DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Sizce Dünya´da Gerçekten Özel Güçleri Olan Insanlar Var Mıdır ?
75
Cevap
2
Favori
19.227
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Sizce Dünya´da Gerçekten Özel Güçleri Olan Insanlar Var Mıdır ?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 sonraki >>>
Giriş
      506 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:01:07
      Heroes´u cok izleyip gelmissin demeyin ciddi bir sey konusmak istiyorum , böyle dünyada özel yetenekleri olup saklayanlar ya da saklamayip bizim duymadigimiz var midir ? Acaba kendimizi mi kandiriyoruz sadece filmlerde olur bu diyerek , yoksa gercekten bu filmlerde mi olur , ne düsünüyorsunuz ? Özel güc derken , resim cizme yetenegi ya da asiri zekadan bahsetmiyorum , bildigimiz süper kahramanlarin yapabildikleri cinsten ?

• Yüzbaşı
      725 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:02:00
      ben aslında bir uzaylıyım desem

• Emekli Yönetici
      11180 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:03:39
      Babam, Heman'ın amca oğlu.

Hatasız kul, bugsız oyun olmaz. (Oyuncular Kulübü)
      Yalnızlık beni hayatım boyunca izledi. Barlarda ,arabalarda ,kaldırımlarda, dükkânlarda... Kaçış yok. Ben Tanrı'nın yalnız adamıyım. (Taxi Driver)
      Hayatta önemli olan ne kadar sert vurabildiğin değil, aldığın darbelere dayanıp devam edebilme dayanıklılığını gösterebilmendir. (Rocky)
      Eğer haberler doğru olsaydı, onları güzel kadınlara sundurmak zorunda kalmazdık. (Anonim)

• Binbaşı
      1090 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:03:50
      Özel güçleri olan vardır ama bizim sandığımız gibi bir özel güç değildir bence daha farklıdır. Mesela hisleri daha kuvvetli insanlar gibi ya da daha farklı enerjileri olan insanlar gibi olabilir bence.

• Yarbay
      5208 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:05:19
      İlkokulda bi arkadaşımda bu tür hayalleri çok kurardı hatta büyüyünce avuçlarının içine kablolar döşeyip ellerinden ateş püskürtmeyi bile düşünüyordu..Şimdi napıyordur kim bilir en iyi ark. larımdan biriydi

• Teğmen
      113 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:05:21
      "ben osurmadan s*çabiliyorum" espirisi hala yapılmamış dh formdan düşüyor

• Yarbay
      8622 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:05:27
      Kendi açtığı siteyi hackliyebiliyor.

• Teğmen
      205 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:05:36
      Bilim adamlarını şaşırtan 'Buzadam'

Adı Win Hof. Hollandalı. Ona "Buzadam" diyorlar: Çırılçıplak buz dolu küvetin içinde saatlerce kalıyor; üzerine sadece şort giyip çıplak ayakla Kuzey kutbu'nda yarım maraton, yani yaklaşık 21 kilometre koşuyor; kutup buzullarıyla kaplı dondurucu soğukluktaki suda 80 metre yüzerek Guiness Rekorlar Kitabı'na giriyor...

Soğuğa dayanıklı olduğunu 20 yıl kadar önce fark eden 48 yaşındaki Buzadam" Hof, doktorları şaşırtmaya devam ediyor. Hof, son olarak ayağında şort ve üzerinde kısa kollu gömlek olduğu halde Everest'e tırmandı. Olağanüstü şartlarda yaşayabilen insanlarla ilgili araştırma yürüten Dr. Ken Kamler, "Everest'e tırmanan bazı kişiler, ilki başarmak peşinde koşar ve çeşitli olumsuzluklar eşliğinde tırmanır veya yarıda bırakırlar. Ama Hof'un neredeyse çıplak tırmandığını duyunca kulaklarıma inanamadım. Nasıl yapıyor bilmiyorum. Doğrusu Hof akıl almaz biri" diye konuştu.

alıntı.

• Yarbay
      4608 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:05:48
      beyin dalgalarım ile insanların kafalarını patlatıp tekrar yerine dikebiliyorum

• Yüzbaşı
      367 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:07:12
      Bu konu bu dizinin ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor

Atletico Madrid
    • Yarbay
      6960 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:08:50
      discovery de vardı böyle program..hata bir türkde vardı eşref miydi neydi..gözleri doğuştan kör ama o çevrede olan her şeyi çizebiliyor...

