Şimdi Ara

****Peugeot 206,206 + Paylaşım Alanı**** (172. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.473
Cevap
34
Favori
694.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: uruk33

quote:

Orijinalden alıntı: gorky_13

sırf görüntüsü için ebaydan uygun fiyatlı kol aldım. müsayit bi zamanda takcam

al işte bi deli daha..şimdi takınca çalışırmış ne gülerimmm

inanıyorum çalışacak benzinli feline sadece bende var sanırım. 2007 olması da endişelendirmiyor değil. çünkü özgür abi senin arabayla benimkinde bariz farklar var sen biliyosun. bu yüzden umut fakirin ekmeği. 307ciler gülüyodur halimize

• @memotech ben de bi zamanlar sen gibiydim. burdaki kurtlarla büyüdük bugüne geldik. ben de 1.5 sene oldu heralde ekranı alalı. hala kol alcam da yol bilgisayarım olcak
  • Kol olayında 307 nin kolları oluyor mu bizimkine ? Bir soru daha debriyaj pedalı iki kat olarak mı aşağı iniyor sizdede bazen ortada durduğu yerden biraz daha yukarı çıkıyor sert bırakırsam debriyajı az basınca tekrar ortada bir yerde kalıyor tam bastığımda bir sorun fakat sanki iki ayrı basamaklı gibi geldi bana.
  • 307 kolları oluyor bıldıgım kadarıyla. debrıyajınızda bence bı sorun var. buna benzer bı sorunu servıstekı partnerde gormustum. çözümü ucuz ve kolaydı. servise gösterın bence.
  • Bakım zamanı geldi sayılır zaten gittiğimde gösteriyim eğer unutmazsam :)) Her zaman yaptığı bişi değilde agresif davranınca oda bana tepki veriyor galiba :))

Sırada ön sis farları var bakalım onuda çözersek güzel olacak inşallah.
  • ön sis farları için bi tane açma kapama düğmesi takacaktır elektrikçi. kol aldığınızda ön sis farlarını koldan açıp kapatabileceksiniz. (örn: hrmnky)
  • Özel serviste bi arabayla oynuyorlardı planet ile normal kola sis açma özelliğini getirdi. mevcut kolun sis anahtarını bir kez yukarı kaldırınca ön sisler ikinci kez kaldırınca arka sislerin işareti çıkmıştı gösterge panelinde. fakat devamında ne yaptılar bilemiyorum. hatta araç panelvan açmasıydı. Sis lambalarını uygun fiyata bulsak tamponu kestirmek dert güzel yapabilirler mi yapamazlar mı bilemiyorum.
  • arkadaşlar 206 plusıma dün itibariyle kavuştum 100 km yol yaptım ilk izlenimlerim çok olumlu beklediğime ve verdiğim paraya değdi gerçekten harika bir görüntüsü var gören hayran kalıyor beyaz renk çok yakışıyor bu arabaya dizelin tek sorunu sanırım sesi bu ilk dizelim belkide alışmam gerekir aracın içi beklediğimden geniş rahat konfor çok iyi valla ben çok memnunum umarım herkes memnun kalır... sorusu olan olursa 206 plusla iligili cevap veririmm...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MemoTech

Özel serviste bi arabayla oynuyorlardı planet ile normal kola sis açma özelliğini getirdi. mevcut kolun sis anahtarını bir kez yukarı kaldırınca ön sisler ikinci kez kaldırınca arka sislerin işareti çıkmıştı gösterge panelinde. fakat devamında ne yaptılar bilemiyorum. hatta araç panelvan açmasıydı. Sis lambalarını uygun fiyata bulsak tamponu kestirmek dert güzel yapabilirler mi yapamazlar mı bilemiyorum.

bu konuda hrmky yardımcı olacaktır size.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneryendi

arkadaşlar 206 plusıma dün itibariyle kavuştum 100 km yol yaptım ilk izlenimlerim çok olumlu beklediğime ve verdiğim paraya değdi gerçekten harika bir görüntüsü var gören hayran kalıyor beyaz renk çok yakışıyor bu arabaya dizelin tek sorunu sanırım sesi bu ilk dizelim belkide alışmam gerekir aracın içi beklediğimden geniş rahat konfor çok iyi valla ben çok memnunum umarım herkes memnun kalır... sorusu olan olursa 206 plusla iligili cevap veririmm...

hayırlı olsun aracınız, güle güle günlerde kulanın.
  • quote:

Özel serviste bi arabayla oynuyorlardı planet ile normal kola sis açma özelliğini getirdi. mevcut kolun sis anahtarını bir kez yukarı kaldırınca ön sisler ikinci kez kaldırınca arka sislerin işareti çıkmıştı gösterge panelinde. fakat devamında ne yaptılar bilemiyorum. hatta araç panelvan açmasıydı. Sis lambalarını uygun fiyata bulsak tamponu kestirmek dert güzel yapabilirler mi yapamazlar mı bilemiyorum.

