Şimdi Ara

****Peugeot 206,206 + Paylaşım Alanı**** (226. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.473
Cevap
34
Favori
694.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benimki 4 kablolu yıldıray. ama görkemde 2007 si var.onunki 3 kablolu...o da feline..
    benimkinde olursa eger aynı şekilde yapılabilir diye düşünüyorum.

bendeki 4.kablo kafamı karıştırmıyor değil.adamakıllı uğraşmadım hiç.
  • CC ile ilgili gelişmeleri sabırsızlıkla takip ediyorum artık yolda olur olmaz aklıma geliyor şimdi olsaydı 60 a sabitlerdim yok şimdi olsa 80 de giderdim falan diye :) iyice uykularım kaçtı yani anlayacağınız :)

Şimdi benim size bir sorum olacak; benim araç uzun zamandır 30 TL shell v-power ile 160 km gidiyordu, geçen ay 4 lastik michelin energy saver ile değişti ve ilk mazot almamdan bu yana her 30 TL aldığımda 140 km ye düştü, henüz com2000 alamadığımdan litre değerlerini bilmiyorum sadece aynı benzinciden 30 TL alıp ölçtüğüm için aradaki 20 km eksikliğini hissettirdi.

Ben lastik değiştiğinden beri bu standartım bozulduğu için lastiklerden şüphelendim, sizce bu yakıt artışı lastiklerden midir ?
    Bildiğim kadarıyla lastik hava basıncı ne kadar düşerse yakıt tasarrufuda düşer ama lastikler çabuk aşınır.
    Yeni lastiklere 30 hava basıldı ve en uygunu bu dedi lastikçi, sizlerin kullandığınız lastik basınç değerleri nedir ?

• arkadaslar bos vakıt bulursam cc kolunu takcam denicem. 3kablo 4 kablo umrumda degıl artık. calısmazsa da calısmasın. yol bılgısayarım da yok zaten. yavastan fabrıkaya sövme turlarına baslıcam
  • seuc

mazota böyle zam gelmeye devam ederse 140 biile ararız. bence zamların etkisi var.

birde çevresel faktörlerede bağlı.hep aynı şartlarda mı kullandın acaba aracını?
  • Evet sürekli aynı yolda gidip geliyor araç, zamlarında etkisi var tabii ama bahsettiğim fark lastikleri değiştirir değiştirmez ortaya çıktı bu esnada ciiddi bir zam olmadı.
  • benim lastıklerın hamuru ıyıce sertlestı. surtunme sıfıra yaklastı bayaa
    demek kı bı de yenı lastık alsam araba 50 krş yakcak denızlıde
  • BENİM LASTİKLERDE 3 AYLIK MİCHELİN.
    AMA ÖYLE BİR PROBLEM OLMADI.YAKIŞ AYNI..İLGİNÇ
  • quote:

Orijinalden alıntı: uruk33

BENİM LASTİKLERDE 3 AYLIK MİCHELİN.

Kaç basıyorsunuz lastiklere ?
  • lastıkcılere kalsa 32 basıyolar da ben 28 30 civarı kullanıyorum.
  • ben michelin enegy saver kışlık takdırdım ama bende de farkettirmedi ama hava basıncının ayarsızlığı %10 a kadar etkiler diye biliyorum ben
    ayrıca kışlık kullandığımdan 32-33 basıyorum ki dişleri ve olukları iyice açsın diye ama yazlık lastiklerimde michelin onlara 32 basıyorum hepsine
    buarada murat bu com2000 nekadar kardeşim yaw bende alacam artıkın yaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: SEUC

quote:

servisten aldığım gibi..3 aydır hiç ellemedim.kaç bastılar bilmiyorum
  • quote:

quote:

quote:

özgürcüm bi ara fırsat bulursan bi ara havalara bak bence o 30 a kadar düşmüştür
    servis 32 basıyor bikaç kere dikkat ettim
    bide taşta durdukça hava azalıyor tüketimini arttırır birde lastikler için iyi değil çok fazla yük biniyor havası düşük olunca
    sen fırsat bulursan ölç bak gör mutlaka 30 yada 31 e düşmüştür

• arkadaşlar bizimc3ün lastik değişim cakti geldi acaba önerebileceğiniz lastik var mı ?
  • MICHELİN ENERGY SAVER
  • CC olayı için en yakın zamanda bu işlerden anlayan Tekin Usta ile en kısa zamanda görüşeceğim.
  • Murat kardeş peugeotturkey e bir bak sana birşeyler soruyorlar. :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: cıdalı

CC olayı için en yakın zamanda bu işlerden anlayan Tekin Usta ile en kısa zamanda görüşeceğim.

SEDAT ABİ FOTO EKLİCEKTİN.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lanope

quote:

quote:

quote:

özgürcüm bi ara fırsat bulursan bi ara havalara bak bence o 30 a kadar düşmüştür
    servis 32 basıyor bikaç kere dikkat ettim
    bide taşta durdukça hava azalıyor tüketimini arttırır birde lastikler için iyi değil çok fazla yük biniyor havası düşük olunca
    sen fırsat bulursan ölç bak gör mutlaka 30 yada 31 e düşmüştür

YARIN HALLEDEYİM KEREM.
    BEN GÖZ KARARI BAKARIM HEP,NORMAL GELİYOR AMA BAKMAKTA FAYDA VAR.

• Ben mazotu 2.55 liraya alıyorum.Yapı kredi World sağolsun

@Memotech

Gördüm abi şimdi arkadaşlara cevap veriyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HRMNKY -- 23 Şubat 2011; 0:07:13 >
  • Benim 4 lastikte 30 normal o zaman belki lastikler degisince surtunme durumundan dolayi biraz artis olmustur tabi bu arada mutlaka ve mutlaka zam da gelmistir..
    Bende michelin energy saver tavsiye ederim (kimileri yumusak lastik der ama en kaliteli ve dayanikli lastik bence)
  • 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.