Eşref Armağan (d. 1953, İstanbul) doğuştan görme engelli Türk ressam. Yaşamı boyunca görmediği nesnelerin maket modellerine parmak uçlarıyla dokunarak onları başarıyla resmedebilmiştir. 'The Colors of Darkness' isimli ödüllü belgesele konu olmuştur. Ayrıca Real Super Humans isimli belgeselde de aynı şekilde kendisinden ayrıntılı bir biçimde bahsedilmektedir. Hiç görmediği nesneleri dokunduktan sonra resmedebilme yeteneği nedeniyle Harward Üniversitesi nöroloji bilim dalından profesörler kendisinin beyin fonksiyonlarını incelemiş,bunun sonucunda Eşref Armağan'ın bir nesneye dokunduğunda beynindeki görülen cisimlerin algılanması ie ilgili bölümün harekete geçtiğine şahit olmuşlardır. Hakkında ünlü İngiliz bilim dergisi 'New Scientist'te makale yayınlanan Armağan yaşamını İstanbul'da kendisi gibi görme engelli eşiyle beraber sürdürmektedir. 1994 senesinde senesinde Joan Eröncel isimli otuz sene evvel Türkiye'de evlenmiş Amerikalı bir hanım ile tanışır. Joan, onun eserlerinin mükemmelliği karşısında hayran olur ve ona yardım etmeye karar verir. Hatta onun adına bir internet sitesi açar (tıklayınız) Şu an yenilenmiş bir sitesi daha bulunmaktadır

edit sylar yawww adamım beaaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swat882 -- 17 Kasım 2008; 21:08:54 >

DH 2007 Üyesi - BorderLINX Yurtdışı Alışveriş Rehberi - 2.El Dükkan
      Spotify Premium Kardeşiliği (HuS.TeR ve kirkyedi üyesi ile) - Netflix Kardeşliği (sky__walker ile)
      Xbox 360 Gamertag: Swat882dh - Steam: 882swat882 - Microsoft Surface Pro 3 - Galaxy S6 - LG G5- Xiaomi Mi 5
    • Binbaşı
      1589 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:12:18

quote:

Orjinalden alıntı: AppendiX

Kendi açtığı siteyi hackliyebiliyor.

• Yüzbaşı
      875 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:12:23
      öyle bişey olsa sen peygamber misin diye sorarlar adama bazı duyuları daha duyarlı ya da güçlü olabilir ancak daha fazlası olabileceğine inanmıyorum

Go Long, Go Deep, Go State!
    • Teğmen
      128 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:17:10
      frodo ve onun seçilmiş aşmış yürümüş gidip gelmiş kainatın gö......ne parmak atmış hocaefendi hazretleri varya daha ne olsun ama tabi adamlar evrensen kafa kağıtlarında dünya yazıyormu onu da bilemicem

!!sosyal mesaj yok!!
    • Yarbay
      3829 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:19:08

quote:

Orjinalden alıntı: symbi@n

Özel güçleri olan vardır ama bizim sandığımız gibi bir özel güç değildir bence daha farklıdır. Mesela hisleri daha kuvvetli insanlar gibi ya da daha farklı enerjileri olan insanlar gibi olabilir bence.

+++++++++

• Çavuş
      84 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:24:48
      sanmam

• Teğmen
      159 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:27:03
      olabilir de olmayabilir de

• Yarbay
      3990 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:28:34
      yokturrrrrrrrrrrrrr

Kaybetmek Oyunun Bir Parçasıdır...
    • Yarbay
      6159 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:39:28
      Ben şu Cris Angel'a çok şaşıyorum,aklım ermiyor yaptıklarının numara olabileceğine.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      17 Kasım 2008 21:39:30
      edwird in dedesi çok feci balgam atar eğer özel yetenek sayılırsa

• Çavuş
      68 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:50:02
      Star tvde verildi bir çocuk ev dükkan camı vs. dikkatlı baktığında gözlerinden çıkan gizemli bir şua ile camları kırıyordu hatta ailesi cam parası ödemekten muzdaripdiler.Bu olay gerçektir.

