Şimdi Ara

SSANGYONG ACTYON SPORTS 4X4 MÜ 4X2 Mİ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
12.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Actyon sports almaya karar verdım, Fakat takıldıgım nokta 4x2 mı 4x4 mu alsam .Genelde aracı sehır ıcınde kullanıcam oyle offroad gıbı kuulanabılecegım bır zamanımın oldugunu dusunmuyorum 4x4 olması cok gereklımıdır sızce yada ne gıbı bır farklılıgı vardır eksıklıkmıdır 4x4 olmaması bu tarz bır arac ıcın.
    Degerlı goruslerınızı beklıyorum sımdıden tesekkur ederım ...

Saygılarımla .....

• hepsini test etmistim gectigimiz aylarda ... eger full olan 18" jantli deri doseme vs yani en ust donanim olani almayacaksaniz 4x2 oneririm ...
    ayrica vergi avantaji da mevcut 4x2 de ...
  • Öncelikle Merhaba,

Offroad yapmıycam dedıgınıze gore 4x2 sızın ısınızı fazlasıyla gorecektır. Zaten arac kasa olarak SUV dan bozma SUT oldugundan ( yanı halk dılıyle cıp olarak tasarlanmıs bır kasanın arkası kesılerek pıck up a uygulanması oldugundan ) yol tutusuda gayet basarılı arcclardır bu Actyon Sport lar. Bu durumda bulundugunuz bolgede kar camurda cok yoksa ne gerek var 4x4 e dıyor, genede gonlunuzce bır karar vermenızı dılıyorum...

Saygılarımla,
  • Bir örnek vererek açıklamak istiyorum konuyu. jip üreten A Firması bir modelinde müşterilerinden şikayetler geldi. arazide şu sıkıntısı var falan diye. ancak Türkiyeden herhangi bir şikayet gelmiyor. konuyu araştırmışlar. jipleri arazide değil şehir içinde kullandıkalrı için şikayet gelmiyormuş.

Senin de söylemene göre 4*4 alman bence mantıksız. ben arazide kullanıyorum söylediğin aracı. ancak 4*2 sini aldım. yetiyorda bana.

Saygılarımla.
  • Kullanan arkadaşlar varsa bu aracı gerçek anlamda yakıtını hesapladınızmı acaba şehir içinde tam anlamıyla ne yakıyor.

Bir sorum daha olacak bu aracın 4x4 olanında sureklı 4x4 acık kullanan varmı herhangı bır sıkıntı oluyormu sureklı kullandıgınızda?

Saygılarımla...
  • o arabanın piyasası eksilerde..

4.4
  • Bu araclarda surekli 4x4 kullanmanin geregi yok zaten ... 3 modu var ...
    4x2
    4x4 hizli
    4x4 yavas

sehir icinde kullanacaksaniz 4x2 kullanmalisiniz, yakit tuketiminde cok farkeder cunku 4x2 ile 4x4 ...
    kisaca ilk mesajda soyledigim gibi actyon sports un top modeli var bi tane deri doseme, isitmali koltuklar, 18" jant, elektrikli katlanir ayna vs gibi full donanim olan bu donanim 4x4 ... eger bunu alacaksaniz 4x4 tamam yani bu donanim icin alinir ... ama daga tasa cikmayacaksaniz, sehir ici kullanacaksaniz diger modeller icin 4x4 un size hicbir getirisi olmaz hatta vergide goturusu olur ... tam bilmiyorum ama 4x2 nin yillik vergisi 700 kusur 4x4 un 1.600 lira filan olmasi lazim ...
  • Arkadaşlar teşekkür ediyorum değerli yorumlarınız için... 4x4 a/t 6 modelini aldım siyah cuma günü teslim edicekler aracı.İki model arasında çok gittim geldim ama 4x4 modeli daha fazla kafama yattı , bu aslında şeye benziyor x markanın yeni çıkmış bılmem kac megapixellik kameralı telefonunu alıyorsun alma sebebin ise kamera pixelinin yuksek olması belkı aldıktan sonra telefonun ustundeki kamerayı ne kadar kullanmışızdırki bu buna benziyor aslında hepinize teşekkür ediyorum....

Saygılarımla.....
  • selam arkadaşlar benim de sorum şu; kuzenim de 4x4 kamyonet kullanıyor hafif yağışlı havada 4x2 modunda şehir içinde giderken aracın kaydığını bunun da sebebinin aracın arkadan çekişli olduğunu söyledi kendisi L200 kullanıyor öğrenmek istediğim gerçekten yağışlı havada böyle sıkıntı yapar mı bende ssanyon actyon sports 4x2 almayı düşünüyorum ama bu durum beni tedirgin etti. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...
  • Bende test sürüşü yaptım 4*4 olsa bile sanırım hiç kullanmazdım.,araç hem hantallaşıyor hemde tüketim artıyor.
    sadece çok karlı havalarda 3-5 gün kullanılmak üzere 4*4 almaya gerek yok bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyasalli

selam arkadaşlar benim de sorum şu; kuzenim de 4x4 kamyonet kullanıyor hafif yağışlı havada 4x2 modunda şehir içinde giderken aracın kaydığını bunun da sebebinin aracın arkadan çekişli olduğunu söyledi kendisi L200 kullanıyor öğrenmek istediğim gerçekten yağışlı havada böyle sıkıntı yapar mı bende ssanyon actyon sports 4x2 almayı düşünüyorum ama bu durum beni tedirgin etti. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...

mitshubishi l200 arkası makaslı bir araçtır ve yağışlı havada kayabilir kullanmadığım için bir şey diyemem ama makaslı araçlarda bu durum mevcut

actyon sports da ise böyle bir şey yok 7 aydır kullanıyoruz zaten actyon sports sut bir araçtır kamyonet görünmesine rağmen binek araçtır arkada süspansiyon var makas yok yol tutuşuda gücüde çok çok iyi aracın

yollarda oldukçada çoğaldı bu araçlar test ediniz başka bir şey demiyorum.......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f-a-t-i-h -- 9 Şubat 2011; 20:02:42 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.