Şimdi Ara

»» ı|[ HYUNDAI ACCENT ADMIRE ]|ı Kullanıcıları Kulübü (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.647
Cevap
58
Favori
816.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: erhanbaba62

admire = milenyum kasa değilmi ?

yanlışmı öğrenmişim

yanlıs ogrenmıssın arkadasım resımlerı eklıyorum aradakı farkı gor ona gore bakarsın araba

bu amdire.1.3 mpı 1.6 mpı benzınlı 1.5 crdi dısel motora sahıptır
     »» ı|[ HYUNDAI ACCENT ADMIRE ]|ı Kullanıcıları Kulübü

buda mılenyum kasa ls lx gls bu kasada gecerlıdır 1.3 mpı ve 1.5 mpı benzınlı motora sahıptır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hmzycl -- 13 Ocak 2009; 19:23:11 >

• hamza kardeş benim amca oglu tvturkte muane teknisyeni film artık hafıf kusura giriyormuş yani problem teşkil etmiyor..........(tekirdag )

quote:

Orjinalden alıntı: hmzycl

quote:

yumurta kasa accent GLS mi daha iyidir, yoksa admira LX mi ?

2.sorum: camlara takılan şu siyah filmlere polis ceza yazmazmı ve bu araçlar muayeneden geçermi ?
    ?

tabıkı admire daha ıyıdır bu tartısılmaz.ve admire nın lx gls falan dıye ayrı versıyonları yoktur.o ayrımlar mılenyum kasada vardır bu ıkı modeli karıstırmayalım.cam fılmı tabıkı yasak polıs ceza yazabılıyor.muayenede sıkıntı tuvturk ıstasyonlarında ama bunu kesın cevabı ogrenmek ıcın muayeneye gırmek gerek cunku herkez farklı bırsey soyluyor ama kucucuk seylerı sorun yapan tuvturk yetkılılerı fılm yuzunden vıze vereceklerını sanmıyorum

• aynen katılıyorum sana hamza kardeşim ben genelde sabah 08-19 arası surekli olmasada devamlı yazılanları okuyorum.ama yeni konular bulup arkaşları buraya tekrar toplamak lazım....
  • evet abı onu bende duydum gecırenler var ama butun ıstasyonlar vermıyor vıze heralde
  • bizim tandığın borası vardı camları filmliydi polis 80 tl ceza yazı babamda iyice soğudu cam filminden bu yüzden
  • hmzycl

bu milenyum kasa ve admire hangi yılların modelleridir ?

2000 model Hyundai Accent 1.3 LX MPİ ilanı gördüm.

bu ilanda MPi yazılması hata değilmidir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhanbaba62 -- 13 Ocak 2009; 18:44:26 >
  • quote:

hmzycl

bu milenyum kasa ve admire hangi yılların modelleridir ?

2000 model Hyundai Accent 1.3 LX MPİ ilanı gördüm.

bu ilanda MPi yazılması hata değilmidir ?

2000 nın ılk 6 ayına kadar yumurta kasa.2000 ıkıncı 6 ayı ve 2003 ılk 6 ayına kadar olan mılenyum kasa.2003 ılk 6 ayı admire kasa 2006 nın ıkıncı 6 ayına kadar.2006 nın 6.ayından sonra era dır bu sekılde gıder modeller.

senın baktıgın ılandada eger mpı motor yazıyorsa buyuk ıhtımal mılenyum kasadır.

ınsallah anlamıssındır bıraz karısık oldu ama.

bırde ılanın lınkını buraya koyarsan daha ıyı yardımcı olabılırım sana
  • http://www.araba.com/1408638.html

ilan bu

ama zaten 2000 model

200 modellerde lx gls falan olur demiştiniz
  • tamam ıste abıcım mılenyum kasa oluyor bu aynen anlattıgım gıbı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hmzycl -- 13 Ocak 2009; 19:17:06 >
  • sizin yukarda (resimli) anlattığınıza göre;

milenyum da lx ls gls diye geçer

admirede mpi olarak geçer demişsiniz.

ama hem lx hem mpi olunca işleri karıştırdım
  • abıcım mpı arabanın motor tıpıdır lx ls gls donanım tıpıdır mılenyumdan sonra kı benzınlı motorlar mpı dıye gecıyor mılenyumda dahıl zaten motor hepsınde mpı dır.hatayı sadece mılenyumum motorlarını yazarken yanlarına mpı yazmayı unutmusum o kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hmzycl -- 13 Ocak 2009; 19:22:24 >
  • oke şimdi anladım. teşekkürler
  • bak smdı resımlı olan mesajıda duzelttım

bu arada kac yasındasın merak ettım yanlıs anlama
  • 30 yaşında öğretmenim. ama küçük çocuklarla uğraştığımız için bizim beyinde çocuklaştı.

ayrıntılara kafam çok takıldığı için merak ettim bunları
  • quote:

oke şimdi anladım. teşekkürler

rıca ederım anlatabıldıysem ne mutlu bana

bende yenı accent sahıbı oldum ama uzun zamandır bu arabalarla ılgılendıgım ıcın arastıra arastıra ogrendım bunları.

ınsallah yanlıs bılgı vermemısımdır.zaten vermıssem bıle dıger arkadaslar okudukları zaman duzeltırler benı
  • sizin araçmilenyummu yoksa admire mi yada yumurta kasamı?

ben yumurta kasa hastasıyım ama modelelri eskidi. elimde kalır diye korktuğpum için milenyumara yöneldim
  • quote:

30 yaşında öğretmenim. ama küçük çocuklarla uğraştığımız için bizim beyinde çocuklaştı.

ayrıntılara kafam çok takıldığı için merak ettim bunları

estafurullah ben bunu ıma ederek soylemedım.Benımkı sadece merak hanı kac yasında bı ınsanla konustugumu merak ettım o kadar
  • sizin araç milenyummu yoksa admire mi yada yumurta kasamı?

ben yumurta kasa hastasıyım ama modelelri eskidi. elimde kalır diye korktuğpum için milenyumlara yöneldim
  • benım arabam admire 1.3 mpı motor.mesela benım arabada donanım uzantısı su sekılde oluyor hy.klm hava yastıgı klıma anlamına gelıyor.mılenyumlar gıbı lx ls gls uzantısı yok.admirenın bırde çhy klm gp uzantılı olanı var çift hava yastıgı klıma abs anlamına gelıyor.

• kazasız belasız güle güle kullan
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.