• Yüzbaşı
      595 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:55:06
      Ajdar var

ADLARIYLA GÜNEŞİ YÜKSELTENLER Ben birşey tavsiye edeceksem..Önce kendim denerim..Eğer gerçekten sorun yoksa tavsiye etmeye devam ederim(Bu söz bana aittir alıntı değildir)
    • Binbaşı
      1399 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:56:52
      Kaşık bükenler-zihin gücüyle bardak kıranlar-hatta bulutların yerlerini değiştiren adamlar var

17 Kasım 2008 21:58:35

quote:

Orjinalden alıntı: enl600

Star tvde verildi bir çocuk ev dükkan camı vs. dikkatlı baktığında gözlerinden çıkan gizemli bir şua ile camları kırıyordu hatta ailesi cam parası ödemekten muzdaripdiler.Bu olay gerçektir.

Videosu falan varmı?Varsa izleyelim.

Seher vakti garip garip bülbül öterken
      Kirpiklerin ok ok, yar yar cana batarken
      Cümle alem uykusunda yatarken
      Kimseler görmeden yar oy, yar oy - gel gizli gizli, gel gizli gizli
    • Çavuş
      68 Mesaj
      17 Kasım 2008 21:59:16
      Levitasyon olayı ile uçuyorlar nekadar doğru meçhul.

• Çavuş
      71 Mesaj
      17 Kasım 2008 22:00:56
      olmaz olurmu eşeğe ayıya dönüşen çok inasan gördüm

Vatan imar istiyor, zenginlik ve refah istiyor, bilim ve ustalık, yüksek uygarlık, hür düşünce ve hür yaşayış istiyor.
      Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
      Bu memleket tarihte Türk'tü, bugün de Türk'tür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.

• Yarbay
      5761 Mesaj
      17 Kasım 2008 22:01:52
      duyduklarımı söylüyorum sadece
      america'da 1 ada varmiş böyle özel gücleri olan insanları oraya koyup orda eğitiyorlarmiş felan
      özel güc derken mesela söyle örnek verim
      adam kagit parayı eliyle kıvırıp masanın üstüne atiyor ve masanın üstündeki o kagidi beyin gücüyle hareket ettirir bu tarz adamlar galiba
      duyduklarim bunlar

Yaşasın Demokrasi...
    • Yarbay
      2980 Mesaj
      17 Kasım 2008 22:05:48
      gelecekte olcagindan supem yok

• Binbaşı
      1763 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      L4st

17 Kasım 2008 22:06:21
      peygamber mucizilerini biliyormusun
      onlarda bir insandı düşün bakalım

• Yarbay
      6159 Mesaj
      17 Kasım 2008 22:10:17

quote:

Orjinalden alıntı: __koleksiyoncu__

Sen başlı başına bir mucizesin zaten.

• Yüzbaşı
      385 Mesaj
      17 Kasım 2008 22:10:32
      quote:

Orjinalden alıntı: OldNightDisco

Heroes´u cok izleyip gelmissin demeyin ciddi bir sey konusmak istiyorum , böyle dünyada özel yetenekleri olup saklayanlar ya da saklamayip bizim duymadigimiz var midir ? Acaba kendimizi mi kandiriyoruz sadece filmlerde olur bu diyerek , yoksa gercekten bu filmlerde mi olur , ne düsünüyorsunuz ? Özel güc derken , resim cizme yetenegi ya da asiri zekadan bahsetmiyorum , bildigimiz süper kahramanlarin yapabildikleri cinsten ?

Charles Manson

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yander -- 17 Kasım 2008; 22:10:49 >

17 Kasım 2008 22:13:09

quote:

Orjinalden alıntı: THESİMPSON

Ajdar var

Yıh Yıh Yıh

Eğer savaş kaybedilmişse bu benim umrumda bile değil. İnsanlar perişan olurlarsa olsunlar. Bir tek gözyaşı bile dökmem onlar için; onlar hiç bir şey haketmediler.
      Eğer bir millet özgür olacaksa;gurura,irade gücüne,meydan okumaya,nefrete,nefrete ve yine nefrete ihtiyaç duyar..
      Adolf Hitler
    • Yarbay
      2761 Mesaj
      17 Kasım 2008 22:14:07
      Bundan bir kaç sene önce ailemle ormanda bir araziye gitmiştik. Annemin bir akrabası götürmüştü bizi oraya. Ben daha önceleri böyle şeylere inanmazdım. Ama adam gözlerimin önünde bardakları filan oynatıyordu. Çok ürpermiştim.

