Şimdi Ara

****Peugeot 206,206 + Paylaşım Alanı**** (220. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.473
Cevap
34
Favori
694.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ayna kapaklarınıda boyatcam görkem.ayna komple siyah olcak.parlak siyah.
  • abi hiç görmedim ama kötü olur gibi gelıyo bana da ama gti lerde varsa ıyı bıseydır heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: uruk33

ayna kapaklarınıda boyatcam görkem.ayna komple siyah olcak.parlak siyah.

ÖZGÜR BENCE HİÇ ELLEME KARDEŞ ORJİNALİ HERZAMAN DAHA İYİDİR SENDE BENİM GİBİ ORJİNALCİSİN SENİN ARABANIN İÇİNE YAPTIĞIN ORJİNAL AKSESUARLAR YETER BENCE AYNAYI ELLEME KİŞSEL FİKRİM
  • o da orjinal zaten kerem.
    rc katlanır ayna alacaktım,vazgeçtim yıkamacılardan korkup.
    servisde boyancak zaten.toplam 1 saat sürmez sanırım.çok güzel oluyor.
    böyle olacak.

birazda gülelim

• Merhaba arkadaşlar nasılsınız ne var ne yok?
  • Sen aynayı boyatmaktan önce bence jantları al abi
  • Peugeot 206 XT 2003 model LPG'li otomatik vites aracım var. Bir haftadır arabanın çekişinde sorun var gerek LPG de gerekse benzinde olsun farketmiyor. Yokuşu bağırarak çıkıyor. Sanki otomatik vites atışlarını yapmıyor. Birde çekiş sorunu olduğunda araba freni bıraktığında rölanti halinde ileri doğru gitmiyor olduğu yerde kalıyor ve yokuşta hafif geri kaçırıyor. Ama bu sorunları herzaman değilde ara ara yapıyor. Şanzımanda mı sorun var anlamadım yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar..
  • yaw özgür biyer bulalım da bizim arabalarıda böyle parlattıralım aynı renk aynı tampon ama jant yok arkadaş şu feline a şöyle jant koymazmı adam fabrika çıkışlı
    ama arabayı yaza girerken şöyle parlatalım özgür nedersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekinoks44

Peugeot 206 XT 2003 model LPG'li otomatik vites aracım var. Bir haftadır arabanın çekişinde sorun var gerek LPG de gerekse benzinde olsun farketmiyor. Yokuşu bağırarak çıkıyor. Sanki otomatik vites atışlarını yapmıyor. Birde çekiş sorunu olduğunda araba freni bıraktığında rölanti halinde ileri doğru gitmiyor olduğu yerde kalıyor ve yokuşta hafif geri kaçırıyor. Ama bu sorunları herzaman değilde ara ara yapıyor. Şanzımanda mı sorun var anlamadım yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar..

ekinoks44 hem lpg hemde benzinde diyince benim aklıma ilk hava filtresi geldi en son nezman değiştirdin kaç km oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: lanope

yaw özgür biyer bulalım da bizim arabalarıda böyle parlattıralım aynı renk aynı tampon ama jant yok arkadaş şu feline a şöyle jant koymazmı adam fabrika çıkışlı
    ama arabayı yaza girerken şöyle parlatalım özgür nedersin

İYİ OLUR.YAZA GİRERKEN GÜZEL OLUR.
    GERÇİ BEN HER YAZ YAPCAM DIYORUM AMA BİRTÜRLÜ YAPAMIYORUM
  • iyimiş abi aynalar da murata da katılmıyorum degıl hani
  • bende orjinal gti jantı var arabayı aldığım gün taktırdım... hiç aramayın jant alacaksanız bizim araca en güzel bu janttır... lastik ebatlarımıda 185*55*15 yaptım... bide sunroof var.. bide ledli stop...bide rc kanat.. göstergeleri zaten biliyorsunuz...çok yakışıklı benim aslan :) maşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wings35 -- 17 Şubat 2011; 12:39:48 >
  • birde resimlerini görsek

quote:

Orijinalden alıntı: wings35

bende orjinal gti jantı var arabayı aldığım gün taktırdım... hiç aramayın jant alacaksanız bizim araca en güzel bu janttır... lastik ebatlarımıda 185*55*15 yaptım... bide sunroof var.. bide ledli stop...bide rc kanat.. göstergeleri zaten biliyorsunuz...çok yakışıklı benim aslan :) maşallah
  • quote:

bende orjinal gti jantı var arabayı aldığım gün taktırdım... hiç aramayın jant alacaksanız bizim araca en güzel bu janttır... lastik ebatlarımıda 185*55*15 yaptım... bide sunroof var.. bide ledli stop...bide rc kanat.. göstergeleri zaten biliyorsunuz...çok yakışıklı benim aslan :) maşallah

14" sac jant var, jant kapağı var ampullü stop var, hızlı giderken elimi camdan dışarı çıkartıp kanat yapıyorum gerisi bildiğin feline..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufukyus

quote:

14" sac jant var, jant kapağı var ampullü stop var, hızlı giderken elimi camdan dışarı çıkartıp kanat yapıyorum gerisi bildiğin feline..

İYİMİŞ BENDE KANAT OLAYINI DENEYEYİM ZATEN 5 DK DAN SONRA BUZ TUTAR ELİM TAM KANAT OLUR :)))))

• 1. motor yağlarından hangisini seçmeliyim dizel 206 için (marka olarak sormuyorum , 5/20 - 10/40 :P vs gibi şekilde hangisi olmalı )
    2. benim arka sileceğin nereden çalıştığını bir türlü bulamadım. silecek kolunu kıracam nerdeyse ama dönmüyor ya ?
    benden önceki adam yapıştırdı mı acaba diye düşünüyorum birde çünkü hiç dönmüyor.
    3. sabahları vites geçişi çok zor oluyor. Özellikle 2 ye atarken oluyor bu . Acaba sebebi motor ısınmadıgından mıdır ? Yada daha başka bir sebebi var mıdır ?
    cevaplayanlara şimdiden teşekkürler , saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan_10

1. motor yağlarından hangisini seçmeliyim dizel 206 için (marka olarak sormuyorum , 5/20 - 10/40 :P vs gibi şekilde hangisi olmalı )
    2. benim arka sileceğin nereden çalıştığını bir türlü bulamadım. silecek kolunu kıracam nerdeyse ama dönmüyor ya ?
    benden önceki adam yapıştırdı mı acaba diye düşünüyorum birde çünkü hiç dönmüyor.
    3. sabahları vites geçişi çok zor oluyor. Özellikle 2 ye atarken oluyor bu . Acaba sebebi motor ısınmadıgından mıdır ? Yada daha başka bir sebebi var mıdır ?
    cevaplayanlara şimdiden teşekkürler , saygılar.

1- yağ seçiminde yaşadığın şehir önemlidir soğuk bir şehirdemi yaşıyorsun yoksa sıcakmı seçimin bu doğrultuda olsun ama herzman tam sentetik yağ iyidir
    2-sağdaki silecek kolunun uç kısmında dönen bir kısım var onu kendine doğru çevireceksin öyle çalışır
    3- 206 nın kronik sorunudur araç ısınana kadar sıkıntı çıkarır sonra düzelir ama gene de sabahları 2 ye takarken çok fazla sola çekmessen rahatça geçer vitese ama genede şanzımana baktırabilirsin ama sorun olacak bişey olduğunu sanmıyorum

• benim gibi fazla meraklı biri acaba silecek kolunun ucu çıkan tipte mi diye kenarına tornavida sokup açtıysa film kopmuştur. com2000 ünitesi işini sadece silecek tarafındaki ucu değiştirerek halledebilir miyim hevesiydi. benim masumane denemem zaten murat vasıtası ile aldığım com2000 sayesinde hasarsız atlatılmıştı. arka sileceğin çalışmaması yedekte beklettiğim com2000 de bende de mevcut. gerçi o işi önce ön cama su sıkıp ardından da R ye takarak halletmiştim. hey gidi günler hey..
  • ufukyus @ bende düşündüm o kolu sökmeyi ama sonra yemedi

lanope @ yani bu yağ sorusunda ustalara sorsam daha faydalı olur , öyle mi hocam ?
    çanakkale soğuk bir yer değil ama
  • 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.