 den çok görevi oluyor) ( Ivan, Cherise, Clarence ve Jeff hariç)
    + 200 güvercini vurun
    + 50 Stunt Jumps
    + Little Jacob, Brucie ve Packie ile tüm aktiviteleri yapın
    + Little Jacob, Brucie ve Packie nin özel kabiliyetlerini açın
    + QUB3D oynunnda 11000 üzeri puan alın
    + Her adada 10'ar tane en çok aranan suçluları öldürün. Toplam 30 tane "most wanted"

• quote:

Orijinalden alıntı: Gamer_1903

madem hortlamış bende nasıl olduğunu yaziyim belki konuya girenler olur

+ Hikaye kısmını bitirin
    + Jacob'dan aldığınız 10 uyuşturucu teslimantını yapın
    + Brucie'in istediği 10 arabayı alın
    + Brucie'in verdiği 9 yarışı da en az 1 kez kazanın
    + Stevie'in istediği 30 arabayı alın ( her araba alımından sonra mesaj atıyor yenisi için)
    + Assassin görEvlerini yapın. ( 3. adada telefon kulübesinden alınıyor görevler)
    + Tüm random karakterleri bulun ve görevlerini yapın. (bazılarının 1 den çok görevi oluyor) ( Ivan, Cherise, Clarence ve Jeff hariç)
    + 200 güvercini vurun
    + 50 Stunt Jumps
    + Little Jacob, Brucie ve Packie ile tüm aktiviteleri yapın
    + Little Jacob, Brucie ve Packie nin özel kabiliyetlerini açın
    + QUB3D oynunnda 11000 üzeri puan alın
    + Her adada 10'ar tane en çok aranan suçluları öldürün. Toplam 30 tane "most wanted"

Bunlarda trophyde var trophyciler motive etsin kendini.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.