Şimdi Ara

TELEDÜNYA HD SET TOP BOX Cihazı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
48.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SET TOP BOX Cihazı, TELEDÜNYA aboneliğinde alınması şart koşulan cihaz. SD ve HD olarak 2 seçenek var.
    Mesela ben HD STB aldım ve sonra Teledünya aboneliğimi iptal ettirdim. Bu cihazı ne şekilde kullanabilirim, ya da hiç bir işe yaramaz mı?

• Cihaz sadece DVB-C destekler. Yani sadece kablo tv yayınına uygun olduğu için bir işine yaramayacaktır. İhtiyacı olan sevdiğin birine hediye edebilirsin
  • Hocam cevap için teşekkürler. Keşke receiver olarak da kullanılabilseydi. Sürekli bir abonelik parası ödemek mantık işi değil ama çanakla vs. uğraşmamak için katlanacağız galiba.
  • Valla ben kendimi bildim bileli Kablo TV abonesiyiz. Aynı zamanda internetimi de Kablonet üzerinden alıyorum.Uydudan vazgeçerim Kablo TV'den vazgeçmem. Evimde hem uydu var hem Kablo TV . Ayda 7 YTL öyle aman aman bir para değil . Bırak kalsın. Bana sorarsan Teledünya abonesi olmaya bile gerek yok normal Kablo TV yayını fazlası ile yetiyorda artıyor ya neyse bu tamamen tercih meselesi
  • Ben de internet ve tv yi kablodan alıyorum. Dediğiniz gibi aslında pek de önemli bir miktar değil ama, madem bu parayı her ay süresiz ödeyeceğiz, gönül istiyor ki şöyle en az 300-400 kanal olsun. Ona da razıyız. aldığımız 50 kanal, onunda birkaçı bozuk. LCD aldığım için teledünya istedim. Özellikle NG kanalındaki belgeselleri HD olarak izlemek için.
  • Boşver arkadaşım 300 değil 3000 kanal olsa ne olacak ki . Kaç tanesini izliyoruz zaten. Akşam evde açıyorum TV'yi bir iki tane dizi maç varsa maç ya da bir iki belgesel izleyip yatıyorum. Tabi ki gönül en iyisini istiyor ama bazen içimdeki canavarı bir köşeye koyup mantıklı düşündüğümde elimizdeki de fazlası ile yetiyor zaten. Ben de LCD var ve inan uydu ve kablo tv'nin yayın kalitesinden memnunum. Ayda yılda 1 tane HD belgesel izlemek için Teledünya ya o kadar para bağlamak mantıklı gelmiyor bana. Ne zaman HD kanal sayısı artar o zaman alınır işte Benim Türksattan tek istediğim şey internet tarifelerini biraz düşürsünler ... 1 Mb bağlantıyı 39 YTL'ye alıyorum ama gönlümden geçen aynı paraya en azından 3 Mb falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sympatique -- 25 Kasım 2008; 23:01:26 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Sympatique

....
    Benim Türksattan tek istediğim şey internet tarifelerini biraz düşürsünler ... 1 Mb bağlantıyı 39 YTL'ye alıyorum ama gönlümden geçen aynı paraya en azından 3 Mb falan

Aynen katılıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sympatique

Boşver arkadaşım 300 değil 3000 kanal olsa ne olacak ki . Kaç tanesini izliyoruz zaten. Akşam evde açıyorum TV'yi bir iki tane dizi maç varsa maç ya da bir iki belgesel izleyip yatıyorum. Tabi ki gönül en iyisini istiyor ama bazen içimdeki canavarı bir köşeye koyup mantıklı düşündüğümde elimizdeki de fazlası ile yetiyor zaten. Ben de LCD var ve inan uydu ve kablo tv'nin yayın kalitesinden memnunum. Ayda yılda 1 tane HD belgesel izlemek için Teledünya ya o kadar para bağlamak mantıklı gelmiyor bana. Ne zaman HD kanal sayısı artar o zaman alınır işte Benim Türksattan tek istediğim şey internet tarifelerini biraz düşürsünler ... 1 Mb bağlantıyı 39 YTL'ye alıyorum ama gönlümden geçen aynı paraya en azından 3 Mb falan

ama şu anda 1 MB limitsizi Kablo İnternet'ten daha ucuza alabileceğiniz bir firma yok zaten

