Şimdi Ara

****Peugeot 206,206 + Paylaşım Alanı**** (334. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
10.473
Cevap
34
Favori
694.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haydi bakalım Murat güzel haberler bekliyoruz senden...
  • arkadaslar 2004 hdi xt aracima uygun sag komple aks ariyorum ama bulamadim bir turlu birde baski balata bitmek uzere ne kadardir baski balatasi ve bana istanbul avrupa yakasinda onerebileceginiz bir ozel servis varmidir?
  • benim ruhsat gelemdi, 3 hafta olucak postaneye gittim ruhsat barkod nosu istediler nasıl alabilirim?

Trafik Şubesi İst Fatih. Kimlik yeterli değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _bertuğ_ -- 20 Aralık 2011; 16:17:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeLLaT_1905

arkadaslar 2004 hdi xt aracima uygun sag komple aks ariyorum ama bulamadim bir turlu birde baski balata bitmek uzere ne kadardir baski balatasi ve bana istanbul avrupa yakasinda onerebileceginiz bir ozel servis varmidir?

Ben sürekli maslak oto sanayideki Paris Oto'ya götürüyorum, çok memnunum ustalar işinin ehli.
  • Ankara'ya dönüşte yol ekranı, ortalama yakıt tüketim değerini 4.3 Lt.gösterdi.
  • Ankaradan İzmire geldim ortalama 5.0 litre yalnız Ankaradan izmire gelirken baya bir rüzgar vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TURGUTREİS06

Ankara'ya dönüşte yol ekranı, ortalama yakıt tüketim değerini 4.3 Lt.gösterdi.

Hoşgeldin abi maşallah yakıt tüketimin yine harika.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wings35

Ankaradan İzmire geldim ortalama 5.0 litre yalnız Ankaradan izmire gelirken baya bir rüzgar vardı.

Senin arabanın çekişi benim arabamda olsada keşke 6.0 litre yaksa :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: MemoTech

quote:

Orijinalden alıntı: wings35

Ankaradan İzmire geldim ortalama 5.0 litre yalnız Ankaradan izmire gelirken baya bir rüzgar vardı.

Senin arabanın çekişi benim arabamda olsada keşke 6.0 litre yaksa :)))

:)))) valla bir iki arabayla afyon ve uşağı geçince uzun dağ yolunda kapıştım adamlar dumur oldu... dağ yolunda değil geçmek arkama bile yetişemediler bende düz yola inince ben 110km de gittim bunlar arkamdan beni geçmek için Allah ne verdiyse yapıştırdılar. ben arabada koptum tabi...
  • arkadaslar aracim durdugu yerde butun viteslere normal gecirebiliyorum fakat mesela 3ten 2ye veya 2den 1e atmak istedigimde baya bir zorlamam gerekiyor aracim 170.000 kmde baski balatanin bittigine mi isarettir bu aracim dizel duz vites
  • Coming Soon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HRMNKY -- 21 Aralık 2011; 3:06:10 >
  • quote:

Ankara'ya dönüşte yol ekranı, ortalama yakıt tüketim değerini 4.3 Lt.gösterdi.

sedat abi sen naaptın ya? aşağı yukarı yarım litre fark atmışsın
  • quote:

Ankara'dan Bursa-Orhangazi'ye gidiş 450 Km.lik yolda ortalama yakıt tüketim değerim;
    *** YEMİNLER OLSUN! Yine Yine Yine **********3.5 Lt.********3.5 lt.*********3.5 lt.........

Görkem, sana ithaf ediyorum.....
    Not : 1 Temmuz 2011 tarihi ve sayfa 98'den alıntıdır.......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TURGUTREİS06 -- 21 Aralık 2011; 10:22:58 >
  • afedersin abi hakkını yemişim, neredeyse 1litreymiş

malum o zamanlar askerdim, kaçırmışım o kısmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorky_13 -- 21 Aralık 2011; 10:31:10 >
  • BEYLER 206+ ALMA ARİFESİNDEYİM FİYAT 25400 TL SİZCE YENİ GÖRÜNÜMLÜ 206 LAR NASIL ÖNERİRMİSİNİZ TAVSİYELERİNİZ NEDİR MOTOR 1,4 BENZİNLİ
    ÇOK YAKARMI LPG TAKMAK GEREKİRMİ?
    LÜTFEN ACİL
  • lpg ve dizelle kıyaslarsak tabi ki fazla yakıyor. ama kısa mesafe kullanacaksanız dizel ve ya lpg ekstra maliyet çıkarır. siz bilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: macun

BEYLER 206+ ALMA ARİFESİNDEYİM FİYAT 25400 TL SİZCE YENİ GÖRÜNÜMLÜ 206 LAR NASIL ÖNERİRMİSİNİZ TAVSİYELERİNİZ NEDİR MOTOR 1,4 BENZİNLİ
    LÜTFEN ACİL

206 + Plus dizel verelim.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: macun

BEYLER 206+ ALMA ARİFESİNDEYİM FİYAT 25400 TL SİZCE YENİ GÖRÜNÜMLÜ 206 LAR NASIL ÖNERİRMİSİNİZ TAVSİYELERİNİZ NEDİR MOTOR 1,4 BENZİNLİ
    LÜTFEN ACİL

kaç model sıfır mı 2. el mi ve hangi paket o fiyatı aldığınız araba....
  • arkadaşlar baktım arabanın satıldğı yok bari bakımını yaptırayım dedim. fiyatlar konusunda fikrinizi almak istedim.

aküm tamamen ölmüştü. en son aktararak çalıştırdık. kapalı sistem 60A yiğit akü takıldı 140 tl(7 taksit) benzinli 206nın aküsü 45 amper diye biliyordum. 60 ampermiş üzerindeki orjinal varta.

total 10/40 yağ
    hava-yağ-polen filtresi
    bujiler
    toplam=170 tl

triger set (içinde tüm kayışlar dahilmiş)
    toplam=200 tl

devirdaim pompası
    toplam=40 tl

işçilik de 50 tl olmak üzere toplam 460 tl fiyat aldım. bu fiyatı çıkaran sürekli gittiğim özel servis. yetkili servise sormadım bile.

fiyatlar sizce nasıl? (kullanılacak parçalar orjinalmiş)
  • Masaüstü kullandığım 17 İnç Phılıps marka bilgisayar ekranımın ortasında 10-15 sn.aralıklarla
    " OSD MAİN CONTROLS LOCKED ve UNLOCKED " yazıyor.
  • 
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.