• Binbaşı
      1475 Mesaj
      17 Kasım 2008 23:34:37

quote:

Orjinalden alıntı: oeste

Kaşık bükenler-zihin gücüyle bardak kıranlar-hatta bulutların yerlerini değiştiren adamlar var

kaşıgı bnde büküorm ne war onad özel yetenek değil sadece hilesi war

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sproob -- 17 Kasım 2008; 23:34:49 >

COMINGSOON
    • Yüzbaşı
      347 Mesaj
      17 Kasım 2008 23:57:11
      keşke olsa özel güç falan ne güzel olurdu

• Yüzbaşı
      350 Mesaj
      18 Kasım 2008 00:02:31
      özel güç diye birşey yok. ilizyon var.

GO "F" YOURSELF
      since 2005
    • Yüzbaşı
      453 Mesaj
      18 Kasım 2008 00:04:44
      rocco var ....

• Yarbay
      2711 Mesaj
      18 Kasım 2008 00:11:34

quote:

Orjinalden alıntı: __koleksiyoncu__

Peki ya geleceğin olucağından şüphen varmı

• Yarbay
      3422 Mesaj
      18 Kasım 2008 00:12:14
      Ben ossuruğumu istediğim şekilde ayarlayabiliyorum. Mesela istersem ses çıkarmamasını istersem kokmamasını istersem ikisini birden yapmamasını sağlayabiliyorum.

• Onbaşı
      25 Mesaj
      18 Kasım 2008 02:47:03
      benim babam herşeyi biliyo. mesela; senin okul(üniverste) bitmez dedi. 6 yıldır bitmiyo.
      korktuğum konu ise şu "senden bi b*k olmaz" diyo. YA ONUDA BİLİRSE :S

• Teğmen
      112 Mesaj
      17 Haziran 2013 15:18:45
      Ben olduğunu düşünüyorum. Ben şöyle bir bakış açısı sunayım size. Bildiğimiz gibi bir çok film var bu tür özel güçlere sahip karakterler içeren. Örnek olarak Spider-man,Hulk, Wolwerine, (sadece aklıma gelenler)vb. Sürekli bu tarz filmler izletiyorlar bize ve bizde filmleri izledikten sonra keşke böyle şeyleri bende yapabilsem tarzında düşünüyoruz. (Düşünmeyen de olabilir tabi ben düşünürdüm açıkçası) Ben bunu yapmalarındaki amacın bize böyle şeylerin olmadığını sürekli beynimize tekrarlatmak olduğudur bence. Sürekli bize bu tarz filmleri izletiyorlar ve sürekli bizde keşke keşke diye düşünmeye ve beynimize gerçekte böyle şeyler olamayacağı düşüncesini sokuyoruz. Bence bu bilinçli yapılan bir durumdur. İnsanların böyle düşünmesini sağlayarak belki de gerçekten özel olan kişileri normal bir insan kılmayı sağlıyorlar. Bu konudaki düşüncem bu benim :)

• Çavuş
      76 Mesaj
      17 Haziran 2013 15:19:57
      benim amcaoğlu ağzından ateş çıkartabiliyo

cibili cibili cibili şak şak şak şak vicco
    • Binbaşı
      1653 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      İlluminatideİmam

17 Haziran 2013 15:27:21
      Benim var ama söylememem ,gerek dindar insanların inancı için, gerekse kıskançlık,özentilik sonucu çıkabilecek kaosa sebep olmamak için yasaklandı.

Bir gece, aglar gibi kurtlar uludu dagdan
      Gözlerime kan degdi, dokuz yarali tugdan
      Bir türkü, bir de agit kopardim eski çagdan
      Türküm umudum olsun, agidim yaram olsun
      Türküsüz ve agitsiz gün bana haram olsun
      17 Haziran 2013 15:43:13
      quote:

Orijinalden alıntı: Arch Enemy`

İlkokulda bi arkadaşımda bu tür hayalleri çok kurardı hatta büyüyünce avuçlarının içine kablolar döşeyip ellerinden ateş püskürtmeyi bile düşünüyordu..Şimdi napıyordur kim bilir en iyi ark. larımdan biriydi

Vaay mücahit nasılsın kardeşim, iyisindir inşallah? Şu an bir maden işletmesine girdim ve çalışıyorum kardeşim, ellerimden ateş püskürtmeme gerek kalmadı, zaten sıcaktan artık ateşi hissetmiyorum. Elimle sıcak kömürü parçalıyorum karşim o kadar yani.

