Şimdi Ara

----- 207 SW OUTDOOR -----bilgi ve paylaşımlar----

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
608
Cevap
11
Favori
115.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 2007 model station wagon 10 000 km de aracı alma arifesindeyim,... sebebi ise mevcut olan 2006 , 206 hdi aracıma iyi fiyat vermeleri...

sizce ederi nekadardır? ayrıca station wagon aracın dezavantajları varmıdır? teşekkürler...

2007 sw için 26 000 ytl denildi, araç metalik boya...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ak2n -- 28 Kasım 2008; 10:02:59 >

• Silifke sanayiden şasi numarasıyla monreo amortisör sipariş etmiştim geçen hafta. İki gündür yeni arka amortisörlerle silifke gülnar arası virajlı yollarda test etme imkanım oldu. Viraj kabiliyeti arttı kesinlikle. Arabanın arkası daha stabil. Konfor aman aman olmasada daha iyi diyebilirim. Sonuçta yaylar çok sert. Amortisör fiyatları çifti 250 değişim işcilikte 50 tl.
  • Arkadaşım herhalde 207 sw outdoor demek istedin. O fiyata alabiliyorsan çok iyi . Aynı aracı ben 4 aydır kullanıyorum. Bildiğin peugeot klasiğinde bir araç , dış görünüm olarak göze daha hoş geliyor. Arkası diğer modellerden yüksek olduğu için virajlarda biraz dikkat etmek gerekir. Ayrıca ben aracımı satsam o fiyata kesinlikle vermem. En az 30.000 ytl derdim. Tekrar ediyorum, eğer araç kazalı falan değilse fiyat çok çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayancıklı -- 24 Kasım 2008; 16:17:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayancıklı

Arkadaşım herhalde 207 sw outdoor demek istedin. O fiyata alabiliyorsan çok iyi . Aynı aracı ben 4 aydır kullanıyorum. Bildiğin peugeot klasiğinde bir araç , dış görünüm olarak göze daha hoş geliyor. Arkası diğer modellerden yüksek olduğu için virajlarda biraz dikkat etmek gerekir. Ayrıca ben aracımı satsam o fiyata kesinlikle vermem. En az 30.000 ytl derdim. Tekrar ediyorum, eğer araç kazalı falan değilse fiyat çok çok iyi.
    teşekkürler...

araçı tanıdık vasıtasıyla alacağım için bu fiyatı verdiler,...

sanırım bu aracı kaçırmamakta fayda var,.. 206 dan zaten memnundum amacım biraz daha iyi ve genişiyle değiştirmekti,...

sanırım güzel bi seçim olacak...

saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: ak2n

teşekkürler...

araçı tanıdık vasıtasıyla alacağım için bu fiyatı verdiler,...

sanırım bu aracı kaçırmamakta fayda var,.. 206 dan zaten memnundum amacım biraz daha iyi ve genişiyle değiştirmekti,...

sanırım güzel bi seçim olacak...

saygılar...

Alıntıları Göster
    Şimdiden hayırlı olsun diyeyim, sanırım forumda bu araca sahip 2. kişi olacaksınız.
  • quote:

Şimdiden hayırlı olsun diyeyim, sanırım forumda bu araca sahip 2. kişi olacaksınız.

Alıntıları Göster
    teşekkürler...

sanırım sıfır olarak alacağım,...

sebebi ise bana verilmek istenen test arabasıymış!...

renk olarak tavsiye edeceğiniz bi renk varmı? ben kırmızı diye düşünüyordum malesef kırmızı ve metalik yokmuş...

çevredede outdoor araç sayısı az olduğu için görerek tercih etmek zor oluyor,...

sanırım burada sadece bizler yer alacağız ...

görüşmek üzere...

• quote:

teşekkürler...

sanırım sıfır olarak alacağım,...

sebebi ise bana verilmek istenen test arabasıymış!...

renk olarak tavsiye edeceğiniz bi renk varmı? ben kırmızı diye düşünüyordum malesef kırmızı ve metalik yokmuş...

çevredede outdoor araç sayısı az olduğu için görerek tercih etmek zor oluyor,...

sanırım burada sadece bizler yer alacağız ...

görüşmek üzere...

Alıntıları Göster
    ak2n , renk konusundahttp://www.peugeot.com.tr/configure/Showrooms/src.php?id=64588 bu aracın rengi çok daha gösterişli duruyor, sanırım bu rengin adı köpekbalığı grisi veya aytozu grisi olması lazım. Ben alırken bu renkler ellerinde olmadığı için siyah renk almıştım ama sonra çok pişman oldum. Siyah renk çok bakım gerektiren bir renk birde en ufak tırnak sürtmesinde bile çiziliyor. Mahsuru yoksa araç kaça mal olucak ?