ARKADAŞIM GTİ YADA RC TAMPONU ALSANA NE KESMEYLE BİÇMEYLE UĞRAŞACAKSIN.FELİNE LARDA VAR.OLMASA BİLE VALLA TAKTIRIRDIM..GENİŞ IZGARALI,ÇOK GÜZEL DURUYOR..SİS DE VAR ÜSTÜNDE ZATEN
  • quote:

bizim partnerda da öyle araba bize sis farlı geldi ama üzerindeki kol ön sis farlı kol değil zaten peugeot service boxtan baktığımda sis farsız gözüküyor araç büyük ihtimal adventure model olduğu için burada rakılda sis farı felan gerçi bizim araç karsan çıkışı parçalar fransadan gelip karsanda toplanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: caneryendi

arkadaşlar 206 plusıma dün itibariyle kavuştum 100 km yol yaptım ilk izlenimlerim çok olumlu beklediğime ve verdiğim paraya değdi gerçekten harika bir görüntüsü var gören hayran kalıyor beyaz renk çok yakışıyor bu arabaya dizelin tek sorunu sanırım sesi bu ilk dizelim belkide alışmam gerekir aracın içi beklediğimden geniş rahat konfor çok iyi valla ben çok memnunum umarım herkes memnun kalır... sorusu olan olursa 206 plusla iligili cevap veririmm...

Hayırlı olsun arkadaşım. Güzel günlerde güle güle binersiniz inşallah. Allah hepimizi kazadan, beladan, cezadan korusun :))

Dizel araba, Güzel araba alışırsınız sesine belki ilk zamanlar ilk kalkışı biraz ağır gelebilir. ilk yokuşlarda vites değiştirirken sıkıntı yaşabilirsiniz fakat devrini aldığı zaman motor çok keyifli oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: uruk33
    ARKADAŞIM GTİ YADA RC TAMPONU ALSANA NE KESMEYLE BİÇMEYLE UĞRAŞACAKSIN.FELİNE LARDA VAR.OLMASA BİLE VALLA TAKTIRIRDIM..GENİŞ IZGARALI,ÇOK GÜZEL DURUYOR..SİS DE VAR ÜSTÜNDE ZATEN

Tampon almak dert değilde aldıktan sonra boyatması sökülmesi takılması altı üstü bi sis farı için değer mi değmez mi bilemiyorum :)) Tampon fiyatları nasıl ben geçen gün bir sitede yarım tampon yani sis yuvalarının olduğu kısmını 75 TL sıfır gördüm yan sanayi orijinali en az 200 TL vardır galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemoandcemo

bizim partnerda da öyle araba bize sis farlı geldi ama üzerindeki kol ön sis farlı kol değil zaten peugeot service boxtan baktığımda sis farsız gözüküyor araç büyük ihtimal adventure model olduğu için burada rakılda sis farı felan gerçi bizim araç karsan çıkışı parçalar fransadan gelip karsanda toplanıyor

Belki bunda ilave olarak sigorta röle felan bişiler daha eksiktir sigorta tablosunda servise gittiğimde sorayım ben bu işleri en iyisi :)))
  • Sis farlarını ya arka sis farlarına paralel olarak bağlatırsınız.Arka sisleri açınca önler de açılır.Yada ayrı bi hat çektirir arabayada bir tane düğme koydurursunuz.Düğmeye basılınca açılır ön sisler.Ha eğer ön sis farlı olan bir kol alırsanız servise gidip ön sis farlarını da koldan açabilirsiniz.Uygun parametrelerin açılması yeterli olacaktır.Sis farı elektrikçiler için en kolay şeydir merak etmeyin.

Tamponu deldirebilirsiniz ancak her ne kadar güzel gözüksede orjinali gibi olmuyor.Arada çok ufak farklar oluyor.Bence rc tamponu takarsanız hem sis farı yeri hazır olur hemde aracınız daha sportif bir görünüme kavuşur.
  • ya abiler birşey sorucam belki bir bilginiz vardır bizim c3 te uzaktan kumandalı anahtar yok sahibde uzaktan kumanda niyetine alarm taktırmış bizede ayrıca alram kumandası çok itici geldi çok çirkin bir görüntü acaba biz orjinal uzaktan kumanda alsak bunu alarama kodlayabilirmiyiz yada başka orjinal uzaktan kumanda ile çalışan bir alarm alıp yapabilir miyiz bu arada araca citroen servis boxtan baktım cidden araç kumandasız gözüküyor
  • Merak edenler için benzin bittiği zaman " Fuel Level Low " ikaz yazı resmi...

• vay abim ekranda on numara haa
  • Helal olsun sana Özgür!
  • 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.