Şimdi Ara

Media Markt Optimum/Yenisahra 27 Kasım Perşembe 06'da açılıyor...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
0
Favori
35.118
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Haftaya perşembe (27 Kasım 08') sabah 6'da açılacak olan Media Markt Optimum/Yenisahra Outlet alışveriş merkezindeki kampanya fiyatlarından haberdar olan var mı?

Afişler her tarafa asılmış fakat herhangi bir katalog dönmüyor ortalarda. İnternet'te bununla ilgili bilgi yok. Eğer kampanya fiyatlarından haberimiz olursa bu konu altından yazalım. Ben arkadaşlarla geceden sıraya girmeyi düşünüyorum.

• bu millet akıllanmaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkseed

bu millet akıllanmaz.

• birbirini ezip öldürmek bedavaymış
  • Naaapak çelik yelek ve kaskla gidek mi gece orda yatak mı avratları pandikleyek mi camları kırıp tv'leri sökek mi
  • valla bu soğukta orda durmak cesaret ister.
    ankarada gece çok soğuk bir haftadır. üstüne para verseler gece yinedurmam
  • quote:

Orjinalden alıntı: ankarametinerr

valla bu soğukta orda durmak cesaret ister.
    ankarada gece çok soğuk bir haftadır. üstüne para verseler gece yinedurmam

ankara da değil istanbul da açılıyor. Ama burada şu sıralar soğuk.
  • Burhan AltinTÖP ü göndermek lazım
  • Göya indirim için o rezaleti çekeceğime gider normal fiyatından alırım..
  • LCD Tv ler ve notebooklar yüzde 50 indirimli olacakmış.

Ama daha ürünler ve avantajlar bile belli olmadan gece kalmayı planlayıp velev ki avantajlı ürünler dahi olsa o ürünlere açılışta sahip olup olamayacağını bilmeden -5 derecede 6 saat beklemenin zevki paha biçilemez!
    Paranın satın alamayacağı her şey içün Turkokart!
  • üç kuruş için orda eziyet çekip alman patronları eğlendirmenin anlamı yok

ümraniyedeki açılışta ürün alanlar ucuza mı aldılar şimdi?
    zevk alarak mı kullanıyorlarr cihazlarını acaba

Media Markt Optimum/Yenisahra 27 Kasım Perşembe 06'da açılıyor...
  • bu krizde millet hücüm ederse yine aynı görüntüler oluşursa fakire yoksula Allahtan sabır diliyorum bazılarına kriz mriz koymuyor çünkü
  • Hans ile Gretel i görüyoruz reklam panolarında izdiham da ezilecek vatandaş topluyorlar sokaklardan. Bakalım bilanço ne olacak

Tahminim 30 laptop, 20 lcd ucuz fiyattan satılıp geri kalan binlerce çeşit ürün fahiş fiyattan listelenip 06.00-10.00 saatleri arasındaki içeri girecem diye soğukta kuyruk bekleyen 2000 ziyaretçiden 1950 ziyaretçi avucunu yalarken, diğer 50 ziyaretçiden sağ kurtulanlar evlerine mutlu gidecekler.
  • İstanbul'u bilemeyeceğim ancak Ankara açılışından ben şahsen memnundum. Gerek düzenleme açısından gerek de ikram açısından oldukça düzgün olmuştu.

Bu laptopı 499 YTL'den almam da yanıma kâr kalmıştı.
  • İyi,iyi.Vatan,hb,tekno ve bilimumu bu krizde acı çeksin
  • gene klasik yamyamlık manzaraları görülecek desenize, duvardan tv leri sökenler, yere düşen laptopları birbirini öldüresiye kapmaya çalışanlar. va yamyamlar vay..
  • valla benim ev de ofis de çok yakın... foto makinemle gidip manzara mı çeksem :)
  • Ben Öğrenciyim valla 3 kuruş için geceden bile beklerim :D
  • DH gurubu yapalım.....Mangal götürürüz....Burgaz Yaş Üzüm Rakı (19.90).....hatta ...Nargile.....Captain Black ciğerdelen sigara filan....
    Ben de çadır da var ...o bölge müsaittir....Çarşambadan çadırı kuralım ...!!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selimhun -- 19 Kasım 2008; 14:30:56 >
  • avm e-5'in hemen yanı trafiğin halini düşünemiyorum bile.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.