Sen napıyon eçoluk çocuk?

Grooveshark Playlist'im boş vakitlerimde güncellenecektir.

Grooveshark bazı şarkıların telif hakları yüzünden bunları ekleyemiyor. Ayrıca daha önce sorunsuz açılan müzik ansızın sorun çıkartabiliyor. Misal yüklüyor ama ileri sarmadan oynatmıyor, yavaş yüklüyor, takılıyor ya da ortada kesiliyor. Lütfen takılmalar olursa bildirin. :)
    • Binbaşı
      1310 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      ManyakFilozof

17 Haziran 2013 15:51:54
      Psişik güçleri olan insanlar var ve medyumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Er
      12 Mesaj
      17 Haziran 2013 16:03:45
      Ben 7.-8. sınıfa giderken avatar izlerdim toprak ,ateş ,su bükmeye çalışıyordum.Böyle odaklanıp bir şeyler yapmaya çalışıyordum gerçekten inanmıştım ama olmadı.

• Onbaşı
      23 Mesaj
      17 Haziran 2013 16:10:18
      Parapsikolojik Yetenekleri Olan İnsanlar Gerçekten Vardır Ve Bu İnsanlar Suyu Bir Anda Isıtıp Soğutmadan, Rüzgarı Kontrol Etmeye Kadar Çoğu Şeyi Yaparlar...

• Onbaşı
      34 Mesaj
      17 Haziran 2013 16:20:55
      quote:

Orijinalden alıntı: Dante*

duyduklarımı söylüyorum sadece
      america'da 1 ada varmiş böyle özel gücleri olan insanları oraya koyup orda eğitiyorlarmiş felan
      özel güc derken mesela söyle örnek verim
      adam kagit parayı eliyle kıvırıp masanın üstüne atiyor ve masanın üstündeki o kagidi beyin gücüyle hareket ettirir bu tarz adamlar galiba
      duyduklarim bunlar

evet doğru olabilir bu işle uğraşan insanlar var

• Onbaşı
      23 Mesaj
      17 Haziran 2013 16:23:29
      messi

• Binbaşı
      1440 Mesaj
      17 Haziran 2013 16:24:57
      Yok ya olur mu öyle şey

• Yüzbaşı
      835 Mesaj
      17 Haziran 2013 16:25:13
      Acı hisleri doğuştan olmayan, soğuğu hissetmeye, aşırı zekilik falan var.

krdş türkiye bura ne beklion
      17 Haziran 2013 16:29:25
      Sen alacağın parayla o kadar plan yaparsın, manitasıdır, sinemasıdır, gezmesidir, kafesidir vs artık tontonlaşmış, garibim gözüne gözlük takmak zorunda kalmış nur yüzlü haliyle gelir der ki

- Oğlum parana dokunma bende kalsın, der bir tane de mini minnacık bir iğne sokar tüm planların alt üst olur

İşte bu onların özel gücüdür

• Yüzbaşı
      490 Mesaj
      17 Haziran 2013 16:29:46
      Bazen insanların aklımı okuyabildiğini düşünüp içimden ayıp değil mi lan dediğim oluyor

• Yarbay
      4217 Mesaj
      17 Haziran 2013 16:31:56
      Osurarak insanları öldürebiliyorum.Sayılır mı?

Zeus!!!Your son has returned.I bring the destruction of Olympus!
      BattleTag: Lethium #2404
    • Yüzbaşı
      272 Mesaj
      17 Haziran 2013 16:35:52

• Yüzbaşı
      410 Mesaj
      17 Haziran 2013 16:37:53
      google a inanılmaz sihirbaz dynamo yaz ve izle. adam camdan bile geçiyor

• Yüzbaşı
      499 Mesaj
      17 Haziran 2013 16:39:03
      Varmıdır bilmem ama benim gelecek hakkında ciddi sezilerim var. Bu gezi olayları hakkında bir rüya görmüştüm hatta 2 sene öncede gördüğüm rüyayı yazmıştım burada. Rüyam çıktı. Buna benzer şeyleri görüyorum fakat bu demek değildir ki bu yeti benden kaynaklanıyor.