• ben tellcom abonesiyim

1mb limitli ADSL aboneliğim vardı 15 ytl idi.
    iki ay önce 1mb upload - 1 mb download limitsiz Quicknet i 9 ytl ye bağlattım.
    http://www.tellcom.com.tr/quiknet/

bilginize
  • quote:

Orjinalden alıntı: dhumbayef

ben tellcom abonesiyim

bilginize

ama sizin dediğiniz kampanya fiyatı. 4 ay 9,99 TL, sonra 49 TL. Kablointernet ise her zaman 39 TL.
  • Malesef avrupa bu konuda aşmış.
    eşimin ailesi londra'da yaşıyor.2 yıllık taahhüt ile ayda 40 sterlin ödeyerek 16 megabit sınırsız internete abone oldular.Yanında da acer aspire gemstone blue laptop hediye ettiler.vista home premium mu istersin bluray player mi yoksa full hd ekranmı?? 3000 dolardan aşağı değil makina...
    ahh ahh bizi burda sömürüyorlar abi yaaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: yasinaka

Malesef avrupa bu konuda aşmış.
    eşimin ailesi londra'da yaşıyor.2 yıllık taahhüt ile ayda 40 sterlin ödeyerek 16 megabit sınırsız internete abone oldular.Yanında da acer aspire gemstone blue laptop hediye ettiler.vista home premium mu istersin bluray player mi yoksa full hd ekranmı?? 3000 dolardan aşağı değil makina...
    ahh ahh bizi burda sömürüyorlar abi yaaa

bafiliyorlar desek daha doğru
  • bafilemek
  • bildiğin geçiyorlar işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: dej

bildiğin geçiyorlar işte

yeah bişey daha öğrendik çok yararlı bi konu olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzzy222

quote:

Orijinalden alıntı: dej

bildiğin geçiyorlar işte

yeah bişey daha öğrendik çok yararlı bi konu olmuş

bafinin kralı hemde
  • quote:

Orijinalden alıntı: fıratbozkurt

quote:

Orjinalden alıntı: dhumbayef

ben tellcom abonesiyim

bilginize

ama sizin dediğiniz kampanya fiyatı. 4 ay 9,99 TL, sonra 49 TL. Kablointernet ise her zaman 39 TL.

Tellcom'un 10mbps sinirsiz fiyati 49 TL. (Ilk 2 ay, 9.99 TL) 1mbit sinirsiz tarifesini de web sitesinde hic gormedim. Cok onceden mi vardi o baglanti hizi?

• @fujivelvia
    O mesajı yılbaşında yazmışım ben. Yılbaşından bu yana o kadar çok şey değişti ki artık Tellcom bile yok. Superonline ile birleştirdiler Tellcom'u. Konuya dönecek olursak o mesajı yazdığım sırada fiyatlar belirttiğim gibiydi. Daha sonra önce 1 MB tarifeleri kaldırdılar, sonra da 5 MB tarifesini kaldırdılar. Şu anda en düşük tarifeleri de 10 MB. 10 MB 5 GB kotalı interneti 29 TL'ye veriyorlar. İnsan imrenerek bakıyor tarifelere...

http://www.superonline.net/bireysel/ucretlendirme/superfiber-double.aspx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tegora -- 21 Eylül 2009; 15:22:25 >
  • @fıratbozkurt evet ben de o adrese bakip yazmistim ama mesajnizin tarihine bakmamistim.
  • hd stb cihazının tuner işlevi de var mı? ya da şöyle soriyim: hdmi girişi olan bir MONİTÖR'e hdmi-hdmi şeklinde bağlanırsa görüntü verir mi? (nerden uyduruyorsun derseniz; bazı receiver'larda bu mümkün olabiliyor bildiğim kadarıyla)
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.