Şimdi Ara

YATAK KAMPANYALARI [İdaş, Yataş ve diğerleri]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
11.433
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu aralar yatak üreten firmalar kampanya atağına geçti, değerlendirmek lazım, ben de evime iki tane yatak alacağım, Sıcak Fırsatları takip etmeye başladım, aslında DH'de Sıcak Fırsatlar bölümünde müdavim olan arkadaşların fikirlerine ve tavsiyelerine çok güveniyorum, sıkı bir müşteri profili var burada, verdiği paranın hakkını gerçekten almaya çalışan. Burayı takip etmekten ve buradaki görüşlerden faydalanmayı çok seviyorum. Ve bende yatak alırken iyi ve kaliteli bir şey almayı umuyorum..

Çeşit çeşit yay sistemleri ve farklı kumaş yapıları var yataklarda , bu konuda tecrübelerinizi ve fikirlerinizi ve denk geldiğiniz kampanya ve sıcak fırsatları paylaşırsanız sevinirim..

Bu hafta reklamlarda gördüğüm kampanyalar:

İdaş'ın değiştirme kampanyası:

Yataş'ın yatak + Baza kampanyası:

İdaş ve Yataş yıllardır söz sahibi markalar ve yatakları çok pahalı geliyor bana, acaba ürünleri de o fiyata göre gerçekten kaliteli mi, o konuda biraz endişeliyim. Sizin görüşleriniz nelerdir?

• biz ist. b.evlerde idasın bayılıgını yapıyoruz ewet fıyatları pahalı olanda var ucuz olanda ama yataklarına tek bır soz edemem kalıte acısından ınsanlar yatası atıp ıdas alıyorlar.bu arada eger b.evlere yakın oturan arkadaslar varsa pesın fıyatına yuzde 10 daha ındırım yapıyoruz bılgılendırmek ıstedım konu acılmısken.
  • ucuz yatakları ben tercıh etmıyorum

vısco lu, yataşlar aşırı pahalı,

ben hem viscolu hem fıyatı uygun olarak bellona yı buldum, ondan aldım, 3-4 ay once, gayet memnunum
  • quote:

Orjinalden alıntı: cydonia

ucuz yatakları ben tercıh etmıyorum

ben hem viscolu hem fıyatı uygun olarak bellona yı buldum, ondan aldım, 3-4 ay once, gayet memnunum

bu viscolu dedikleriniz yaysız yataklar mı? bir de bellonanın hangi ürününü ne kadara aldınız merak ettim?
  • Yayli yataklar pek tatmin edici olamiyor.. Yatak alisverisi icin ikea'daki urunleri onerebilirim. Fiyat/performans olarak Istikbal.. Onlarinda da fiyatlari cok rekabetci ama kalitesi cok iyi denemez. Yine de gidip herhangi Istikbal bayisinde deneyebiliyorsunuz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

quote:

Orjinalden alıntı: cydonia

ucuz yatakları ben tercıh etmıyorum

bu viscolu dedikleriniz yaysız yataklar mı? bir de bellonanın hangi ürününü ne kadara aldınız merak ettim?

hem yaylı hem vıskolu

fıyatı hatırlamıyorum ama suan 700 ytl 160*200

tek vıscolu kesınlıkle almayın, ıcıne gomuluyorsunuz, sogukta kazık gıbı oluyor,vucud ısısıyla sekıllenıyor bu vısco

memory pedic benımkının modelı, tavsıye ederım, epey arastırıp aldım
  • Yatak isteyenler özellikle visko, aşağıdaki linkten eleştirileri okuyabilirler.

bende yaklaşık 1 hafta önce aldım.

konu hakkında detaylı bir ön değerlendirme sundum.

şuan kullanmaktayım. çokta memnunum.

http://forum.donanimhaber.com/m_28091260/tm.htm
  • ADRES YANLIŞ MI?
  • verdiği link Mp3, Notebook, Kameralar bölümüne çıkıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: nunal819

ADRES YANLIŞ MI?

doğru adres şu olacak:http://forum.donanimhaber.com/m_22727685/tm.htm

arkadaş 3. sayfasında kendi fikirlerini söylemiş..Açıkçası konuyu baştan sona kadar üşenmeden okudum ama kafam öyle bir karıştı ki, ne yapacağımı bilmiyorum...
  • Yatağı ilk evlendiğimizde istikbalden almıştık ama çok memnun kalmadık.
    7 sene sonra, geçen sene yataş aldık ve bence çok iyi. Star modeliydi yanılmıyorsam.

Yalnız bazayı istikbalden aldım iç demir profilleri diğerlerindan daha kalındı ve suntası, kumaşı daha iyi gibi geldi bana
  • ne yapayım boş yatağı

bel ağırıs, sabahları uynamada güçlük çekenler ergonomik yatakları denesinler. çok fark ediyor emin olabilirsinz
  • Kusura bakmayın yanlış link vermişim, forumdan en az 5-6 ayrı konu açık kopyalama yaparken karıştırdım sanırım.

Neyse arkadaş doğru linki vermiş

Yaklaşık bir haftadır kullanıyorum.

Eşim çok rahat ettiğini söyledi, ben eski yatak ta da rahattım, bunda da rahatım, benim için pek bir fark olmadı, ayrıca 95 kg olmama rağmen üstte yapılan yorumlardaki gibi ööle aman aman yatak içine gömülme diye birşey yok, biraz abartı olmuş.

quote:

Orjinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

quote:

Orjinalden alıntı: nunal819

ADRES YANLIŞ MI?

doğru adres şu olacak:http://forum.donanimhaber.com/m_22727685/tm.htm

arkadaş 3. sayfasında kendi fikirlerini söylemiş..Açıkçası konuyu baştan sona kadar üşenmeden okudum ama kafam öyle bir karıştı ki, ne yapacağımı bilmiyorum...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.