Tekrar anlatayım; Bu rüyayı gördüğümde berlindeydim. Rüyada obama almanyaya geliyor merkel karşılıyor haliyle. Tabi kalacağı yere götürecekler misafir edecekler. Yolda arabasını durduruyor ve ben halilin evinde kalacağım diyor arabadan iniyor ve kaldığıım apartmana doğru geliyor. Merkel hemen önüne geriliyor ne işin var bir türkün evinde diye resmen tutuyor çekiyor. Obama bırak beni ben üç gün halilin evinde kalacağım hotelde kalmayacağım diyor sonra yakasını merkelden kurtarıp evime misafir oluyor.

Başta bu rüyaya bir anlam verememiştim fakat dünya kojünktürüne bakarsan şahsım türkiyeyi temsil ediyor diyelim, merkel almanya yada avrupayı ve obama amerikayı. Dikkat ederseniz 2. dünya savaşından sonra oluşan komünizim tehlikesine karşı amerika almanyayı güçlendirmek zorunda kaldı ve her desteği verdi. Komünizme karşı almanyayı süper güç yaptı amerika. Oysa birbirlerine karşı savaşmışlardı fakat o dönemde orta avrupada güçlü bir devlet olması gerekti. Şu an komünizim yıkıldıktan sonra ortadoğuda bir süper güce ihtiyaç var. Amerika şu an türkiyeyi ortadoğunun süper gücü yani hakim gücü olmasını istiyor. Bu güçlü bir türkiye projesine de en çok karşı çıkan devlet ALMANYA. Bunu zaten elinden geldiğince engellemeye çalışıyor. Divan hotelde ne işi var alman milletvekillerinin? Gezi olaylarının arkasında hangi güçlerin olduğu aşikar. Bugün Obama almanyada merkelle görüşüyor. Şimdi evime gelecek diye dalga geçmeyin onu demek istemiyorum. Ama almanlar muaffak olamıyacaklar. Çatlasalarda patlasalarda pabuçları dama atıldı. Türkiyenin ortadoğuda süper güç olmasını engelleyemiyecekler Allahın izniyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.respect -- 17 Haziran 2013; 16:54:23 >

• Çavuş
      68 Mesaj
      17 Haziran 2013 16:41:37
      tabiki var

Yırtıcılar az yaşar.... Uzun sürmez Doğanlık..
    • Yüzbaşı
      659 Mesaj
      17 Haziran 2013 16:44:08
      Nazar değdirebiliyorum ve bazende içimden geçenler gerçekleşebiliyor.
      Ama bunları tam olarak kontrol edemiyorum.Bir örnek vereyim mesela.Sene içinde Dershanede soru çözümü vardı ona katılmıştım.Kızın telefonu çaldı ve telefonu yere düşürdü.Tüm sınıf gülmeye başladı.Kız bana döndü ve niye gülüyorsun salak vs. dedi.Ben ses çıkarmadım ama hem içimden saydırdım hemde yanımdaki arkadaşlara kızla ilgili küfür ettim.10 dk sonra zil çaldı.Aşağıya indiğim an kız yere düştü.Ama öyle birşeye takılarak filan değil sanki bayılmış gibi.Sonra etrafdakiler tuttu kaldırdı filan.Bu sadece yaşadıklarımdan biri.Bunun gibi birçok şey yaşadım.Fakat ilk baştada belirttiğim gibi bunu kontrol edemiyorum.Bazen bu özelliği kullanmak istiyorum kullanamıyorum.Bazende birden bire ben istemeden gerçekleşiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yalnız Yolcu -- 17 Haziran 2013; 16:45:50 >

Elektrik Mühendisliği
    • Binbaşı
      1533 Mesaj
      17 Haziran 2013 17:13:02
      Eşref Armağan

Bence bu resim çizmekten çok daha öte bişey çizim yeteneğiyle bir alakası yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahago -- 17 Haziran 2013; 17:13:41 >

Sayfa: [1] 2   sonraki >     >>
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Sizce Dünya´da Gerçekten Özel Güçleri Olan Insanlar Var Mıdır ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.