Şimdi Ara

****Peugeot 206,206 + Paylaşım Alanı**** (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.473
Cevap
34
Favori
694.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla arkadaşlar sizlere helal olsun. Benim bu aracımdan önce 2007 peugeout 206 fewer aracım vardı. Çok seviyordum ama günlük kullanımım çok fazla olduğu için dizel araca ihtiyacım oldu ve sattım. Benim için de en büyük eksiklerden bir tanesi yol bilgisayarıydı. Sizleri tebrik ediyorum, çabalarınızı takdir ediyorum.
    Saygılar,
  • teşekkür ederiz pisagor
  • quote:

Orjinalden alıntı: uruk33

arkadaşlar servisi aradım 700 küsür ekrana fiyat söyledi,530 da kola fiyat çekti,yagmur ve far sensörlü olanına...ayrıca şöyle bişeyde söyledi.ekranı değişmeme gerek kalmayabilirmiş..tek satırda çözülebilir dedi.ne kadar doğrudur sizce??

bence bi dene kolay yoldan halledersin aslında dün konuşurken benim aklma gedi hani sağ düğmeye basınca derceyi gösteriyo bence o düğmey basınca ikinzi satıra geçiyo sende bi dene nasıl olsa bir kaybın olmaz
  • com2000i yarın bir araştırcam.yan sanayisine 400 istiyolar..ikinci el 100-150 arası bulurum inşallah
  • bulursun sana yarın ankara ostimde bi numara vereyim ara parçaları sor 200 ytl gbi ekran ve kolu bulursun uymazsa degiştirirlerde sorun olmaz yani
  • çok iyi olur ya..toplamda 200 lira diosun çok ii olur yaa.ama servis belki ekrana gerek kalmaz dedi?benım ekranda çıkan bılgılerı soledım şarkı ismi falan çıkıyor mu dedi.evet dedim o zaman 3 satır almanıza gerek kalmayabılır dedi
  • tek satır ekrandan kat kat güzel olur ben sana söyleyim şimdi kapı açıkkende tek satır yazı geçiyorya onun yerine hangi kapının açık oldugunu felan gösteriyor gayet hoş yani bence ekranda al takım olsun güzelce düğme felan ugraşma yani bir seferlik yap

senin dedigin koldan buradada var ben aldım geri verdim 307 nin di kol com2003 dü benim arabaya uymadı

numarayı verecegim yerde emre diye bir çocuk var kayserili benim hemşerim ona derdini anlat yardımcı olur

bende ekran çerçevesi bulursam alacagım zaten orjinal çerçevesini alacam ekran varda bende
  • aslında gösteriş olarak çok güzel duruyor haklısın..206 ekranı bulana kadar bulana kadar bekletırım olmazsa ekranı..ama com2000i alıcam..com2003 dediğin benım araca uyar mı sence
  • benim arabanın koluda com2000 dir dimi nasıl anlarız bunu
  • quote:

Orjinalden alıntı: cemoandcemo

benim arabanın koluda com2000 dir dimi nasıl anlarız bunu

sana yok yol bilgisayarı
  • bana ne
  • quote:

Orjinalden alıntı: cemoandcemo

benim arabanın koluda com2000 dir dimi nasıl anlarız bunu

evet com2000

berlingoninkine baktım oda com2000 çıkmacıda görmüştüm
  • hadi yasadın gene cemo :)
  • yaa peugeotun bizi düşürdüğü hallere bak
  • niye daha ne istion lego gibi araba yap boz işte
  • harbiden haa.multiplex ne güzel bişeymiş
  • lego gibi yabozda keşke lego gibi ucuz olsa
  • Özgür abi senin arabaya cc olur sanırımda 2006'dan önceki 206 ve 307 1.4dizellere cc takılamıyor.Ergin abi bir link vermiş ama o da fransızca olduğundan hiçbirşey anlamadım.Bu arada servis ekrana aşırı pahalı bir fiyat çekmiş.O ekranı 60liraya aldıydım ben ya.Kolda aynı şekilde.Ben o kolun 0'ını 270'e almıştım.Demek ki bayağı iyi fiyata almışım ben.
  • süper fiyata almışın..banada alamazmısın yaa kol neysede ekranı bulmam lazım..cerceveylede ugrasmak istemiyorum
  • selam uruk

com2000 lerin sorun çıkarması bir çok com un olmasından kaynaklanıyor.

yağmur sensörlü,
    far sensörlü
    yol bilgisayarlı,
    sis farlı

bunların kombinasyonlarını düşün.
    sis farı olup da yol bilgisayarı olmayanı
    ya da yağmur sensörü olup da sis farı olmayanı

vs..
    aracına hangisi uyuyor sanırım murat sana söylemiş.

ayrıca sana verilen fiyatlar aşırı pahalı
    o ekranın sıfırını (307 için) 331 ytl ye satıyordu ERLER peugeot
    6-7 ayda 700 olması imkansız
    ayrıca 206 ve 307 ekranı da aynı sadece çerçeveleri ve de beyaz tutamakları değişik.

bence acele etme.
    ekran bulmak çok kolay
    sendeki ekranı 1.5 ekran gibi düşünebilirsin.
    büyük bir satır ve de ufak bir satır mevcut.

alacağın ekran ise 2.5 satırlık.
    yada bizim dediğimize göre 3 satırlık.
    bu ekran grafik ekrandır. diğeri sadece sana harf gösterir. şekil ya da grafik gösteremez.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.