Şimdi Ara

Refleksler Nasıl Gelişir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
15.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar, kaleciyim ancak reflekslerim pek kuvvetli değil.

Reflekslerimi geliştirmek için neler yapabilirim?

• Pinpon topuyla deniyorum ben arkadaşlar yakın mesafeden çok hızlı bir şekilde atıyorlar tek elimle tutmaya çalışıyorum..
  • tik edin.
  • babam 18 yıllık kalecidir bende kalecilik yaptım daha önce

babamın bana öğrettiği bir şey var

penaltılarda asla şansa atlama köşelere,penaltı olduğunda kaleye geç ve sadece topa bak

oyuncunun ayaklarına sakın bakma yanılırsın, ayakları görme topa bak sadece iyice konsantre ol ve topun gittiği yöne doğru atla, şansa bi yere atlama

refleksler için FearFroMe doğru söylemiş, ama ayrıca bi arkadaşın varsa yakından eliyle hızlı bi şekilde atsın öyle tutmayı dene
  • Çok teşekkürler.

@To die, karşı karşıya pozisyonlarda çok gol yiyorum. Babanızın bunun için de bir tavsiyesi olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bidesen -- 21 Kasım 2008; 19:27:33 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: baykagan

Çok teşekkürler.

@To Die, karşı karşıya pozisyonlarda çok gol yiyorum. Babanızın bunun için de bir tavsiyesi olabilir mi?

Tekmeye kafa uzat diyo babam
  • quote:

Orjinalden alıntı: baykagan

Çok teşekkürler.

@To die, karşı karşıya pozisyonlarda çok gol yiyorum. Babanızın bunun için de bir tavsiyesi olabilir mi?

pm attım
  • ben lisede okulumun kalecisiydim

penaltılara kalan bir maçta 5ten 2 kurtardım, 1 dışarı attı
    7metrelik orjinal kalede.

beden hocam ufak bir tüyo verdi onun sayesinde tam köşelerden 2 tane çıkardım

rakip topa gelirken sağa veya sola doğru bir adım atar gibi yaptım.
    topa vurduğunda ise tam zıt yöne tüm gücümle zıpladım..
    direkle çizginin birleştiği yerden çıkardım ikisini de

penaltıyı kurtardıktan sonra ortasahada kenetlenmiş arkadaşlarının sana doğru koşmaya başlaması harika bir olay
  • Biz de nizami kalelerde oynayacağız ancak daha penaltı aşamasında değilim.

Daha çok oyun içi taktik verirseniz memnun olurum.

Not: Antremanlarda kendimi göstermem gerekiyor, kaleler normal halısaha kalesi olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bidesen -- 21 Kasım 2008; 20:18:09 >
  •  Refleksler Nasıl Gelişir?

• Volkan gibi ona buna tekme at.Vücud'da varsa hava ada yapmış olursun.
  • @Millennium ağlıcam sımdı :D BU NE MİZAH'DIR ! :D Spider-man 3 :D
  • Bi tane adam tut bana sık sık vur de 2 3 hafta sonra gör
  • sana bi taktik bu arada bende kaleciyim

Rüştü gibi ceza sahası dısında adamın kafaya ucan tekme at sonra seken topa roveşata cek
  • Teşekkürler.

Görünen o ki Konu Dışı'nda halâ bir değişiklik yok. Yardım eden, etmeyip saçma gırgırlara vuran herkese çok teşekkürler.

@Millenium:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bidesen -- 21 Kasım 2008; 20:58:19 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: To die

refleksler için FearFroMe doğru söylemiş, ama ayrıca bi arkadaşın varsa yakından eliyle hızlı bi şekilde atsın öyle tutmayı dene

Evet arkadaşlar pinpon topunun çok yararını göreceksiniz yakın mesafeden hızlı atıldığında tutmak zordur birde belli bir yönde gitmez bu yüzden tutması çok zordur siz elinizi kaldırdığınızda top çoktan geçmiş olur okulda bunu deneyebilirsin
  • Bende kaleciyim ve yarın maçım var.Penaltılarda benim taktiğim hızla sağ çapraza veya sol çapraza zıplarım topa vurulduğunda hem açıyı kapatırım hem topa zıplarım.Karşı karşıya ise adamın üstüne git ama sağlam git ve hızlıca yat ayaklarına zaten sen gelirken üstüne bir anda şut çekerse o anda reflekslerinle karşılaya bilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.