Şimdi Ara

****Peugeot 206,206 + Paylaşım Alanı**** (502. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.473
Cevap
34
Favori
694.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar Bir sorunlu daha karşı karşıyayız

2006 model 206

Kırmızı ışıklara yaklaşırken (yavaşlarken) motor duruyor (Stop ediyor) ( Çok İstisnai)

Sonrasında km göstergesi (Hız) çalışmıyor. (İstisnai)

Bununla beraber km sayacı da çalışmıyor. Bu durum 1 2 km devam ediyor sonra normale dönüyor sonrasında yakın aralıklarla hız göstergesi bazen çalışıyor bazen çalışmıyor.

Bi önerisi olan var mıdır?

Teşekkürler.
  • hayırdır abi? bi ford macerası mı bekliyor
  • onurordek O kullanıcısına yanıt
    bizim araçların kapıların açık-kapalı durumundan teybin sesini açıp kapatmaya kadar herşey araç beyni üzerinden kontrol ediliyor diye biliyorum.
    haliyle herşey elektronik altyapı üzerine kurulu.
    başıma gelen bir olay şuydu: 3-4 yıl kadar xenon far kullandım. sağ xenon farın adaptöre benzeyen kısmını beynin altına gizlemiştik. far devreye girdiğinde arada sırada airbag-abs hatası veriyordu. xenon farları sökünce herşey normale döndü.
    diyeceğim şu ki elektrik sistemine yapılmış bir müdahale varsa ondan kaynaklı olabilir. (gösterge değişimi vs)
    stop etmesi de bir başka araçta başıma gelmişti. (benzinli araçlar için konuşuyorum) boğaz kelebeği denen yer temizlendiği zaman stop etme sorunu düzeliyordu.
    umarım yardımcı olabilmişimdir.
  • Arkadaşlar bende 2011 dizel peugeout 206+ var.80000 kilometrede.Triger seti değiştirmem gereklimi?Servis 5 yıl olmuş değişmesi lazım dedi ve 1260 tl masraf çıkardı.Gerekli isse balıkesirde bu işi yapcak özel servis söyleyebilir misiniz.Bu konuda bilgisi yardımcı olursa sevinirim
  • BJK 1903 Kara Kartal
    14.Şampiyonluğumuz hayırlı olsun.....
  • *** Müslüman aleminin ve DH forumunun üyelerinin berat kandili mübarek olsun.....
  • Merhabalar 206 1.4hdi için castrol edge 5w40 yağı tavsiye eder misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bende pejo 206 xt var 1.6 ama arabanın kontagını cevirince hararet yükseliyor .özellıkle sabahlar calıştırınca stop lambası yanıyor.vitesın arkasına ufak bır fan düğmesi var onu çalıştırınca düzeliyor.neden yapar.beyindemı bir şey var acaba...
  • Merhabalar, 2004 model 1.4 206 X-Line Benzinli aldım 132.000de motor sağlam lpg takılmamış fakat benzinde araba çok fazla yakıyor 100km'de 45tl yaklaşık 10litre benzin alıyorum yardımcı olabilir misiniz? Normal mi? Bunu düşürmek mümkün mü? Lpg önerir misiniz? Teşekkür ederim.. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurafe26 -- 31 Mayıs 2016; 13:40:12 >
  • İyi günler ,
    206+ dizel bakınıyorum eşime şehir içi kullanım donanım çok aramıyorum klima dizel küçük yeter.
    Bu araçlar hakkında kronik sorun var mı?
  • Arkadaşlar 206 için 3 satır ekranı ebay ve ya aliexpress hangisinde bulabiliriz ? Yardımcı olabilecek var mı ?
  • zamanında ebayden almıştım. aliexpresste var mı bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorky_13

zamanında ebayden almıştım. aliexpresste var mı bilmiyorum.

Bana da Murat ebaydan alıp,
    Montajını ( Görkem ) ve Murat yapmıştı.....
  • di mi abi ya
    5 sene falan oldu heralde
  • Eskişehir yolu Damla Petrol mazot fiyatı; 3.64 TL.....
  • Arkadaşlar merhaba 2004 206 1.4 premium alıcam 8 hava yastıgı yol bilg. Far ve yağmur sensörü filan var piyasası ne bu aracaın 122 binde orjinal gayet güzel bir araç. Kaç tl verilir sizce biniciyim ben alıp kullanıcam birkaç yıl

• 2001 model Peugeot 206 aracıma yedek anahtar yaptırmak istiyorum zor bişey midir sadece serwis mi yapabilir
  • G ü n c e l ....
  • *** İslam Alemi’nin, Milletimizin ve Forum'un Kadir Gecesi’ni kutlarım....
  • MTV ödemenizde Garanti Bankası Bonus'a 3 taksit....
    Kampanya Tarihi; 1 Temmuz - 1 Ağustos arası
  • 
Sayfa: önceki 500501502503504
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.