• quote:

ak2n , renk konusundahttp://www.peugeot.com.tr/configure/Showrooms/src.php?id=64588 bu aracın rengi çok daha gösterişli duruyor, sanırım bu rengin adı köpekbalığı grisi veya aytozu grisi olması lazım. Ben alırken bu renkler ellerinde olmadığı için siyah renk almıştım ama sonra çok pişman oldum. Siyah renk çok bakım gerektiren bir renk birde en ufak tırnak sürtmesinde bile çiziliyor. Mahsuru yoksa araç kaça mal olucak ?

Alıntıları Göster
    mERHABA,
    Geçen gün böyle bir aracın sigortasını yaptık. 2008 modeldi. Benim de çok hoşuma giden bir model olduğundan araç sahibi ile biraz sohbet ettik. Kendisinin daha öncede 306 kullanıcısı olduğunu ama ondaki memnuniyetini bu araçta bulamadığını belirtti. Öncelikle içeriye çok ses aldığından yakındı. Özellikle lastik sesinin çok rahatsız ettiğinden bahsetti. Ayrıca yoltutuşunun da iyi olmadığını söyledi. Tabii SW bir aracın yoltutuşu ile HB bir aracın yol tutuşu bir olmaz dedim bende.
    Arka cam çıta lastiklerinin daha 8 aylık araçta yarıldığını ve deforme olduğunu söyledi.

Bana göre plastiklerin deforme olması sorun değilde, gerçekten içeriye çok ses alıyorsa bu sorun.

Motor performansı, gücü ile ilgili ise had safhada memnuniyetini belirtti.

www.limonsigorta.com

• quote:

Alıntıları Göster
    bende pejo sitesinde geziyordum, köpekbalığı gri renk olması lazım,.. en güzel renk bence,...

siyah gerçekten zor,...

neyse araç için şu an aralık fiyatlarını bekleyin diyorlar, kısa bi süre kaldı mutlaka detayları aktarırım,...

siz araçtan memnunsunuz sanırım,... 207 lerin kronik bi sorunu mevcutmu bilginiz varmı?

ayrıca mazur görün ama 207 ile outdoor arasında iç dizayn veya farklı yöndeki değişiklikleri neler...

saygılar...

• quote:

bende pejo sitesinde geziyordum, köpekbalığı gri renk olması lazım,.. en güzel renk bence,...

siyah gerçekten zor,...

neyse araç için şu an aralık fiyatlarını bekleyin diyorlar, kısa bi süre kaldı mutlaka detayları aktarırım,...

siz araçtan memnunsunuz sanırım,... 207 lerin kronik bi sorunu mevcutmu bilginiz varmı?

ayrıca mazur görün ama 207 ile outdoor arasında iç dizayn veya farklı yöndeki değişiklikleri neler...

saygılar...

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ak2n

siyah gerçekten zor,...

saygılar...

ak2n , 207 ile outdor arasında dış kasa dışında hiç bir fark yok. Araçtan memnun musunuz diye sorarsanız bir daha peugeot mu tövbe...Arkadaş yukarıda araçta ki kronik sorunları anlatmış. Bugün araç alacak olsam bu kesinlikle peugeot olmaz. Bu kadar süspansiyonu sert ve hergün bir tafafından ses gelen araç görmedim. Bu aracın sadece dış yapısı göze hoş geliyor. Açıkçası ben bu peugeotnun araçlarına ısınamadım.

• quote:

quote:

siyah gerçekten zor,...

saygılar...

ak2n , 207 ile outdor arasında dış kasa dışında hiç bir fark yok. Araçtan memnun musunuz diye sorarsanız bir daha peugeot mu tövbe...Arkadaş yukarıda araçta ki kronik sorunları anlatmış. Bugün araç alacak olsam bu kesinlikle peugeot olmaz. Bu kadar süspansiyonu sert ve hergün bir tafafından ses gelen araç görmedim. Bu aracın sadece dış yapısı göze hoş geliyor. Açıkçası ben bu peugeotnun araçlarına ısınamadım.

Alıntıları Göster
    tarafsız yazmışsınız, teşekkürler....

pejo gerçektende ilk kullanımda iyi ama sonrasında rahatsızlık veren bi araç...

içeri gürültü olayı gerçektende rahatsız edici 206 aracımdan tek memnuniyetsizliğimi soran olursa sadece gürültüyü içeri alması diye yorumluyorum...

şimdi kararsızlığım arttı,... zaten bravo ve 207 arasında düşünceliydim... acaba bravo dahamı iyi?... oda muallakta...

gel şimdi çık işin içinden...

