Şimdi Ara

Bir Kızın Sizi Sevdiğini Nasıl Anlarsınız? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
9
Favori
153.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bkaakco

Ya abiler acil yardımınıza ihtiyacım var. Ben daha bu hafta okula yeni başladım. Bir kız var çok güzel bana bayağı yaklaşıyor yani elini değdirmeler yaslanmalar konuşmalar el uzatmalar falan. Sizce durum nedir? Lütfen yorumlarınızı bekliyorum...

oo sn kızı ayartmıssın abi
  • quote:

Orijinalden alıntı: McHero

quote:

Ya abiler acil yardımınıza ihtiyacım var. Ben daha bu hafta okula yeni başladım. Bir kız var çok güzel bana bayağı yaklaşıyor yani elini değdirmeler yaslanmalar konuşmalar el uzatmalar falan. Sizce durum nedir? Lütfen yorumlarınızı bekliyorum...

Bravo yani 1 sene geçti olayın üzerinden. Kız bana gerçekten aşıkmış ama yüz vermedim.

• quote:

quote:

git teklıf et
    sonra ben senı arkadas olarak gordum hep desın
  • quote:

quote:

quote:

Bravo yani 1 sene geçti olayın üzerinden. Kız bana gerçekten aşıkmış ama yüz vermedim.

yapma ya yazık olmus

• Evet yazık oldu. Artık önümüze bakacağız.
  • off of ne zor bu erkekleri anlamak
  • nese allah daha güzelini nsip etsin
  • BU ARADA BEN NASIL ANLAYACAĞINIZI BİLİYORUM SİZİNLE KONUŞURKEN YÜZÜNDE HEP GÜLÜMSEME OLURSA SİZDEN HOŞLANIODUR BNİM BAŞIMA COK GELDİ AMA HİÇ BİRİDE GÜZEL DEİLDİ

• quote:

Orijinalden alıntı: *nameless*

off of ne zor bu erkekleri anlamak

niye ki ?

hep kızların mı böyle anlamsız seviyomuş da sevmiyormuş gibi davranışları yapması gerekiyo
    />
  • Bunlar boş işler.İlerleyin artık ya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: canemre.cagin

beyler ben size çok açık ve net soracağım cevap verirsniz ço sevineceğim çünkü ona göre davranacağım
    şimdi ben lise 1e başladım bu sene ve bizim okulda yine aynı 9.sınıflarda bi kız var zamanında faceden filan eklemişiz birbirimizi kızda hafif popüler sayılır he, ondan sonra şu son 2 haftadır ne olduysa ilk gün günaydın dedi 2.gün ben sırada ne sölüyosam cevap filan vermeye başladı daha ileriki günlerde sırada yanıma gelmeye başladı saçma konuşmalar beni görünce gülümsüyo durum uygun olursa bişey söylüyo ama facede filan durumlarımı 40 yılda bir beğeniyo sınıfıma geldi mesela dün adımı sordu tamam bulduk filan diyo noluyo dostlar cevap pls :)

kardeş sana gülümsüyosa var bişiler bana öyle yapanların hepsi hoşlanıomus benden

• harikasınız hacilar
  • Dersinize çalışın bakim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zrb

Dersinize çalışın bakim.

çok doru
  • quote:

Orijinalden alıntı: *nameless*

quote:

Orijinalden alıntı: zrb

Dersinize çalışın bakim.

çok doru

Bizde yanlış olmaz.
    Olduysa da yanlışlıkla olmuştur.

• gecenin 11-12 sinde ne dersi yaw
  • Anlayamazsıııın ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saralondé

Anlayamazsıııın ;)

Kızlar sevmeyi bilmiyor onun için anlayamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

Anlayamazsıııın ;)

Yoo :)) Severiz biz de :) Anladıgınız kadarından daha cok severiz hemde. Ama bi an en ihtiyac duydugunuz o anda elini tutmazsınız yanında olacak erkekliği göstermezsiniz ya işte o yüzden göstermeyiz bir daha sevgimizi. kapımıza kırk kere gelseniz de bir kere yalnız bırakmışsınızdr. o yüzden ne kadar sevdiğimizi anlamaya calısmayın, kendinizin ne kadar güçlüklere direnebilcek kapasitede bir erkek oldugunuzu anlayın yeter. o zaman görürsünüz sevmiş mi sevmemiş mi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

Anlayamazsıııın ;)

Yoo :)) Severiz biz de :) Anladıgınız kadarından daha cok severiz hemde. Ama bi an en ihtiyac duydugunuz o anda elini tutmazsınız yanında olacak erkekliği göstermezsiniz ya işte o yüzden göstermeyiz bir daha sevgimizi. kapımıza kırk kere gelseniz de bir kere yalnız bırakmışsınızdr. o yüzden ne kadar sevdiğimizi anlamaya calısmayın, kendinizin ne kadar güçlüklere direnebilcek kapasitede bir erkek oldugunuzu anlayın yeter. o zaman görürsünüz sevmiş mi sevmemiş mi.

Ya biz? :/ Belki bizim ihtiyacımızda da kız kısmısı sırt çevirmiştir. Kızlar sadece daha hassas, gülün dikeni hafiften tenine batsa kıyametten bir ses duyulur, erkek ise çividen bir tabutta yaşar ama kız sırtını döndü diye pes etmez

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.