Şimdi Ara

»» ı|[ HYUNDAI ACCENT ADMIRE ]|ı Kullanıcıları Kulübü (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.647
Cevap
58
Favori
816.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: hmzycl

SLM TAKIM IYI AKSAMLAR.NERDESINIZ YAA KIMSENIN SESİ CIKMIYOR MASALLAH KIMSENIN ARABASINDA PROMLEM YOK HERALDE

Buralardayız abi sende yoktun bu aralar.
  • GIRIYORUM BAKIYORUM GELEN GIDEN YOK BENDE CIKIYORUM NE YAPAYIM ENES
  • valla abi bayramdan sonra hep yazılılar var
    uğraramıyorum foruma
  • merhaba arkadaşlar

gercekten bir sessizlik var hyundai bölümünde

bende girip bir şey yazılmadığını görünce çıkıyorum

biraz canlandıralım buraları

iyi akşamlar
  • arkadaşlar gögüsden gelen sesler için bişiyler yapan var mı?bı temasssızlık varmş gibi plastik gıcırdama sesi geliyo ..ve benım gıbı takınıtlılar için epey rahatsız edici..cam açıkken müzik dinlerken duyulmuyo iyii ama sesssızken epey sınır bozucu...
  • Arkadaşlar aracımızın ilk muayenesini kısmetse yarın yaptırıcam. TUV'e geçtikten sonra sistemde bir değişiklik oldu mu? Nelere dikkat etmeliyim?
  • kardeş muayene gerçekten adam gibi olmaya başladı ama tedarikli olmak lazım istenen lerin aklımda olanlarını yazıyorum:
    1-kışa girdiğimiz için zincir
    2-ilk yardım kiti
    3-deflektör,çeki halatı
    4-yangın söndürücü
    5-yedek ampul,yedek sigorta
    6-lastiklerin tırnakları 3mm üstü olmalı,sağda solda çürük olmamalı,
    7-borcu yok kağıdını al,muyaene harcını yatırma onu istasyonda alıyorlar.
    aklımda olan bunlar başka istenenler varsa bilen arkadaşlar eklesinler.
    quote:

Orjinalden alıntı: cmert

Arkadaşlar aracımızın ilk muayenesini kısmetse yarın yaptırıcam. TUV'e geçtikten sonra sistemde bir değişiklik oldu mu? Nelere dikkat etmeliyim?
  • hmm... pek birşey değişmemiş. Tek eksiğim yangın söndürücü onu da konu komşu bi yerden tedarik ederim :) Teşekkürler
  • Arkadaşlar geçen gün 2. vitesten 3. vitese geçirken araba
    birden bayıldı. Yolun ortasında duru gibi oldu. 5 saniyeliğinede
    göstergelerin en sağındaki lamba yanıp söndü. Araba tekrar kendine geldi
    eve geldiğimde kullanma kılavuzundan o lambanın ne anlama geldiğine baktım.
    Egzozla ilgili bir sorun olduğunda yanar diyor. Fakat bende yandı söndü. Bu konuda
    bilgisi olan varsa anlatsın lütfen.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cmert

hmm... pek birşey değişmemiş. Tek eksiğim yangın söndürücü onu da konu komşu bi yerden tedarik ederim :) Teşekkürler

Sen bi yangın tüpü al. Yarın bigün lazım olduğunda komşudaki tüpün sana faydası olmaz. Muayeneden geçmek zorlaştı baya diyolar. Muayeneden sonra anlatırsın artık bize.
    Dün babam kullanırken de olmuş öyle bi durum araba stop etmiş. Ve bi ışık yanmış(Büyük ihtimalle senin bahsettiğin). Bu sabah ta başına gelmiş yolda giderken stop etmiş araba. Daha sonra götürmüş tamire adam arka koltuğun altında benzin deposunun bi kapağı olduğunu ve bu kapağa pislik dolduğunu söylemiş. Hyundai ve Kia dizellerde bu durum olabiliyormuş. Kapak temizlendikten sonra arabanın gidişi değişti diyo babam. Bilginize arkadaşlar.
    _________
    Bir de Kia ve Hyundai aynı firmaya ait markalar heralde. Bilgisi olan var mı?