• quote:

Orijinalden alıntı: oluşumbilgi

mERHABA,
    Geçen gün böyle bir aracın sigortasını yaptık. 2008 modeldi. Benim de çok hoşuma giden bir model olduğundan araç sahibi ile biraz sohbet ettik. Kendisinin daha öncede 306 kullanıcısı olduğunu ama ondaki memnuniyetini bu araçta bulamadığını belirtti. Öncelikle içeriye çok ses aldığından yakındı. Özellikle lastik sesinin çok rahatsız ettiğinden bahsetti. Ayrıca yoltutuşunun da iyi olmadığını söyledi. Tabii SW bir aracın yoltutuşu ile HB bir aracın yol tutuşu bir olmaz dedim bende.
    Arka cam çıta lastiklerinin daha 8 aylık araçta yarıldığını ve deforme olduğunu söyledi.

Bana göre plastiklerin deforme olması sorun değilde, gerçekten içeriye çok ses alıyorsa bu sorun.

www.limonsigorta.com

Alıntıları Göster
    bilgi için teşekkürler...

quote:

Orjinalden alıntı: oluşumbilgi

mERHABA,

www.limonsigorta.com

• quote:

bilgi için teşekkürler...

quote:

Orjinalden alıntı: oluşumbilgi

mERHABA,

www.limonsigorta.com

Alıntıları Göster
    DAHA ÖNCE 206 KULLANDIGINIZ İÇİN AZ COK peugeot arabaların kötü yanlarını biliyorsunuzdur.bende 206 sahibiyim.

ama 207 den 206 ya nazaran daha çok memnun olacagınızı dusunuyorum.çünkü bazı eksıksıklıklerın giderildiğini duydum.bide aldıgınız fiyat baya iyi bence düşünmeyin derim. outdoor da geniş olmasında dolayı cok güzel bir araç...

iyi günler.

bide genişlik sizin için önemliyse honda jazz a bakın derim.sınıfının en geniş aracıdır. görsel olarakta güzel bence...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nefmat -- 25 Kasım 2008; 17:24:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nefmat

DAHA ÖNCE 206 KULLANDIGINIZ İÇİN AZ COK peugeot arabaların kötü yanlarını biliyorsunuzdur.bende 206 sahibiyim.

ama 207 den 206 ya nazaran daha çok memnun olacagınızı dusunuyorum.çünkü bazı eksıksıklıklerın giderildiğini duydum.bide aldıgınız fiyat baya iyi bence düşünmeyin derim. outdoor da geniş olmasında dolayı cok güzel bir araç...

iyi günler.

bide genişlik sizin için önemliyse honda jazz a bakın derim.sınıfının en geniş aracıdır. görsel olarakta güzel bence...

Alıntıları Göster
    golf akan golf.balayına değil alayına tsi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucanhoroz -- 25 Kasım 2008; 19:32:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ucanhoroz

Alıntıları Göster
    vallaha sen bitanesin...

golf 4 ten sonra golfe biraz uzak balıyorum, daha doğrusu vw bana biraz uzak, yaklaşmıyor bi türlü...

ayrıca bendeki pejoyu verip araç alacağım için pejo düşünüyorum... bakalım neler olacak kasım ayı bitmek üzere...

+ 207 için haklısınız mutlaka 206 dan daha iyi şekilde dizayn ve hataları giderilmiştir,...

şu ana kadar hala outdoor' da kararlıyım, azönce 207ye baktım ama büyüklük açısındar outdoor önde...+esp iyi olur bence...

fikirlerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler...

quote:

Orjinalden alıntı: ucanhoroz

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    bu arada neye niyet neye kısmet,... hep hedefte focus vardı...

umarım pişman olmam...
  • quote:

bu arada neye niyet neye kısmet,... hep hedefte focus vardı...

umarım pişman olmam...

Alıntıları Göster
    Outdoorların arka camları manuel galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

Outdoorların arka camları manuel galiba

Alıntıları Göster
    yeni jazzı incelemeni tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliserpil2006

Alıntıları Göster
    haklısınız fakat azda olsa orta büyüklükte araç bakıyorum, yinede teşekkürler...

quote:

Orjinalden alıntı: aliserpil2006

• quote:

haklısınız fakat azda olsa orta büyüklükte araç bakıyorum, yinede teşekkürler...

quote:

Orjinalden alıntı: aliserpil2006

Alıntıları Göster
    arkadaşlar 207 outdoor aramıza tam olarak nezaman katıldı bilginiz varmı?

teşekkürler...
  • quote:

teşekkürler...

Alıntıları Göster
    quote:

teşekkürler...

2007 şubat -mart aylarında.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.