• herkese iyi akşamlar arkadalar ben yeni üye oldum ben bir 2005 gls admira alacagım kısaca bir özelliklerini yazacak arkadaş varmı şimdiden tşk ediyorum
  • slm arkadaş iyi akşamlar ben yeni üye oldum 2005 gls admira hakında kısaca özelliklerini anlatırmısın arkadaşım tşk ediyoum
  • Bence de yangın sondurme tupu alsan ıyı olur. 20 ytl bır sey,hıc ummadıgın bır zaman da lagzım olabılır.Gecen yanmıs bır nıssan almeraya rastladım araba kul olmustu, kaza fıladan yok elektrık kontagında yanmıs.Allah gostermesın bulunmasından zarar gelmez ama bulunmamasından zarar gelır.Bızım aracların sanzıman yagları kac bınde degısıyor bılen varmı?servıslser kullanım kıtapcıgındakı perıyoda uymuyorlar kıtapcıga gore 30 bınde degıtırmelı ama 30 bın bakımında benımkını degıstırmemıslerdı kac bınde degıstırıyoprlar acaba.Fren hıdrolıgınıde 3 yıldır hıc degıstırmedıler.
  • enes abi ikiside kore malı kukllandıkları motor aynı alt yapı aynı
    fransadaki citroen pegeout gibi birliktelikleri
    -----------------
    enes abi benzin kapağı sorunu benzinlilerde de oluyor mu?
  • slm.2004 1.3 admire.53.000.tüm arkadaşlara selamlar saygılar.vosvoscuların geleneksel selamlaşması vardı.iki vosvos yolda karşı karşıya gelince selektör yaparlardı.kaplumbağa olanları söylüyorum.biz de öle yapalım die teklif etcem.ancak maşallah bizim arabadan öyle cok var ki.sürekli farlar acık gezmek gerekir.:)
    bi de şu konuları ilgili arkadaşlar sıklaştırırsa ne güzel olur.zaten var da.her yeni sayfada hatırlatma mahiyetinde güzel olur yani.şu an aracların piyasaları nedir.en uyumlu lpg kiti bizim araclara hangisi.bakımları ne tutuyor... nacizane istek yani
    son bişi sorcam.triger kayış değişimi umacıdır bizde.korku üretme noktası yani.değişmezse subaplar yamulur felan die.60.000 i aşıp bunu değiştirmeyen ya da aman değiş kardeşim.ben değğişmedim böle böle oldu dicek olan var mı aramızda
  • slm arkadaslar gunaydın.arabama celık jant taktırdım bı arkadasın zoru ıle uygunda aldık fıyatını yok dıyemedım taktırdım bakın bakalım begenecekmısınız

• hmzycl kardeş hayırlı olsun cok guzel olmuş marka ve fiyatı ne acaba bir mahsuru yoksa ögrene bilirmiyiz
  • quote:

Orjinalden alıntı: esen38

hmzycl kardeş hayırlı olsun cok guzel olmuş marka ve fiyatı ne acaba bir mahsuru yoksa ögrene bilirmiyiz

tsk ederım kardes.jantları ben cıkma aldım sıfırı 530 ytl mıs ben 230 ytl ye aldım cok temız hıc cızıgı falan yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: hmzycl

quote:

Orjinalden alıntı: esen38

hmzycl kardeş hayırlı olsun cok guzel olmuş marka ve fiyatı ne acaba bir mahsuru yoksa ögrene bilirmiyiz

tsk ederım kardes.jantları ben cıkma aldım sıfırı 530 ytl mıs ben 230 ytl ye aldım cok temız hıc cızıgı falan yok

Hayırlı olsun Hamza, cok uygun almssın gule gule kullan.Jantların markası ne?
  • kormetal km.turk malı yerli malı yurdun malı
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.